PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال ساده که اکثرا جوابشو بلدین . پس بیاید تو

SA.JJ.AD
21-09-2010, 07:32
سلام
دوستان میخواستم بدونم چیکار بایستی بکنم که وقتی موس رو روی یه فایل میبرم اطلاعاتیو که بعد از 3 ثانیه نشون میده رو جوری بشه که 1 ثانیه بشه و زمان بیشتری همون حالت بمونه و سریع ناپدید نشه ... این مشکل داره برام روز به روز حاد تر میشه لطفا کمکم کنید:41:

alil1369
21-09-2010, 08:11
زمان بستگی به سیستمت داره و وضعیت هارد چون هارد باید سریعن اون فولدر یا فایل رو بررسی کنه تا اطلاعاتش رو نشون بده !!
هاردت رو دفرگ کن ببین تاثیر داره یا نه

Perpetual
21-09-2010, 08:49
گمان کنم این تاپیک بدردتون بخوره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SA.JJ.AD
21-09-2010, 20:34
زمان بستگی به سیستمت داره و وضعیت هارد چون هارد باید سریعن اون فولدر یا فایل رو بررسی کنه تا اطلاعاتش رو نشون بده !!
هاردت رو دفرگ کن ببین تاثیر داره یا نه

نه دوست عزیز رو یه فایل 10 کیلوبایتی هم میرم همون قدر طول میکشه:41:تو xp یه روشی از ریجستری بود الان یادم رفته:41:

SA.JJ.AD
21-09-2010, 20:40
گمان کنم این تاپیک بدردتون بخوره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون اما ربطی به مشکل من نداشت و تست که کردم حتی بدرد همون همون بحث هم نخورد

Manager_66
22-09-2010, 12:05
دوستان بقول جناب viperm من هم یک مشکل کوچیک دارم نمیدونم چطور حلیش کنم . این ساعت ویندوز سون رو هر کار میکنم یک ساعت عقب نمیره یعنی تنظیمش میکنم یک ساعت میکشمش عقب باز که اوکی رو میزنم میبینم دوباره همون ساعت قبلیه ؟ باید چیکار کنم . با تشکر.

Dew Drop
22-09-2010, 13:16
دوستان بقول جناب viperm من هم یک مشکل کوچیک دارم نمیدونم چطور حلیش کنم . این ساعت ویندوز سون رو هر کار میکنم یک ساعت عقب نمیره یعنی تنظیمش میکنم یک ساعت میکشمش عقب باز که اوکی رو میزنم میبینم دوباره همون ساعت قبلیه ؟ باید چیکار کنم . با تشکر.

سلام
تو قسمت تنظیم ساعت تو تب internet time برید رو change setting بعد تیک گزینه synchronize with an internett time و بردارید و صفحات رو ok کنید.

Manager_66
22-09-2010, 19:25
با تشکر از پاسخ شما جناب sharifdorsa
اما این کار رو هم کردم و جواب نداد وبرای عقب کشیدن سیستم به تنظیمات بایوس سیستم وارد شدم و از اونجا ساعت رو یکساعت عقب کشیدم . نمیدونم چرا تو خود ویندوز نشد!!!

Dew Drop
22-09-2010, 19:32
میتو نستید این کار رو هم بکنید تنظیمات ساعت رو روی کابل قرار بدید.فکر میکنم مشکلتون اینجوری هم حل میشد.