PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت فایل exe

ebinem173
03-05-2006, 23:45
سلام لطفا برنامه ای معرفی کنید که بدون نیاز به بلد بودن برنامه نویسی بشه از چندین فایل که با برنامه خاصی اجرا یا روی اون نصب میشن یه فایل اجرایی exe ساخت
منظورم اینه که مثلا یه برنامه ای نصب میکنی مثل دیگشنری بابیلون بعد مجبوری که دونه دونه گلوساری هاش رو نصب کنی
حالا نمیشه از تمام گلوساریها یه فایل اجرایی ساخت که با نصب همون یکی همه نصب بشن؟
لطفا برنامه ای برای اینکار معرفی کنید

Payman_62
04-05-2006, 01:50
اين كار مربوط ميشه به طرز كار اون نرم افزار مربوطه. شايد امكانش نباشه هم زمان همه فايل هاي تكميل كننده بابي رو نصب كرد.
به هر حال بعيد ميدونم چنين نرم افزاري باشه. اگرم باشه نميتونه با همه نرم افزارهاي ديگه سازگار باشه.

ebinem173
04-05-2006, 02:00
نمیدونم شاید من سوالمو بد طرح کردم چون احساس میکنم همچین نرم افزاری باید وجود داشته باشه
حالا یه مثال دیگه میزنم ببین فرض کن میخوام یه پکیج درست کنم که فقط یک فایل داشته باشه یعنی با کلیک روی اون تمام برنامه هایی که داخل پکیج قرار دادم به ترتیب شروع به نصب شدن بکنن با همون متدی که برا تک تکشون مشخص شده

*سینا*
04-05-2006, 10:07
با سلام
والا من فکر کنم منظورتون اینه که شما می خواین مثل نصب درایورها برای سخت افزار عمل کنید درسته؟

ebinem173
04-05-2006, 16:18
نمیدونم چرا کسی متوجه منظورم نمیشه شاید باید تو انجمن برنامه نویسی مطرح میکردم

eh_mn
05-05-2006, 02:55
سلام لطفا برنامه ای معرفی کنید که بدون نیاز به بلد بودن برنامه نویسی بشه از چندین فایل که با برنامه خاصی اجرا یا روی اون نصب میشن یه فایل اجرایی exe ساخت
منظورم اینه که مثلا یه برنامه ای نصب میکنی مثل دیگشنری بابیلون بعد مجبوری که دونه دونه گلوساری هاش رو نصب کنی
حالا نمیشه از تمام گلوساریها یه فایل اجرایی ساخت که با نصب همون یکی همه نصب بشن؟
لطفا برنامه ای برای اینکار معرفی کنید

با سلام.
فکر می کنم برای انجام این کار بهتر است از برنامه هایی که برای ساخت Setup بکار می روند استفاده کنید.
مثل Install Shield یا WiseInstall . با استفاده از قابلیت های این برنامه ها می توانید چند فایل اجرایی را به ترتیب اجرا کنید. و مطمئن باشید که فایل ها به ترتیب اجرا می شوند.

ebinem173
05-05-2006, 08:50
سلام ممنونم حالا میشه یکیشو معرفی کنین که حجمش کمتر باشه و کار منو راه بندازه؟