PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Microsoft Visual FoxPro 9

KING iMAN
22-09-2010, 15:34
سلام.
با تشكر از زحمات اساتيد محترم يه سؤال دارم.من الان ورژن 9 رو دانلود كردم از تورنت.براحتي و كامل نصب و اجرا ميشه.فقط يه ايراد نسبتاً آزار دهنده داره كه اونم عدم نمايش درست (پشتيباني نكردن از) زبان فارسي هستش.يعني قسمتهايي كه به زبان فارسي نوشته شده كاملاً نا خوانا و درهم برهم و با اشكال عجيب غريب نشون داده ميشه.تنظيمات ويندوز رو چك كردم مشكلي نداره و تو ساير قسمتهاي ويندوز(از جمله زيرنويس فيلمها)مشكلي با نمايش فونت فارسي وجود نداره.لطفاً جهت رفع اين مورد راهنماييم كنين.ممنون و بيصبرانه منتظرم.

joe_satriani
22-09-2010, 19:36
با سلام
اين مشكل طبيعي هست
چون اين نسخه رو اصلش رو حتما كپي و نصب كرديد و ورژن هاي اصل هم از فارسي پشتيباني نميكنن

موفق باشيد.

KING iMAN
22-09-2010, 19:42
خوب پس چكار كنم؟كدوم ورژنش رو دانلود كنم؟اي بابا.اين همه نشستم دانلود كردم.اشكال نداره.لطفاً بگين كدوم نسخه رو بگيرم و در صورت امكان لينك بذارين واسم.

joe_satriani
22-09-2010, 20:29
با سلام
دوست عزيزم شما در بخش درخواست نرم افزار مطرح كنيد تا دوستان واستون قرار بدن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد.

dutymobil
24-04-2020, 16:54
سلام
چطور میتونم از رکوردهای بعضی از فیلدهایی که در برنامه ای که قبلن توسط یه نفر نوشته شده در برنامه خودم استفاده کنم؟
مثلن برنامه انبارداری (تحت ویژوال فاکس)داریم که طی چند سال تعداد زیادی کالا را در آن وارد کردیم ،الان میخوایم در یه برنامه جدید که نوشتیم مثلن از تمام رکورد های فیلدهای نام کالا و مدل کالای اون برنامه استفاده کنیم ، چطور میتونم اینکار را بکنم که نیازی نداشته باشم تمام اون کالا ها را دوباره وارد این برنامه جدید کنم ؟