PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند مشکل با ویندوز 7

yekta33
21-09-2010, 06:09
من جایی را پیدا نکردم که این بحث را مطرح کنم بجز اینجاانشاءالله دوستان محبت کنند جواب بدهند تا مشکل من حل بشه
من روی لبتابم ویندوز 7نصبه حالا:
+چطورباید به اینترنت ازطریق دیال اپ وپرسرعت وصل شد چون برای وصل شدن به اینترنت خطای651میده؟
+برای نصب زبان فارسی درویندوز7بنحوی که بشه درآفیس فارسی تایپ کردبایدچکارکرد؟
+برای ضبط صدا از میکروفن لب تاب چه مسیری راباید طی نمود؟
ممنون
مدلش همmsi ex460

alil1369
21-09-2010, 06:28
برای ضبط صدا تو منو استارت اینو تایپ کن SoundRecorder

برای نصب زبان فارسی هم تو استارت تایپ کن region and language بعد تو قسمت keyboard برو تو change keyboard و add رو بزن و persian رو انتخاب کن

خطای 651 مربوط به مودم میشه یا درایورش بروز نیست و درست نصب نشده یا اینکه مشکل داره یا سازگار نیست یا اینکه تو بیشتر موارد مشکل از تنظیمات سیستم هست !
اینو تیک بزن شاید مشکل حل شد WLM>Tools>Options>connections>ask before dialing a connection
زیر کانکشن دایل اپ Ask before switching dial-up connections اینو تیک بزن

Perpetual
21-09-2010, 06:40
شما adsl دارید که اینترنت پرسرعت گفتید؟؟
درمورد دایل آپ این ارور ممکنه از خوب جانیفتادن مودمتون باشه و یا ممکنه مودمتون مشکل داشته باشه .
برای فارسی نویسی به این آموزش برید برای من هم جواب داده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در مورد ضبط کردن صدا به نظر من از نرم افزار ویندوز استفاده نکنید و سعی کنید برای این کار یه نرم افزار دیگه نصب کنید مثل JetAudio ولی با اینحال اگه خواستید با مال ویندوز کار کنید اینم تاپیکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

yekta33
21-09-2010, 07:40
باتشکر
+مشکل فارسی نویسی حل شد...ممنون
+ضبط صدا درست شده ولی خیلی ضعیف ضبط میکنه یعنی باید دهان را کنار میکروفن برد با اینحال بازهم کیفیت صدا خیلی پایینه با توجه به اینکه تنظیمات اسپیکر همشون بالا بردم؟؟!!
+آره میدونم که مشکل از تنظیمات مودم است ولی برای لب تاب نمیدونم باید چکار کنم اون مسیری هم که دوستمونali1369
فرمودند" اینو تیک بزن شاید مشکل حل شد WLM>Tools>Options>connections>ask before dialing a connection"
wlm کدوم قسمته اگر میشه بیشتر اهنمایی کنین؟
دوتاسوال دیگه هم مطرح میکنم جسارتا زحمتش بکشین
+من اینترنتadsl دارم وقتی از طریق کابل usb به لب تاب وصل میکنم وکانکشن میسازم از این طریق هم کانکت نمیشه!!؟
+بلوتوثش چطور باید فعال کردکه با حجم بالا فایل را انتقال بده؟
متشکرم

alil1369
21-09-2010, 08:09
WLM کانکشن دیفالت ویندوز هست که روی سیستم های اماده ( مثل لپ تاپ و ....... ) و غیره وجود داره !! پس این مورد به شما ربط پیدا نمیکنه
حساسیت صدا رو از کنترل پنل قسمت Sound تنظیم کنید !!
بعد از وصل کردن مودم کنترل کنید ببینید تو بخش نتورک شناسایی میشه و IP میگیره یا نه ؟
بلوتوث هم اگه داشته باشه سیستم به صورت اتومات به بخش Devices and Printers اضافه میشه ! کافیه برید اونجا ( Devices and Printers ) و کلیک راست کنید و Add Device بزنید تا بگرده برای پیدا کردن بلوتوث

Perpetual
21-09-2010, 08:37
برای اتصال مودم از طریق usb باید حتما درایور مودم رو نصب کنید. ولی بنظر من بهتره از طریق کابل lan به مودم وصل بشید تا مشکل اینطوری پیش نیاد و نیاز به درایور نباشه یا اگه مودمتون وایرلس داره از طریق وایرلس به مودم وصل بشید.

+بلوتوثش چطور باید فعال کردکه با حجم بالا فایل را انتقال بده؟
متشکرم
منظورتون چیه ؟؟نمیدونید چطور بلوتوث رو روشن کنید (اگر اینه احتمالا یه دکمه روی لپ تاپ هست برای این کار یا ممکنه با روشن کردن کارت وایرلستون روشن بشه چون بعضی لپ تاپ ها اینطورین) واگر فعال نشد باید درایورش رو نصب کنید.
وگر نه اگه این منظورتون نیست نمیشه سرعت انتقال بلوتوث رو بیشتر یا کمتر کرد(البته سرعت چندان راضی کننده ای نداره)

yekta33
21-09-2010, 10:42
بقیه اش حل شدفقط
+درمورد بلوتوث تو divace manager آیکن بلوتوث دارم معلومه که نصب شده فقط چراغی داره روی دستگاه که اون خاموشه توdivace managerهم روش راست کلیک وفعالش کردنم گزینه ای که سرچ کنه نداره که مثلا بلوتوث موبایلی را پیدا کنه!!؟؟

+مودمم وایرلس نداره فقط ازطریق کارت شبکه و یو اس بی میشه وصل شد
ولی دیال آپ دیگه درست شده چون میخوام آنتی ویروسم آپدیت کنم برای وصل به adsl ببین میشه کار ی کرد؟
از اینکه مزاحم شدم عذر خواهی میکنم

Perpetual
21-09-2010, 12:12
شما روی یه فایل راست کلیک کن بعد برو به send to بعد next روبزن بعدش search رو بزن موبایل های دورو برت اگه بلوتوثشون روشن باشه پیداشون می کنه.

yekta33
21-09-2010, 12:25
گزینه سرچ نداره خود گزینه بلوتوث داره که با انتخاب اون هیچ اتفاقی نمی افته؟
حتی از طریق موبایل هم که سرچ میشه بلوتوث لب تاب پیدا نمیشه!؟