PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای بد اسپیکر

kingmostafa
22-09-2010, 17:06
سلام دوستان...
من یکی دو ماه پیش اسپیکر fc861 میکرولب گرفتم.تا چند روز اول مشکلی نداشت اما بعد از چند روز شروع کرد به صدا دادن.صدای خش خش مثل صدای رادیو زمانی که موج میندازه!!!!
تازگی ها صداش خیلی شدید شده و مجبورم اسپیکر رو خاموش کنم و فقط زمانی که فیلم نگاه میکنم روشنش میکنم که تو همون مدت کم هم سردرد میشم.
این صدا از هر 5 تیکه اسپیکر میاد و حتی ساب ووفرش هم این صدا رو میده.:41:

کسی میتونه راهنمایی کنه که مشکل کجاست؟
ممنون میشم.

kingmostafa
24-09-2010, 17:36
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

H.Operator
29-09-2010, 14:29
این پارازیت می تونه از فرستنده های اف م باشه(مثلآ هدست های بیسیم از نوع اف فم) و همینطور خراب شدن کابل که از مادربورد وصل می کنی به اسپیکر(اگر می تونی سیمها رو عوض کن ببین تغییری می کنه).

AliSub
29-09-2010, 14:41
سلام
اول سیم ها چک کن.
بعدا اسپیکر رو بدون سیم ورو دی تست کن ببین با زم صدا میده؟
اگه دیدی بدون بودن فیش های ورودی بازم صدا میده باید ببری گارانتی!

alireza1411
29-09-2010, 15:11
احتمالا فیشها خراب شده. یا صدا رو زیاد کردی و دیافراگمش خراب شده.

اول فیشها رو محکم سفت کن ببین حل میشه یا نه. بعد هم جای اسپیکر رو عوض کن ببین مشکل از امواج اطرافش نیست.

kingmostafa
29-09-2010, 23:11
این پارازیت می تونه از فرستنده های اف م باشه(مثلآ هدست های بیسیم از نوع اف فم) و همینطور خراب شدن کابل که از مادربورد وصل می کنی به اسپیکر(اگر می تونی سیمها رو عوض کن ببین تغییری می کنه).
هدست اف ام که دور و ورش نیست.
سیم هاش رو هم چک کردم..مشکلی نداره..جالب اینجاست که هر 5 تیکه اسپیکرم صدا میده.درحالی که کابل هاش از هم جداست.یعنی خودم این احتمال رو میدم که مشکل از داخل آمپ باشه!!یا حتی سیم برقش.

سلام
اول سیم ها چک کن.
بعدا اسپیکر رو بدون سیم ورو دی تست کن ببین با زم صدا میده؟
اگه دیدی بدون بودن فیش های ورودی بازم صدا میده باید ببری گارانتی!
سلام دوست من.
بدون سیم ورودی یعنی چی؟یه کم توضیح میدید؟
راستی اسپیکرم گارانتی نداره!!:41:

احتمالا فیشها خراب شده. یا صدا رو زیاد کردی و دیافراگمش خراب شده.

اول فیشها رو محکم سفت کن ببین حل میشه یا نه. بعد هم جای اسپیکر رو عوض کن ببین مشکل از امواج اطرافش نیست.
فیش هاش که بعید میدونم خراب شده باشه.چون اگه خراب بشه یکیش یا دوتاش خراب میشه نه همش...
صداش رو فقط دو سه بار ،اون هم کمتر از یک دقیقه تا آخر باز باز کردم.