PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باز شدن عکس ها و پیغام خطای accses denide

iranho0
21-09-2010, 17:48
سلام دوستان لطفا هر کی می تونه کمکم کنه ، من یه پوشه عکس تو سیستم دارم که رنگ نام عکس ها به رنگ سبز تغییر کرده و وقتی که عکس ها رو باز می کنم عکسها رو نشون نمیده و همچنین وقتی میخوام عکس ها رو کپی کنم پیغام خطای accses denide میده و میگه دیسک شما فول هست در صورتی که من تو درایوم کلی فضای خالی دارم
لطفا راهنمایی کنید

mahdy2021
21-09-2010, 17:50
این فایلها encrypte شدن
باید برید در propertis و تیک گزینه encrypte رو بردارید
همین

iranho0
21-09-2010, 19:55
خیلی ممنون دوست که راهنمایی کردید شما درست میگید ولی من هر کاری می کنم تیک گزینه انکریبت برداشته نمی شه ، سیستم رو هم با چند تا انتی ویروس امتحان کردم اما ویروس پیدا نکردم ، اگه میتونین بیشتر راهنمایی کنید

mahdy2021
21-09-2010, 22:14
شما ویندوز عوض نکردی؟
یک ویندوز روی کامپیوتر داری یا دو تا؟
این عکسها از روی cd یا حافظه ی دیگه ای منتقل شدن ؟

آخرین باری که این عکسها رو باز کردی و سالم بوده کی بوده؟

Amir Varasteh
21-09-2010, 23:12
سلام دوست عزیز.

ببین ، وقتی یک نفر پوشه ای رو Encrypt میکنه فقط خودش میتونه بازش کنه.

یعنی شما باید با اون اکانتی که فایلها رو Encrypt کرده لاگین شی تا اونها رو بتونی تیک Encrypt رو برداری.

این رو هم بگم که حتی Administrator هم نمیتونه اونها رو Decrypt کنه و فقط خود اون اکانت میتونه این کارو بکنه.

iranho0
22-09-2010, 11:56
شما ویندوز عوض نکردی؟
یک ویندوز روی کامپیوتر داری یا دو تا؟
این عکسها از روی cd یا حافظه ی دیگه ای منتقل شدن ؟

آخرین باری که این عکسها رو باز کردی و سالم بوده کی بوده؟

سلام دوست من ، مرسی که راهنمایی کردید ، من حدوداً 4 ماه پیش 2 تا ویندوز روی سیستمم داشتم و با دو یوزر اکانت وارد سیستم می شدم به نامهای لاله و احمد و قتی که عکسهام خراب شد فقط می تونستم با یوزر احمد عکس ها رو باز کنم و وقتی که ویندوز رو عوض کردم دیگه نتونستم عکس ها رو درست کنم ، حالا لطفا اگه ممکنه راهنمایی کنید تا بتونم درستش کنم ، ازتون ممنونم

---------- Post added at 12:56 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

سلام دوست عزیز.

ببین ، وقتی یک نفر پوشه ای رو Encrypt میکنه فقط خودش میتونه بازش کنه.

یعنی شما باید با اون اکانتی که فایلها رو Encrypt کرده لاگین شی تا اونها رو بتونی تیک Encrypt رو برداری.

این رو هم بگم که حتی Administrator هم نمیتونه اونها رو Decrypt کنه و فقط خود اون اکانت میتونه این کارو بکنه.

سلام دوست عزیز خوب حالا که من ویندوز رو عوض کردم ، و اون اکانت حذف شده باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید ، ممنون

iranho0
22-09-2010, 12:41
سلام دوست من ، مرسی که راهنمایی کردید ، من حدوداً 4 ماه پیش 2 تا ویندوز روی سیستمم داشتم و با دو یوزر اکانت وارد سیستم می شدم به نامهای لاله و احمد و قتی که عکسهام خراب شد فقط می تونستم با یوزر احمد عکس ها رو باز کنم و وقتی که ویندوز رو عوض کردم دیگه نتونستم عکس ها رو درست کنم ، حالا لطفا اگه ممکنه راهنمایی کنید تا بتونم درستش کنم ، ازتون ممنونم

Amir Varasteh
22-09-2010, 12:43
سلام دوست عزیز خوب حالا که من ویندوز رو عوض کردم ، و اون اکانت حذف شده باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید ، ممنون

تنها 1 نفر میتونه اون رو باز کنه و اون هم اکانتی است که به عنوان DRA یا Data Recovery Agent تعیین شده باشه.

مراحل ساختش هم کمی طولانی و زیاده!

شما این لینک رو ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iranho0
22-09-2010, 17:46
دوست عزیز میتونی این لینک رو دوباره بزاری آخه مشکل داره باز نمیشه ، تو رو خدا کمک کنین من عکسامو لازم دارم ، کلی عکس تو سیستم هست ، هر کاری باشه انجام میدم لطفا راهنمایی کنید

iranho0
22-09-2010, 19:07
سلام دوستان کسی هست که بتونه این متن رو واسم ترجمه کنه یا از طریق این متن من رو راهنمایی کنه چون من از این متن چیزی نمیفهمم
We recommend storing your recovery certificate on removable media such as a CD or USB flash drive.

Open the Command Prompt window by clicking the Start button [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] clicking All Programs, clicking Accessories, and then clicking Command Prompt.
Plug in or insert the removable media that you're using to store your certificate.
Navigate to the directory on the removable media drive where you want to store the recovery certificate, type cipher /r:file name (where file name is the name that you want to give to the recovery certificate), and then press ENTER. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] If you are prompted for an administrator password or confirmation, type the password or provide confirmation.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Notes

Windows will store the certificate in the directory shown at the command prompt.
You should store the removable media containing the recovery certificate in a secure location, such as a locked desk drawer.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
To install the recovery certificate ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Insert the removable media that contains your recovery certificate.
Open Local Security Policy by clicking the Start button [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] typing secpol.msc into the Search box, and then clicking secpol.‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] If you are prompted for an administrator password or confirmation, type the password or provide confirmation.
Click Public Key Policies, right-click Encrypting File System, and then click Add Data Recovery Agent. This opens the Add Recovery Agent wizard.
Click Next, and then navigate to your recovery certificate.
Click the certificate, and then click Open.
When you are asked if you want to install the certificate, click Yes, click Next, and then click Finish.
Open the Command Prompt window by clicking the Start button [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] clicking All Programs, clicking Accessories, and then clicking Command Prompt.
At the command prompt, type gpupdate, and then press ENTER.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
To update previously encrypted files with the new recovery certificate ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Log on to the account you were using when you first encrypted the files.
At the command prompt, type cipher /u, and then press ENTER.
If you choose not to update encrypted files with the new recovery certificate at this time, the files will automatically be updated the next time you open them.

---------- Post added at 08:07 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

دوستان لطفا راهنمایی کنید
چون فقط از طریق این متن می تونم فایل های خودم رو درست کنم ، ممنون

Amir Varasteh
22-09-2010, 23:06
دوباره سلام. شرمنده دیر جواب دادم نبودم 1 روز.

اول از همه با Administrator لاگین شو.

CMD رو باز کن و به ترتیب بزن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه اون FILENAME دلخواهه.

یک پسورد براش بزن.

حالا توی مسیر درایو ویندوزت 2 تا فایل با اون اسمی که زدی درست میشه. یک فایل cer و یک pfx درست میشه.

حالا Start رو باز کن و توی سرچ بزن secpol.msc و سپس از نوار سمت چپ برو به Public Key Policies بازش کن و زیرش روی Encrypting File System کلیک راست کن و Add Data Recovery Agent رو انتخاب کن.

حالا Next بزن. Browse بزن و فایل Cer رو انتخاب کن و بعد هم Finish رو بزن.

حالا همه چیز رو ببند و CMD رو باز کن و بزن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتموم. برو فایلهات رو Encrypt رو بردار براشون.:20:

SiyahVash
22-09-2010, 23:29
دوست عزیز کار سختی نیست، اینارو به ترتیب انجام بدید:
در قسمت Run بنویسید cmd تا محیط Command Prompt باز بشه؛ حالا تایپ کنید :X و اینتر بزنید تا به ریشه درایو X بره (به جای X نام درایو مورد نظرتون رو بنویسید که طبق نوشته بهتره از سی دی یا فلش استفاده کنید)
حالا اینو تایپ کنید:

به جای Certificate می تونید از هر نامی استفاده کنید.
ازتون Password می خواد، اگه دارین وارد کنید و دوباره هم تایید کنید، اگه نه خالی Enter بزنید.
پیغام میده که فایل های CER و PFX رو ساخت.
حالا در قسمت Run بنویسید secpol.msc تا پنجره Local Security Settings باز شه.
از ساختار درختی سمت چپ Public Key Policies رو باز کنید و روی Encrypting File System کلیک راست کنید و Add Data Recovery Agent رو بزنید، یه پنجره Wizard باز میشه، Next رو بزنید و در صفحه بعدش Browse Folders رو بزنید و فایل Certificate.CER ساخته شده رو انتخاب کنید و بعدش هم Next و Finish.
حالا برای اینکه بدون Restart تغییرات اعمال بشن در همون Command Prompt تایپ کنید gpupdate و اینتر بزنید.
حالا قاعدتا باید بتونید با همین کاربر Encryption رو بردارین.

اگر درست شد اطلاع بدین، ممنون.

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

جناب amir_varasteh با عرض شرمندگی، وقتی پست رو می نوشتم، پست کامل شما Up نشده بود؛
می بخشید که تکرار شد.
iranho0 عزیز، اگه لازمه بگین تا براتون عکس مراحل رو بذارم.

Amir Varasteh
22-09-2010, 23:57
جناب amir_varasteh با عرض شرمندگی، وقتی پست رو می نوشتم، پست کامل شما Up نشده بود؛
می بخشید که تکرار شد.
نه بابا این چه حرفیه دشمنت شرمنده باشه:20:

iranho0
23-09-2010, 09:34
سلام دوست عزیز SiyahVash مرسی که جواب دادین لطفا اگه امکانش هست این لطف رو هم بکنین و عکس ها رو واسم بزارین ممنونتون میشم مرسی

iranho0
23-09-2010, 09:55
دوباره سلام بچه ها من تمام کارهایی که شما گفتین انجام دادم ولی متاسفانه درست نشد ، حالا جیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببینی دوستان وقتی که من می خوام تیک انکریپت رو بردارم این پیغام خطا رو میده : ( an error occurred applying attributes to the file: )

iranho0
23-09-2010, 12:12
بچه ها وقتی من به این قسمت Add Data Recovery Agent میرم و مراحل رو انجام میدم در قسمتی که نام یوزر می نویسه ، نوشته شده user - unknow ، بچه ها سیستم من تو کافی نت هست و به شبکه وصله امکانش هست مشکل از شبکه باشه ، لطفا راهنمایی کنید

iranho0
23-09-2010, 19:16
بچه ها چرا جواب نمیدین ، کسی نیست کمکم کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amir Varasteh
23-09-2010, 19:32
کسی که به عنوان Data Recovery Agent قرار میگیره میتونه تیک Encrypt رو برداره.

دوباره چک کن که مراحل درست انجام شده باشه.

iranho0
23-09-2010, 19:40
سلام دوست من
ببین من تمام مراحل رو درست انجام میدم فقط یه مشکلی هست چون وقتی به این قسمت Add Data Recovery Agent میرم و مراحل نصب رو انجام میدم فایلی نصب نمیشه و در قسمت توضیحات فایل نصب شده این پیغام نوشته شده ( This CA Root certificate is not trusted because it is not in the Trusted Root Certification Authorities store. ) میشه بگی یعنی چی ؟؟؟؟/ من که دیگه کم آوردم . هر کاری بود انجام دادم ، لطفا اگه اگه میتونین به بقیه هم بگین تا راهنمایی کنن

Amir Varasteh
23-09-2010, 19:51
سلام دوست من
ببین من تمام مراحل رو درست انجام میدم فقط یه مشکلی هست چون وقتی به این قسمت Add Data Recovery Agent میرم و مراحل نصب رو انجام میدم فایلی نصب نمیشه و در قسمت توضیحات فایل نصب شده این پیغام نوشته شده ( This CA Root certificate is not trusted because it is not in the Trusted Root Certification Authorities store. ) میشه بگی یعنی چی ؟؟؟؟/ من که دیگه کم آوردم . هر کاری بود انجام دادم ، لطفا اگه اگه میتونین به بقیه هم بگین تا راهنمایی کنن
شما Browse میزنی و فایل Cer رو انتخاب میکنی؟

بعد چی میشه ؟ کجاش ارور میده ؟

با Administrator لاگین شدی ؟

iranho0
23-09-2010, 20:07
بعد که فایل رو انتخاب میکنم next میزنم و تو صفحه بعد تو قسمت یوزر کنار یوزر من مینویسه user unknow و بعد که فینیش رو میزنم تموم میشه و تمام مراحل رو انجام میدم ولی درست نمیشه

Amir Varasteh
23-09-2010, 20:26
بعد که فایل رو انتخاب میکنم next میزنم و تو صفحه بعد تو قسمت یوزر کنار یوزر من مینویسه user unknow و بعد که فینیش رو میزنم تموم میشه و تمام مراحل رو انجام میدم ولی درست نمیشه
خب برای من هم مینویسه :

اما کار میکنه.

بعدش gpupdate میزنی ؟

با Admin این کارا رو کردی ؟

iranho0
23-09-2010, 20:33
منظورت چیه که میگی با ادمین این کارو بکنم ، چطوری با ادمین وارد شم ، من وارد نیستم راهنمایی کن

Amir Varasteh
23-09-2010, 20:39
منظورت چیه که میگی با ادمین این کارو بکنم ، چطوری با ادمین وارد شم ، من وارد نیستم راهنمایی کن
با اکانت Administrator برو تو ویندوز و این کارا رو بکن.

iranho0
23-09-2010, 20:42
داداش من نمیفهمم هنگ کردم یعنی چی با adminstrator برم ، از کجا چطوری ؟؟؟؟؟

Amir Varasteh
23-09-2010, 21:35
داداش من نمیفهمم هنگ کردم یعنی چی با adminstrator برم ، از کجا چطوری ؟؟؟؟؟
شما اولی که وارد ویندوز میشی با چه اکانتی لاگین میکنی ؟

اسم Username چیه ؟

SiyahVash
24-09-2010, 16:32
سلام؛
iranho0 عزیز، ببخشید، تازه پست هاتون رو دیدم، دیگه فکر می کنم احتیاجی به عکس نیست، شما مراحل رو درست رفتین (البته اگه همونطور که امیر خان گفتن با Administrator رفته باشین).
اینو تست کنید:
بعد از اینکه دستور gpupdate رو توی Command Prompt زدین دستور زیر رو بنویسید:

این باعث میشه فایل های Encrypt شده با Certificate جدید به روز بشن.
اگه این هم کارساز نشد در قسمت Run تایپ کنید certmgr.msc
از سمت چپ Personal و بعد Certificates رو باز کنید؛ یه عکس از این صفحه بذارین اگه ممکنه؛

اگه یه درایو غیر NTFS دارین (FAT32)، ببینید میتونید فایلهای Encrypt شده رو کپی کنید توش؟

آنتی
24-09-2010, 21:37
سلام
اگر راهنمایی دوستان کارساز نشد یکی از عکسهانون را آپلود کنید تا یه راهی براتون پیدا کنیم

iranho0
25-09-2010, 13:40
سلام دوستان از اینکه همه راهنمایی میکنین ممنونم ، من تمام کارهایی که شما گفتین رو انجام دادم ولی متاسفانه باز هم درست نشد . دو تا عکس هست که واستون میزارم یکی به درخواست عزیز و یکیم از پیغام خطایی که به من می ده
این عکس مربوط به پیغام خطایی هست که وقتی من تیک انکریبت رو بر میدارم و ok میزنم میده

این عکس هم به درخواست دوستمون siyah vash

Amir Varasteh
25-09-2010, 15:15
شما اگه میتونی یکی از عکسهای Encrypt شده رو بزار اینجا تا من ببینم میتونم یه کاریش بکنم یا نه.

درضمن تمام این روشهایی که من گفتم برای Windows Se7en بود!

iranho0
25-09-2010, 18:10
خوب من جطوری عکسی رو که باز نمیشه واست بزارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی اگه من یه ویندوز سون نصب کنم و این کارا رو دوباره انجام بدم درست میشه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

iranho0
25-09-2010, 19:09
ببین دوست من ، جطوری عکسی رو که باز نمیشه واست بزارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

حالا اگه من ویندوز سون نصب کنم و این کارا رو انجام بدم درست می شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آنتی
25-09-2010, 20:20
سلام
یکی از همون عکس هایی را که باز نمیشه توی یه سایت آپلود ، آپلود کن ولینک را اینجا بذار
چند تا سایت واسه آپلود

SiyahVash
25-09-2010, 21:44
iranho0 جان، از عکسی که گذاشتی مشخصه که اصلا اجازه Encrypting File System وجود نداره برات، قبل از اینکه راه های Manual رو انجام بدیم برنامه ای که براتون Upload کردم دانلود کنید (Advanced EFS Data Recovery Pro 4.02) سریال برنامه هم گذاشتم؛ احتمال زیاد این کارتون رو راه می اندازه، برنامه های دیگه هم هست ولی این حجمش کمه، شاید براتون راحت تر باشه.

اگه این هم نتونست بگین تا راه های دیگه رو امتحان کنیم. بالاخره درست میشه...

موفق باشید.

alireza1411
25-09-2010, 22:45
فکر کنم شما مالک اون فایل نیستین . اگه ادمین باشی میتونی مال خودت بکنی و بعد از انکریپ در بیاریش. این روش مالک شدن فایله:

Amir Varasteh
25-09-2010, 23:43
سلام.

ببین از نظر سیستم عاملی، هیچ روشی وجود نداره که بشه بازشون کرد!

از نظر سیستم عامل فقط صاحب اون عکسها و Data Recovery Agent میتونن اونا رو باز کنن.

راه ساختن Data Recovery Agent رو هم که بهت گفتم! اما دیدی که کار نکرد! دلیلش هم اینه که Recovery Agent فایل هایی که از اون به بعد Encrypt بشن رو میتونه باز کنه.

بنابراین فایلهای شما رو نمیشه باز کرد! (مگر اینکه کسی نرم افزار خیلی خاصی داشته باشه که تونسته باشه ویندوز رو دور بزنه)

Dew Drop
25-09-2010, 23:52
البته این موضوع چندین بار تو فروم مطرح شده و تا به حال کسی نتونسته این فایلها رو بعد تعویض ویندوز باز کنه
ولی علت اینکه از اول این تاپیک ها رو اینجا نگفتم می خواستم ببینم آخرش این موضوع حل میشه یا نه؟

iranho0
26-09-2010, 11:18
سلام دوست من میشه در مورد این نرم افزار توضیح بدی طرز کارش ، من بلد نیستم ، این مال فایلهای با پسوند cer نیست

iranho0
26-09-2010, 18:28
سلام دوست عزیز شما که لطف کردی و این لینک رو گذاشتی

میشه لطف کنی من رو راهنمایی کنی ، تو توضیحات این لینک نوشته شده که باید راست کلیک کنم و بعد گزینه security رو بزنم ، من باید روی چی راست کلیک کنم ، اصلا توضیحش کامل نیست ، من نمیدونم باید رو چی راست کلیک کنم

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

iranho0 جان، از عکسی که گذاشتی مشخصه که اصلا اجازه Encrypting File System وجود نداره برات، قبل از اینکه راه های Manual رو انجام بدیم برنامه ای که براتون Upload کردم دانلود کنید (Advanced EFS Data Recovery Pro 4.02) سریال برنامه هم گذاشتم؛ احتمال زیاد این کارتون رو راه می اندازه، برنامه های دیگه هم هست ولی این حجمش کمه، شاید براتون راحت تر باشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه این هم نتونست بگین تا راه های دیگه رو امتحان کنیم. بالاخره درست میشه...

موفق باشید.

سلام سیاوش جان ، این فایلی رو که گفتی من اجرا کردم و کاری رو که گفتی انجام دادم ، اما بلد نیستم باهاش کار کنم ، میشه بگی چطوریه ، باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alireza1411
26-09-2010, 21:21
سلام دوست عزیز شما که لطف کردی و این لینک رو گذاشتی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیشه لطف کنی من رو راهنمایی کنی ، تو توضیحات این لینک نوشته شده که باید راست کلیک کنم و بعد گزینه security رو بزنم ، من باید روی چی راست کلیک کنم ، اصلا توضیحش کامل نیست ، من نمیدونم باید رو چی راست کلیک کنم

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

سلام سیاوش جان ، این فایلی رو که گفتی من اجرا کردم و کاری رو که گفتی انجام دادم ، اما بلد نیستم باهاش کار کنم ، میشه بگی چطوریه ، باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رو فایل مورد نظر راست کلیک کنین دیگه. تو خصوصیاتش یه جاهایی باید تغییر کنه.

ببینید من ویندوز قبلیم رو که عوض کردم مثل دوستم مشکل داشتم و تو بعضی فلدرها دسترسی نداشتم که کپی پیست کنم. با تغییر دادن مالکیت اون فایلها که به جای اسم یوزر خودم ، یه چیزی نوشته بود و علامت تعجب زده بود، مشکل حل شد و اون فولدر ها مال من شد.

Dew Drop
26-09-2010, 23:18
رو فایل مورد نظر راست کلیک کنین دیگه. تو خصوصیاتش یه جاهایی باید تغییر کنه.

ببینید من ویندوز قبلیم رو که عوض کردم مثل دوستم مشکل داشتم و تو بعضی فلدرها دسترسی نداشتم که کپی پیست کنم. با تغییر دادن مالکیت اون فایلها که به جای اسم یوزر خودم ، یه چیزی نوشته بود و علامت تعجب زده بود، مشکل حل شد و اون فولدر ها مال من شد.

احتمالاً فایل شما encrypt نبود.
ایشون فایلشون رو encrypt کرده بودن که قبل تعویض ویندوز باید این فایل رو decrypt می کردن.
باز کردن فایل انکریپت شده بعد تعویض ویندوز به این راحتیا نیست.

alireza1411
26-09-2010, 23:24
احتمالاً فایل شما encrypt نبود.
ایشون فایلشون رو encrypt کرده بودن که قبل تعویض ویندوز باید این فایل رو decrypt می کردن.

فکر میکنم همین طور باشه. تست میکنم اگه بتونم. اگه جواب گرفتم میگم چه جوری ... ولی فکر کنم حق باشماست.

Amir Varasteh
26-09-2010, 23:30
به این راحتیا؟

اصلا امکان پذیر نیست!

alireza1411
27-09-2010, 01:23
به این راحتیا؟

اصلا امکان پذیر نیست!

یعنی کلا میپره ؟ مطمئن هستین ؟

Dew Drop
27-09-2010, 01:30
به این راحتیا؟

اصلا امکان پذیر نیست!

به این راحتیا در جواب ایشون گفتم چون گفته بودند

با تغییر دادن مالکیت اون فایلها که به جای اسم یوزر خودم ، یه چیزی نوشته بود و علامت تعجب زده بود، مشکل حل شد و اون فولدر ها مال من شد.

من تو صفحه قبل هم گفتم که این فایلها باز نمیشن.

بله,تو صفحه قبل هم چند نمونه از این تاپیک ها رو گفتم که مشکل خیلیا بود که تو فرم مطرح شده و به جوابی نرسیدن.یعنی تا به حال فکر میکنم راهی برای باز کزدنشون پیدا نشده.
البته یه راههایی گفتن ولی تا به حال کسی جواب نگرفته.

alireza1411
27-09-2010, 02:13
به این راحتیا در جواب ایشون گفتم چون گفته بودند

من تو صفحه قبل هم گفتم که این فایلها باز نمیشن.

بله,تو صفحه قبل هم چند نمونه از این تاپیک ها رو گفتم که مشکل خیلیا بود که تو فرم مطرح شده و به جوابی نرسیدن.یعنی تا به حال فکر میکنم راهی برای باز کزدنشون پیدا نشده.
البته یه راههایی گفتن ولی تا به حال کسی جواب نگرفته.

من هم الان مشغول سرچ کردن بودم و نتیجه اینه که میگم نمیشه. :31::31:
قبل از تعویض ویندوز باید از اکانتی که اونها رو اینکریپت کرده یه بک آپ از کلیدهای اینکریپت برداشته بشه و تو ویندوز جدید اون بک آپ لود بشه که بشه بازشون کرد وگرنه .... :41::41::41::41: فایلها از دست میره.

iranho0
27-09-2010, 07:51
یعنی من باید قید تمام عکسهام رو بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی این عکسها واسم خیلی مهمه ، یعنی در هیچ صورتی نمیشه کاریش کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

*Batman*
27-09-2010, 12:03
یعنی من باید قید تمام عکسهام رو بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی این عکسها واسم خیلی مهمه ، یعنی در هیچ صورتی نمیشه کاریش کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سلام.
متاسفانه راهی وجود نداره.
EFS برای رمزنگاری عملیات پیچیده ای انجام میده.
فایل شما یکبار باFEK یا File Encryption Key رمز میشه.خود FEK با الگوریتم RSA رمز میشه.کلید خصوصی هم با یه Masterkey که عددی تصادفی و 64 بایتی هست رمز میشه.رمزنگاری با الگوریتمهای قوی و مطمئن نظیر TDES یا AES انجام میشه.
اگر هم راه برگشتی باشه فقط نزد مایکروسافت است و بس!

SiyahVash
27-09-2010, 19:57

سلام؛ بازم از تاخیر معذرت؛
پست های دوستان رو خوندم، خیلی متاسفم که احتمالا راهی نداره؛
ولی با این حال این برنامه قوی هستش، به عنوان تیر آخر می تونید ازش استفاده کنید، برای کار باهاش از Wizard که اولش نشون میده برین راحت تره.
توی صفحه ای که Certificate می خواد گزینه دوم رو انتخاب کنید، بقیه هم مشخصه، می تونید تغییری ندید. اگه بتونه که مسیر ازتون می گیره واسه Decrypt.

alireza1411
27-09-2010, 22:14
راه که داره شاید ...

مثل الگوریتم بروت فورس واسه باز کردن یه فایل فشرده که روش رمز داره.

ولی ...
این کار ممکنه چند سال طول بکشه که فقط یه رمز رو با صعی و خطا پیدا کنه.

به نظر من غیر ممکنه. بی خیال باید بشی .... خیلی بد میشه دیگه .... کاری نمیشه کرد ... شرمنده

آنتی
27-09-2010, 23:25
بازم سلام
کاش یکی از عکسهات را آپ کرده بودی تا ما هم تستش کنیم
راستی قبل از این اتفاق این عکسها را توی هارد دیگه یا درایو دیگه کپی نکرده بودید
فکر کنید اگر یکبار هم کپی کرده و پاک کرده باشید با ریکاوری شاید بعضی از عکساتون برگرده

Amir Varasteh
28-09-2010, 00:03
آره مطمئنم.

پست قبلیم رو بخون توضیح دادم.

iranho0
28-09-2010, 07:54
سلام؛ بازم از تاخیر معذرت؛
پست های دوستان رو خوندم، خیلی متاسفم که احتمالا راهی نداره؛
ولی با این حال این برنامه قوی هستش، به عنوان تیر آخر می تونید ازش استفاده کنید، برای کار باهاش از Wizard که اولش نشون میده برین راحت تره.
توی صفحه ای که Certificate می خواد گزینه دوم رو انتخاب کنید، بقیه هم مشخصه، می تونید تغییری ندید. اگه بتونه که مسیر ازتون می گیره واسه Decrypt.

سلام دوست من ، مرسی که راهنماییی میکنی ولی این پستت گفتی این برنامه خیلی قوی هست ، کدوم برنامه رو میگین ؟؟؟؟؟؟؟؟/ من که اینجا برنامه ای نمیبینم ، لطفا اگه میشه نام برنامه رو بزار واسم

SiyahVash
28-09-2010, 20:49
منظورم همون برنامه Advansed EFS Recovery بود که لینک دانلودش رو گذاشته بودم، و شما نوشتی طرز استفاده شو نمی دونین.
توی پست 34 گذاشتم.

samijun2060
09-06-2013, 00:00
سلام به همه شما د.ستان عزیز
بخدا من همه ی این روشارو رفتم ولی متاسفانه هیچکدومشون جواب ندادن !
هرکه روشی میدونه که واقعا و درست جواب میده خواهش میکنم ازش راهنماییم کنه. خیلی مهمه.
/ یا روشو به این ایمیل ارسال کنه : samsaki48@yahoo.com /
ممنون

masoome17
02-02-2015, 13:07
سلام به همگی
من تازه واردم و همه ی پست هاتون رو خوندم.من هم دقیقا همین مشکل برام پیش اومده.
به من گفتن اگه کل هارد recovery بشه امکانش هست که درست بشن.لطفا راهنمایی کنین اگه امکانش هست تا هاردم رو بدم تا از تهران برام ریکاوری کنن:n37::n37:
عکس های منم خیلی مهم هستن شده باشه میبرم خوده ماکروسافت تا برشون گردونه