PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل رایت dvd

kinglife
23-09-2010, 16:15
سلام دوستان عزیز

من مشکلی با رایترم دارم که بهتر دیدم براش یک تایپیک ایجاد کنم

دی وی دی رایتر بنده pioneer dvr-218lbk هست

مشکل این رایتر این هست که به تازگی نمی تونه dvd خام رو تشخیص بده ، البته در مرتبه اول روشن شدن سیستم یا عوض کردن پورت ساتا شناسایی میشه و رایت هم میکنه ولی در مرتبه دوم نمی تونه dvd خام رو شناسای کنه

البته دیسک درحاله چرخشه ولی یه صدای مثل حالت رد کردن و از نو خواندن داره

این دستگاه در حال حاضر با سی دی خام و دی وی دی پر هیچ مشکلی نداره و به راحتی رایت یا پخش میکنه

من این رایتر رو بر روی سیستم عامل های xp و 7 و حتی روی سیستم های دیگه چک کردم ولی مشکل پا برجاست

البته صدای رایتر هم زیاده هنگام رایت کردن ، ایا این مساله در این مدل عادی؟

با تشکر از کمک دوستان عزیز

kinglife
25-09-2010, 15:50
دوستان کسی نیست جواب بده و منو راهنمایی کنه

TREASURES
25-09-2010, 16:12
به به سلام آقای KINGLIFE از این ورا؟ :31: تو فروم پیدات نیست
راستش رایتر من 24 لایتونه اونم دی وی دی خام رو نمیشناسه ولی میتونم روش رایت بزنم ( با اینکه اونو نمیشناسه )
حالا مشکل شما فقط خوندنشه یا رایت هم نمیتونی روش بزنی ؟

kinglife
25-09-2010, 17:04
سلام amd system جان

داداش گرفتاریم ، ترم آخر دانشگاه و کار و هزار تا گرفتاری ولی دور را دور پیگیر سایت هستم

والا این dvd خام رو توی مرتبه دوم نمیشناسه هی هم صدای ابمیوه گیری میده ، توی مای کامپیوتر هم میریم dvd نمیشناسه

TREASURES
25-09-2010, 20:10
والا این dvd خام رو توی مرتبه دوم نمیشناسه هی هم صدای ابمیوه گیری میده ، توی مای کامپیوتر هم میریم dvd نمیشناسه
میدونم میگم با نرم افزار میتونی روش رایت بزنی؟ آخه منم وقتی دی وی دی خام میذارم تو درایو تو my computer چیزی رو نمیشناسه ولی میتونم با نرم افزار شناساییش کنم

kinglife
25-09-2010, 22:54
با clone dvd هم نمیشناسه نکته جدید و جالب این هست که اگر در رایتر رو باز بزارم بعد از 15 دقیقه دوباره رایت می کنه ، فکر کنم فعل انفعالی مثل خنک شدن براش رخ میده

TREASURES
26-09-2010, 10:53
با clone dvd هم نمیشناسه نکته جدید و جالب این هست که اگر در رایتر رو باز بزارم بعد از 15 دقیقه دوباره رایت می کنه ، فکر کنم فعل انفعالی مثل خنک شدن براش رخ میده
این جوریشو دیگه ندیده بودیم :27: این مشکلو یه نفر دیگه هم داشت اگه رو سیستم های دیگه امتحانش کردی پس حتما رایتر مشکل داره

gonbad city
26-09-2010, 11:43
کابل رایتر رو عوض کن شاید تاثیری داشت

kinglife
26-09-2010, 14:52
کابل رایتر رو عوض کن شاید تاثیری داشت

انجام دادم gonbad جان ، در ابتدا هم بهش اشاره کردم

خوب مثل اینکه یه سر تا گارانتیش باید برم هنوز 6 ماه از گارانتیش مونده

راستی این گارانتی های رایتر ا چطورین ؟

گارانتی من 1 ساله شرکت رها هست

afn.gig
04-10-2010, 17:59
به نظر من گارانتی ممکنه قبول نکنه. شما باید تو فکر یه نو باشی. همیشه از این مشکلات هست. اگه پایونر 216 گیرت اومد بگیر. من سه ساله روزی 20 تا باهاش رایت میکنم آخ نگفته.