PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی که کامپیوتر را دارد نابود میکند - کمک کنید

MufcTalk.com
21-09-2010, 20:20
با سلام
ویندوز من ویروس win32/chir.b worm گرفته و هرکار میکنم پاک نمیشه از تاپیک زیر هم کمک گرفتم پاک نشد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر ویروس کشی هم دانلود کردم و نصب کردم ویروس را شناساسیی میکنه و پاک میکنه بعد از ریستارت دوباره میاد
لطفا راهنمایی کنید
خیلی از فایل های exe خراب شدن

far2009
21-09-2010, 22:27
از آنتی ویروس های آنلاین استفاده کن . شاید موثر باشند

Symantec Security Check ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
McAfee FreeScan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Panda ActiveScan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Kaspersky lab ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Bitdefender ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
RAV ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
kamyabonline ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Trend Micro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SYGATE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
AuditMyPc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Shields UP!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
VIRUS SCANNERS ON-LINE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Free Antivirus Removal Tools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین اونها همین ویروس توتال (توتل) هست که هم خیلی قویه هم معتبره و با همکاری آنتی ویروسای بزرگ این فعالیت رو انجام میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

در مجله pcworld نسخه آمریکایی اون این محصول رو جز 100 محصول برتر فناوری سال 2007 اعلام کرده اند

Stacy Keibler
13-10-2010, 12:27
از انتی ویروس کسپر استفاده کن ...:20:

Dr Hannibal
13-10-2010, 22:49
با سلام
ویندوز من ویروس win32/chir.b worm گرفته و هرکار میکنم پاک نمیشه از تاپیک زیر هم کمک گرفتم پاک نشد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر ویروس کشی هم دانلود کردم و نصب کردم ویروس را شناساسیی میکنه و پاک میکنه بعد از ریستارت دوباره میاد
لطفا راهنمایی کنید
خیلی از فایل های exe خراب شدن

هیچ نرم افزاری غیر از Kaspersky Virus Removal Tool برای اولین بار استفاده نکنید. به هیچ وجه. ممکنه فایل های شما دیگه cure نشه.

لینک زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از اسکن با این برنامه این رو دانلود کنید و اپدیت و اسکن کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.

Dr Hannibal
13-10-2010, 23:36
از آنتی ویروس های آنلاین استفاده کن . شاید موثر باشند ]
بهترین اونها همین ویروس توتال (توتل) هست که هم خیلی قویه هم معتبره و با همکاری آنتی ویروسای بزرگ این فعالیت رو انجام میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

در مجله pcworld نسخه آمریکایی اون این محصول رو جز 100 محصول برتر فناوری سال 2007 اعلام کرده اند

رفیق گلم توتال یک سایت هست برای اسکن انلاین فایل ها نه آنتی ویروس. نسخه انتی ویروس نداره که بخواد رتبه بیاره.

موفق باشید