PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست پلير براي ديدن كليپ هايي كه نياز به Rotate داره

mrmostafa
20-09-2010, 16:02
سلام و خست نباشيد
من يه پلير ميخوام كه كليپ هاي موبايل كه فيلمبرداري شده و داخل كامپيوتر نگاه ميكنيم برعكس هست رو Rotate كنه و قابليت تنظيم زاويه براي تصوير داشته باشه. ممنون ميشم يه لينك دانلود از پليري كه اين امكان رو داره بزارين.
با تشكر

Saeed System
20-09-2010, 16:22
با همین km player براحتی میتونید ویدئو رو بچرخونید

عکس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lt.Ali
20-09-2010, 20:01
اگـر KM ندارید ؛

KMPlayer 3.0.0.1438

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:10:

kiarash3500
21-09-2010, 10:35
نرم افزار کوئیک تایم هم چنین امکانی داره

mrmostafa
21-09-2010, 21:26
آقا من از روي عكس چون اولش معلو نيست كدوم گزينه رو زدي هر چي گشتم پيدا نكردم اگه به ترتيب مراحل رو توضيح بدي ممنونم در ضمن نميشه كاري كرد كه رو همون زاويه كه تغيير ميدم ذخيره بشه درست بشه؟؟؟؟
راستي تو Km player گزينه اينكه وقتي رو جاي ديگه كليك ميكنم مثلا فولدر بازه برنامه Mk player بره زير فايلي كه روش كليك كردم يعني همون گزينه alway on top هست كه ميزني هميشه روي برنامه هاي اجرا شده قرار ميگيره ولي اين بنرامه اش هميشه اينطوريه گزينه نداره كه غير فعال كنم مثلا دارم چيزي ميبينم كسي مياد ميخوام سريع كليك كنم بره پايين رو صفحه همينطور هست نميره.
ممنونم

Saeed System
21-09-2010, 22:22
ببخشید اولش باید توضیح میدادم :46:

اول راست کلیک بعد advanced option رو فعال کنید

عکس:

بعد هم طبق این عکس:

Saeed System
21-09-2010, 22:33
نميشه كاري كرد كه رو همون زاويه كه تغيير ميدم ذخيره بشه درست بشه؟؟؟؟
راستي تو Km player گزينه اينكه وقتي رو جاي ديگه كليك ميكنم مثلا فولدر بازه برنامه Mk player بره زير فايلي كه روش كليك كردم يعني همون گزينه alway on top هست كه ميزني هميشه روي برنامه هاي اجرا شده قرار ميگيره ولي اين بنرامه اش هميشه اينطوريه گزينه نداره كه غير فعال كنم مثلا دارم چيزي ميبينم كسي مياد ميخوام سريع كليك كنم بره پايين رو صفحه همينطور هست نميره.
ممنونم

زاویه رو تغییر بدی همیشه km رو همون زاویه که انتخاب کردی پخش میکنه ولی اگر میخای تغییر اساسی بدی رو فایل تصویری

باید از primier استفاده کنی و ویدئو رو بچرخونی و یه بار رندر بگیری و سیو کنی که همیشه تو همون زاویه باشه .

برای مشکل دوم هم دکمه مینیمایز رو بزنید .

عکس:

alireza1411
24-09-2010, 17:05
چرا مال من اون گزینه که میگین کار نمیکنه ؟ قبلا تست کرده بودم ولی مهم نبود بی خیال شدم گفتم شاید برنامه ایراد داره ولی الان سوال شده برام که چرا اصلا نه فلیپ میکنه و نه راتیت ؟؟؟؟

Mehr.Iman
24-09-2010, 18:48
چرا مال من اون گزینه که میگین کار نمیکنه ؟ قبلا تست کرده بودم ولی مهم نبود بی خیال شدم گفتم شاید برنامه ایراد داره ولی الان سوال شده برام که چرا اصلا نه فلیپ میکنه و نه راتیت ؟؟؟؟
منم وقتی این گزینرو میزنم اصلا هیچ تغییری نمیکنه!:18:
چرا؟

alireza1411
24-09-2010, 18:54
منم وقتی این گزینرو میزنم اصلا هیچ تغییری نمیکنه!:18:
چرا؟

من تست کردم که شاید به رندر کننده ربط داشته باشه. با این قدیمی ها که مال ایکس پی هست کار کردم باز هم نشد که نشد !!!
کسی میدونه مشکل چیه ؟