PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بالا نیامدن ویندوز 7

Juventus FC
20-09-2010, 15:52
سلام به اساتید محترم

من چند روزی بود که به دلیل قانونی نکردن ویندوز 7 ویندوز هی پیغام میداد بعد من در گوگل سرچ کاردم راجع به این موضوع یکی از سایت ها یک نرم افزار معرفی کرد که این نرم افزار را دانلود و اجرا کنید سپس ویندوزتون "قانونی" میشه.

من هم نصب کردم و سپس سیستم را رRestart کردم حالا دیگه اصلا ویندوز بالا نمیاد و حتی به اون مرحله که باید اون لوگو ونیدوز 7 تو بوت بیاد هم نمیاد!!!

من این نرم افزار را =>
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود کردم پسوردش هم =>
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست. شرمنده ها!!!

aliupdate
20-09-2010, 16:25
سلام
شما چند تا ويندوز رو سيستمون نصب بود؟بعد از اين كه اون برنامه رو نصب كردين منوي بوت مياد(در صورتي كه چند تا ويندوز تو سيستم داريد) منوي بوت رو تعمير كردين شايد فقط فايل هاي بوت خراب شده باشه؟

Juventus FC
20-09-2010, 16:45
سلام
شما چند تا ويندوز رو سيستمون نصب بود؟بعد از اين كه اون برنامه رو نصب كردين منوي بوت مياد(در صورتي كه چند تا ويندوز تو سيستم داريد) منوي بوت رو تعمير كردين شايد فقط فايل هاي بوت خراب شده باشه؟

نه!نه!

من ویندوز 7 را روی لپ تاپ نصب کردم و در لپ تاپ هم فقط یک ویندوز وجود دارد اونم ویندوز 7 است، یک جا هست که لوگوی ویندوز میاد و پایینش میاد مینویسه Starting Windows ، سیستم من قبل از اونجا توقف میکنه و هیچ عکس العملی نشون نمیده.

Dew Drop
20-09-2010, 16:58
سلام
وقتی لپ تاپ تون رو روشن کردید دکمه f8 رو بزنید بعد از اونجا repair رو انتخاب کنید.بعد از انتخاب اگه اشتباه نکنم
یوزر و زبان تو صفحه ای که براتون باز میشه system restore رو انتخاب کنید بعد سیستمتون رو به زمان قبل استفاده از این
نرم افزار ببرید بعد ریستارت کنید ببینید درست میشه.

Juventus FC
20-09-2010, 17:02
سلام
وقتی لپ تاپ تون رو روشن کردید دکمه f8 رو بزنید بعد از اونجا repair رو انتخاب کنید.بعد از انتخاب اگه اشتباه نکنم
یوزر و زبان تو صفحه ای که براتون باز میشه system restore رو انتخاب کنید بعد سیستمتون رو به زمان قبل استفاده از این
نرم افزار ببرید بعد ریستارت کنید ببینید درست میشه.

ببخشید دوست عزیز از کمکتون خیلی سپاسگذارم.

ولی F8 که میگیرم هیچ صفحه ای ظاهر نمیشود و در واقع سرجای نخستش باقی میماند.

Dew Drop
20-09-2010, 17:27
ببینید وقتی اون صفحات سیاه که میاد بعد ویندوز لود میشه
همونجا چند بار f8 رو بزنید,همونطور که وارد safe mode میشم برای وارد شدنش f8 رو 1,2 بار پشت سر هم میزنیم.

اگه نتونستید با سی دی ویندوز هم میتونید این کار رو بکنید با سی دی بوت کنید بعد به جای install اونجا repair رو انتخاب کنید.

Juventus FC
20-09-2010, 17:31
ببینید وقتی اون صفحات سیاه که میاد بعد ویندوز لود میشه
همونجا چند بار f8 رو بزنید,همونطور که وارد safe mode میشم برای وارد شدنش f8 رو 1,2 بار پشت سر هم میزنیم.

اگه نتونستید با سی دی ویندوز هم میتونید این کار رو بکنید با سی دی بوت کنید بعد به جای install اونجا repair رو انتخاب کنید.

شرمنده، میفهمم چی میگید، دقیقا مثل ویندوز XP دیگه بولی اینجا نمیدونم واقعا چرا این صفحه نمیاد، DVD خود ویندوز هم در دسترسم نیست.

روشی نیست که بشه باهاش فایل های ویندوز 7 را تعمیر کرد؟

* من از یک راهی رفتم دیدم ویندوز 7 درایو و همه فایلهاش هست فقط مشکل اینکه بالا نمیاد ویندوز.

alil1369
20-09-2010, 18:31
safe mode باید بالا بیاری و بعد Repair کنی یا ریستور کنی به چند روز قبل
سیستم رو که روشن کردی سریع شروع کن به زدن F8 (نگه ش ندار) هی پشت سر هم بزن تا صفحه safe mode بیاد بالا

Juventus FC
20-09-2010, 18:55
safe mode باید بالا بیاری و بعد Repair کنی یا ریستور کنی به چند روز قبل
سیستم رو که روشن کردی سریع شروع کن به زدن F8 (نگه ش ندار) هی پشت سر هم بزن تا صفحه safe mode بیاد بالا

ببینید دوست عزیز در بالا هم گفتم من F8 را نگه داشتم ولی چیزی ظاهر نشد. من این بار حدود 10 دقیقه گرفتم ولی بازم تغییری نکرد. سیستم قبل از بالا آمدن به حالت Stop در میاد و دیگر هیچ تغییر نمیکند

alil1369
20-09-2010, 19:25
میگی گرفتم !! من میگم نگیر هی بزن و ول کن بزن و ول کن !!!
تپ تپ تپ تپ !!!
نباید نگه داری کلید رو باید ممتد بزنی و ول کنی تند تند بزن !! از قبل از روشن شدن شروع کن زدنش رو !!!
30 ثانیه بیشتر نیاز نیست

Juventus FC
20-09-2010, 19:34
میگی گرفتم !! من میگم نگیر هی بزن و ول کن بزن و ول کن !!!
تپ تپ تپ تپ !!!
نباید نگه داری کلید رو باید ممتد بزنی و ول کنی تند تند بزن !! از قبل از روشن شدن شروع کن زدنش رو !!!
30 ثانیه بیشتر نیاز نیست

آقا شرمنده ولی بازم بی فایده بود!!!!

(فکر کنم مشکل من "نادر" است)

amirakhavan
20-09-2010, 19:34
آقا دوستم یه مشکلی داره ...
ویندوزش هنوز نصب هست روی سیستمش ولی موقع بالا اومدن یه صفحه سیاه میاد که نوشته ویندوزی وجود نداره!
به نظر من مشکل از بوت سیستمش هست که قاطی کرده!
چون هیچ گزینه ای واسه انتخاب ویندوز و اینا نمیاد پس اون حالت F8 و repair کار نمیکنه واسه ما!
یه راه حل تعمیر بوت ویندوز سون بگین ... مرسی ... :20:

XDbit68
20-09-2010, 19:54
سلام دوست عزیز.... اولا که نمیشه که f8 لپتاپ شما کار نکنه؟؟؟؟!!!!:13:
دوما اگه نمیشه باید دی وی دی ویندوز رو جورش کنی دیگه که بتو نی اقلا تعمیرش کنی...
سوما اگه اینا جواب نداد باید ویندوزتو عوض کنی.
ضمنا از اینجور فایلها دیگه نگیر.من خودم این مشکلو داشتم که با گرفتن یک فایل 1.5 مگ از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید حل شد اسم فایلشم crack windows 7 x64&x86 .
موفق باشی.

alil1369
20-09-2010, 21:34
با DVD ویندوز بوت کن و Repair کن

mahmoq
22-09-2010, 10:48
آقا شرمنده یه سوال برام پیش اومده که نمی دونستم کجا بپورسم ... دیدم اینجا در مورد مشکل استارت ویندوز 7 هستش اومدم مطرح کنم شاید کسی کمکی کنه ... من لپ تاپ رو به پروژکتور نصب کرده بودم ولی حواسم نبود قبل قطع ارتباط سیستم با پروژکتور کابل اونو کندم بعد که سیستم رو یه بار ریستارت کردم دیگه بالا نمی آد ... یعنی اونجایی که پنجره ی 4 رنگ سون میاد قطع میشه یعنی می نویسه ویندوز استارتینک ولی یه دفعه میاد از اول میگه ریپیرش کن می کنم میگه بد درایور نمی دونم چی کار کنم وقتی که کابل رو بازم بکنم اصلا مانیتور روشن نمیشه ولی به پروژکتور بزنم می تونم این مشکلات رو ببینم ... ممنون میشم راهنمایی کنین

Dew Drop
22-09-2010, 13:05
آقا شرمنده یه سوال برام پیش اومده که نمی دونستم کجا بپورسم ... دیدم اینجا در مورد مشکل استارت ویندوز 7 هستش اومدم مطرح کنم شاید کسی کمکی کنه ... من لپ تاپ رو به پروژکتور نصب کرده بودم ولی حواسم نبود قبل قطع ارتباط سیستم با پروژکتور کابل اونو کندم بعد که سیستم رو یه بار ریستارت کردم دیگه بالا نمی آد ... یعنی اونجایی که پنجره ی 4 رنگ سون میاد قطع میشه یعنی می نویسه ویندوز استارتینک ولی یه دفعه میاد از اول میگه ریپیرش کن می کنم میگه بد درایور نمی دونم چی کار کنم وقتی که کابل رو بازم بکنم اصلا مانیتور روشن نمیشه ولی به پروژکتور بزنم می تونم این مشکلات رو ببینم ... ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام
سوالتون رو تو انجمن لپ تاپ بپرسید تا بهتر راهنماییتون کنند.

سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ

مشکلات و سوالات جزئی درباره لپ تاپ

niki2934
22-09-2010, 13:24
شاید دکمه های f غیرفعالن؟اول با فشار دادن دکمه ماه شکل،فعالشون کن

sunbeam
03-11-2010, 09:43
سلام دوست عزیز.... اولا که نمیشه که f8 لپتاپ شما کار نکنه؟؟؟؟!!!!:13:
دوما اگه نمیشه باید دی وی دی ویندوز رو جورش کنی دیگه که بتو نی اقلا تعمیرش کنی...
سوما اگه اینا جواب نداد باید ویندوزتو عوض کنی.
ضمنا از اینجور فایلها دیگه نگیر.من خودم این مشکلو داشتم که با گرفتن یک فایل 1.5 مگ از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید حل شد اسم فایلشم crack windows 7 x64&x86 .
موفق باشی.

سلام
میشه لطفا لینک کامل دانلود فایل رو بزارید . آخه من تو این سایتی که گفته بودید سرچ کردم اما یک فایل دیگه به اسم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپیدا کردم این فایلی که شما گفتید نبود . میترسم این فایل رو اجرا کنم سیستم خراب بشه (مثل مشکلی که برا دوستمون پیش اومده) .:41:
مرسی از راهنمائی تون

negar00
05-11-2010, 03:22
سلام به اساتید محترم

من چند روزی بود که به دلیل قانونی نکردن ویندوز 7 ویندوز هی پیغام میداد بعد من در گوگل سرچ کاردم راجع به این موضوع یکی از سایت ها یک نرم افزار معرفی کرد که این نرم افزار را دانلود و اجرا کنید سپس ویندوزتون "قانونی" میشه.

من هم نصب کردم و سپس سیستم را رRestart کردم حالا دیگه اصلا ویندوز بالا نمیاد و حتی به اون مرحله که باید اون لوگو ونیدوز 7 تو بوت بیاد هم نمیاد!!!

من این نرم افزار را =>

دانلود کردم پسوردش هم =>

منم دقيقا الان همين مشكلو دارم چيكاركنم ؟:41:

hoooyad
09-11-2010, 07:09
سلام من هم پس از دانلود نرم افزاری برای قانونی کردن ویندوز هفت دچار مشکل بالا نیامدن ویندوز شدم که تونستم بلاخره راه حل رو پیدا کنم. اگر ویندوز شما هم پس از نصب نرم افزاری برای قانونی کردن ویندوز دیگر بالا نیامد باید از دستورالعمل زیر استفاده کنید
1:سیستم رو با دی وی دی ویندوز هفت بوت کنید
2:گزینه ی repair your computer r را انتخاب کنید
3:در خط فرمان دستور '' bootsect.exe /nt60 c '' را اجرا کنید
4:اگر پس از مراحل 1-2-3 موفق نشدید ابتدا گزینه های 1 و2 را انجام داده و سپس بجای فرمان گزینه ی 3 (bootsect.exe /nt60 c )فرمان '' bootsect.exe /nt60 all " را اجرا کنید

Ahmadat
26-01-2011, 19:31
آقا/خانم hoooyad
سلام،
از شما به خاطر راهنماییتون متشکرم. منم مشکل مشابه داشتم که با روش دوم شما حل شد.
بسیار سپاسگزارم

hesam_30
29-07-2011, 10:07
سلام به اساتید محترم

من این نرم افزار را =>

دانلود کردم پسوردش هم =>

سلام دوستان
من از استرالیا هستم و همین مشکل رو دارم از اساتید محترم راهنمایی میخام

sameta2008
02-08-2011, 15:07
سلام.مدتیه پس از بالا آمدن دسکتاپ ویندوز7،یک دفعه اون علامت دایره ای کنار کانکشن کنار ساعت همینطور می چرخه و
همه چی قفل میشه و مجبورم دوباره ری استارت کنم.بعد از چند بار ری استارت کردن شانسی یک دفعه اون علامت مثل همیشه به صورت علامت تعجب داخل مثلث زرد درمیاد و همه چی عادی میشه.به نظر شما مشکل از چیه؟
ممنون

mak3
16-06-2012, 16:24
عزیزان من هم این مشکل رو داشتم که با آپدیت کردن بایوس درست شد

salman.moayeri
22-06-2012, 19:43
سلام.مشکل سیستم منم بالا نیومدن ویندوز7 هست وقتی پسورد میزنم صفحه سیا میشه و دیگه چیزی بالا نمیاد چیکار باید بکنم؟

jafarian
23-06-2012, 07:41
کلید های ctrl+alt+delete همزمان بزنید بعدش که پنجره تسک منیجر باز شد پروسس explorer.exe رو پیدا کنید end peocess کنید بعدش منوی فایل از پنجره تک منیجر اجرا کنید بعد گزنه new run اتخاب کنید داخل کادری که باز میشه دستور explorer.exe رو وارداینتر کنید ببنید فیکس میشه:20:

omid7khat
16-09-2014, 15:15
سلام من ویندوز 7 داشتم یه xp روش ولی در درایو جداگانه نصب کردم الآن دیگه ویندوز 7 نمیاد چیکار کنم؟

roya.rashidi
16-09-2014, 17:31
سلام من ویندوز 7 داشتم یه xp روش ولی در درایو جداگانه نصب کردم الآن دیگه ویندوز 7 نمیاد چیکار کنم؟
باید اول xp رو نصب کنید.

vissoto
17-09-2014, 18:36
سلام

همان گونه که در پست 28 اشاره شد ؛ ویندوزها باید به ترتیب قدیمی به جدید نصب شوند در غیر این صورت ویندوزهای جدید که قبل از ویندوز قدیمی نصب شده بودند ؛ بوت نمی شوند.

ابتدا XP و بعد 7و بعد 8.1 و ........

ابتدا dvd ویندوز 7 را در سیستم قرار دهید و با ان بوت شوید.(درست مانند زمانی که می خواهید ویندوز 7 را نصب نمایید)

پس از بوت و رسیدن به صفحه install windows ؛ گزینه repair your computer را انتخاب می کنید.

در پنجره باز شده درایویی که ویندوز 7 در آن نصب است را انتخاب و next را می زنید.

در پنجره بعدی start up repair را می زنید.

با انجام این مراحل و ریستارت سیستم ویندوز 7 بوت می شود و دیگر ویندوز XP بوت نمی شود.

حالا نرم افزار easy bcd را در ویندوز 7 اجرا و add new entry را بزنید.

سپس از بخش type گزینه windows nt/2k/xp/2k3 را انتخاب نمایید.(بخش drive به صورت automaticaly detect corect drive تبدیل می شود ؛ در غیر این صورت درایو ویندوز XP را انتخاب نمایید)

حالا add entry را بزنید و چند ثانیه صبر نمایید تا پیام انجام تنظیمات در قسمت status نرم افزار نمایش داده شود.

حالا edit boot menu را انتخاب و چک کنید قسمت time out option بر گزینه دوم تنظیم شده باشد.

save setting را زده و سیستم را ریستارت نمایید.

موفق باشید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])