PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک ! minimize شدن اتوماتیک

only4u-m
20-09-2010, 19:19
دو - سه روزی هست که به این مشکل برخوردم که هر وقت بازی رو باز می کنم بعد از دو - سه ثانیه صفحه بازی minimize میشه!! :41: البته مثلا امروز صبح داشتم یک ساعت stronghold بازی میکردم هیچ مشکلی نبود حتی یک بار هم از بازی در اومده بودم و دوباره وارد بازی شده بودم ولی بعد از ظهر دوباره با این مشکل مواجه شدم :13:
بازیهای مختلفی رو هم امتحان کردم .... وقتی این مشکل پیش میاد همه خودکار minimize میشه!! :19:

کسی میتونه کمکم کنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aliupdate
20-09-2010, 19:44
ویندوزتون رو نگفتین در ضمن وقتی minimize میشه هیچ پیغام یا پنجره خاصی باز نمیشه؟

only4u-m
20-09-2010, 20:06
ویندوزتون رو نگفتین در ضمن وقتی minimize میشه هیچ پیغام یا پنجره خاصی باز نمیشه؟

windows vista ultimate SP1. هیچ پیغامی هم نمیده!! :41: دوباره از Taskbar میارمش بالا دوباره میره پایین .... هی از Taskbar میارمش بالا دوباره میره بایین :27:

aliupdate
20-09-2010, 21:01
از چه انتی ویروس یا فایروالی استفاده میکنید ؟انتی ویروس یا فایروال رو غیر فعال کنید بعد یه امتحان بکنید.حتما اینترنت رو هم قطع کنید.

only4u-m
20-09-2010, 21:48
از چه انتی ویروس یا فایروالی استفاده میکنید ؟انتی ویروس یا فایروال رو غیر فعال کنید بعد یه امتحان بکنید.حتما اینترنت رو هم قطع کنید.

Kaspersky نصبه ولی تا کامپیوتر بالا میاد خاموشش میکنم :27:. پس مشکل از اون نیست :31:. من کامپیوترم همیشه به اینترنت وصله آخر شب که از اینترنت اومدم امتحان میکنم, ممنون :46: