PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم یکی بگیرم : HP Pavilion DV6-2170 / Sony VAIO F121 / Dell Studio 1558-D

persianphonix
20-09-2010, 13:52
سلام
دوستان من تو این سه تا برند موندم بنظرتون کدوم یکی رو بگیرم با توجه به اینکه قیمت هر سه مدل تقریبا در یک رنج هستش ( 1400 ) ممنون میشم اگه دوستانی که با این مدلها آشنایی دارند راهنمایی کنند

Dell Studio 1558-D
لپ تاپ دل استودیو 1558-D
نوت‌بوک studio 1558 تا به این تاریخ آخرین مدل از نوت‌بوک‌های تخصصی مولتی مدیا کمپانی دل می‌باشد که با امکاناتی نظیر پردازنده‌ی Corei همراه می‌باشد. این لپ‌تاپ هم در همان سری entry-level می‌باشد و چندان از مدل‌های قبلی خود گران‌تر نیست. مدل 1558 نیز همانند مدل‌های پیشین از زیر رده‌های مختلفی بهره می‌برد که مدل 1558-D آن مجهز به پردازنده‌ی Corei7 می‌باشد. این پردازنده‌ها نسل جدیدی هستند که کارایی بسیار بالاتری را نسبت به مدل Core2 Duo ارایه می‌کنند. در ادامه بیشتر در مورد این لپ‌تاپ توضیح خواهیم داد.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی:
لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.5 کیلوگرم
پردازنده:
Intel 1.6 Core i7 2.8 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
حافظه:
6 GB DDR3
هارد دیسک:
640 GB 7200 RPM
کارت گرافیک:
ATI Radeon HD 5470 DDR3 1024 MB UpTo 3579 MB
صفحه نمایش:
15.6" - Bright LED
امکانات:
DVD-RW - مودم اکسترنال - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - iLink - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات:
باتری 9 سلولی - Microsoft Windows 7

Sony VAIO F121
لپ تاپ سونی وایو اف 121
وقتی که نوبت به لپ‌تاپ‌هایی با نمایشگر بزرگ می‌رسد که پردازنده‌های قدرتمند Core i7 را در خود جای دهند، سونی واقعا گوی سبقت را از دیگر رقبا می‌رباید. نوت‌بوک سونی وایو سری F حقیقتا این موضوع را اثبات می‌کند. این نوت‌بوک مجهز به نمایشگر 16.4 اینچی بسیار با کیفیت، صفحه کلید بسیار عالی با نور پس زمینه می‌باشد. سونی همچنین فن‌آوری نوین خلاقانه‌ی خود یعنی Transfer Jet را نیز با این لپ‌تاپ همراه کرده است که به کاربر اجازه می‌دهد تنها با قرار دادن دوربین بر روی قسمت استراحت مچ دست عکس‌ها، ویدیوها و دیگر فایل‌های داخل آن به نوت‌بوک منتقل کند. این ماشین مولتی مدیا دارای بعضی ضعف‌های کوچک نیز می‌باشد، ولی وقتی صحبت از کارایی می‌شود، سری F سونی یکی از بهترین لپ‌تاپ‌های Core i7 در بازار خواهد بود.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی:
لپ تاپ نوع معمولی - وزن 3.2 کیلوگرم
پردازنده:
Intel Core i7 2.86 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
حافظه:
4 GB DDR3
هارد دیسک:
500 GB 5400 RPM
کارت گرافیک:
Nvidia GeForce GT 310M GPU 512 MB UpTo 1970 MB
صفحه نمایش:
16.4" - Bright LCD
امکانات:
BlueRay - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - iLink - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات:
باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 7

HP Pavilion DV6-2170
لپ تاپ اچ پی دی وی 6-2170
نوت بوک اچ پی سری DV6، مدل دیگری از سری پاویلیون hp می باشد. این لپ تاپ نیز از رده ی نوت بوک های 15.6 اینچی می باشد که به علت مجهز بودن به نمایشگر بزرگ برای کار طولانی مدت، کارهای گرافیکی و بازی مناسب است. به جرات می توان گفت که HP در طراحی نوت بوک های زیبا سنگ تمام می گذارد. ظاهر زیبای مشکی رنگ و متالیک این نوت بوک چشم هر بیننده ای را خیره می سازد، بعلاوه ی اینکه دارای نقوش زیبایی نیز بر روی بدنه می باشد. چنین نقوشی را در بعضی دیگر مدل های این شرکت نیز می توان مشاهده کرد.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی:
لپ تاپ نوع معمولی - وزن 3.1 کیلوگرم
پردازنده:
Intel 720QM 1.6 GHz Core i7 2.8 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
حافظه:
4 GB DDR3
هارد دیسک:
640 GB 5400 RPM
کارت گرافیک:
Nvidia GeForce GT230 DDR3 1024 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش:
15.6" - Bright LED
امکانات:
DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - Finger Print - LAN - WiFi - iLink - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات:

kiuq
20-09-2010, 14:24
HP Pavilion DV6-2170
به نظر من ارزش خرید این مدل بالاتر از دو مدل دیگست..

asa2000
20-09-2010, 15:15
دوست عزيز فكر كنم حافظه كارت گرافيك سوني Dedicated 1.0 GB هستش .

persianphonix
20-09-2010, 15:42
به نظر من ارزش خرید این مدل بالاتر از دو مدل دیگست..

عزیز لطفا دلیلشو هم توضیح بدید چون میخوام چیزی که میخرم واقعا مطمعن بشم که ارزششو داشته اولویت من کیفیت تولید و بقول معروف سگ جون بودن دستگاه هستش چیزی تو مایه های کامپیوترهای دسکتاپ میخوام که از صبح تا شب روشن باشه و جیکش در نیاد واسه بازی و کارهای گرافیکی و فیلم دیدن هم مناسب باشه و صد البته خوشکل هم باشه که این یکی رو مطمعنم که واقعن زیباست. میگم این اچ پی ها کیفیتشون چجوریه چون شنیدم که خرابی زیاد داره آیا حقیقت داره ؟ یه چیزی میخوام که بعدا پشیمون نشم از خریدنش :31:

دوست عزيز فكر كنم حافظه كارت گرافيك سوني Dedicated 1.0 GB هستش .
این مشخصات سایت دیجی کالاست

tiyam 01
20-09-2010, 21:23
پیشنهاد من Dell Studio 1558-D
هاردش پرسرعت تره
سبکتره
سگ جون بودن :31: رو نمی دونم

اما کارت گرافیک hp از بقیه قویتره. کارت گراقیک دل و سونی تقریبا مثل هم هستن
صفحه نمایش Sony هم بزرگتره

کدوم برات مهمتره؟ کارت گرافیک قویتر؟ ال سی دی بزرگتر؟ سبکی؟

ابوالفضل.ا
20-09-2010, 21:30
دله خیلی زشته
سونی برند مطمینه
اچ پیه هم خیلی غوله
اگه اچ پیه ماشین حساب داره بخرش چون ماشین حساب شخصا واسه من خیلی مهمه
فکر کنم دله ماشین حساب نداره

tiyam 01
20-09-2010, 21:38
دله خیلی زشته
سونی برند مطمینه
اچ پیه هم خیلی غوله

ماشین حساب رو که همه ویندوزها دارن. منظورت صفحه کلید شماره ای بود؟

ehsan_jan3
21-09-2010, 00:30
از نظر داغ کردن چطورن ؟

persianphonix
21-09-2010, 01:23
پیشنهاد من Dell Studio 1558-D
هاردش پرسرعت تره
سبکتره
سگ جون بودن :31: رو نمی دونم

اما کارت گرافیک hp از بقیه قویتره. کارت گراقیک دل و سونی تقریبا مثل هم هستن
صفحه نمایش Sony هم بزرگتره

کدوم برات مهمتره؟ کارت گرافیک قویتر؟ ال سی دی بزرگتر؟ سبکی؟

دله خیلی زشته
سونی برند مطمینه
اچ پیه هم خیلی غوله

آپشن اول من اچ پی هستش فقط میخوام مطمعن بشم کیفیت ساختشون چجوریه آخه امروز یه فروشنده میگفت اچ پی خرابی زیاد داره و بهم توشیبا پیشنهاد کرد دوستانی که اچ پی دارن لطف میکنن بگن کیفیتشون چجوریه آیا مطمعن هست این برند ؟

kiuq
21-09-2010, 02:47
آپشن اول من اچ پی هستش فقط میخوام مطمعن بشم کیفیت ساختشون چجوریه آخه امروز یه فروشنده میگفت اچ پی خرابی زیاد داره و بهم توشیبا پیشنهاد کرد دوستانی که اچ پی دارن لطف میکنن بگن کیفیتشون چجوریه آیا مطمعن هست این برند ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

enriquefk2
21-09-2010, 03:46
سلام
دوستان من تو این سه تا برند موندم بنظرتون کدوم یکی رو بگیرم با توجه به اینکه قیمت هر سه مدل تقریبا در یک رنج هستش ( 1400 ) ممنون میشم اگه دوستانی که با این مدلها آشنایی دارند راهنمایی کنند

Dell Studio 1558-D
لپ تاپ دل استودیو 1558-D
نوت‌بوک studio 1558 تا به این تاریخ آخرین مدل از نوت‌بوک‌های تخصصی مولتی مدیا کمپانی دل می‌باشد که با امکاناتی نظیر پردازنده‌ی Corei همراه می‌باشد. این لپ‌تاپ هم در همان سری entry-level می‌باشد و چندان از مدل‌های قبلی خود گران‌تر نیست. مدل 1558 نیز همانند مدل‌های پیشین از زیر رده‌های مختلفی بهره می‌برد که مدل 1558-D آن مجهز به پردازنده‌ی Corei7 می‌باشد. این پردازنده‌ها نسل جدیدی هستند که کارایی بسیار بالاتری را نسبت به مدل Core2 Duo ارایه می‌کنند. در ادامه بیشتر در مورد این لپ‌تاپ توضیح خواهیم داد.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی:
لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.5 کیلوگرم
پردازنده:
Intel 1.6 Core i7 2.8 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
حافظه:
6 GB DDR3
هارد دیسک:
640 GB 7200 RPM
کارت گرافیک:
ATI Radeon HD 5470 DDR3 1024 MB UpTo 3579 MB
صفحه نمایش:
15.6" - Bright LED
امکانات:
DVD-RW - مودم اکسترنال - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - iLink - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات:
باتری 9 سلولی - Microsoft Windows 7

Sony VAIO F121
لپ تاپ سونی وایو اف 121
وقتی که نوبت به لپ‌تاپ‌هایی با نمایشگر بزرگ می‌رسد که پردازنده‌های قدرتمند Core i7 را در خود جای دهند، سونی واقعا گوی سبقت را از دیگر رقبا می‌رباید. نوت‌بوک سونی وایو سری F حقیقتا این موضوع را اثبات می‌کند. این نوت‌بوک مجهز به نمایشگر 16.4 اینچی بسیار با کیفیت، صفحه کلید بسیار عالی با نور پس زمینه می‌باشد. سونی همچنین فن‌آوری نوین خلاقانه‌ی خود یعنی Transfer Jet را نیز با این لپ‌تاپ همراه کرده است که به کاربر اجازه می‌دهد تنها با قرار دادن دوربین بر روی قسمت استراحت مچ دست عکس‌ها، ویدیوها و دیگر فایل‌های داخل آن به نوت‌بوک منتقل کند. این ماشین مولتی مدیا دارای بعضی ضعف‌های کوچک نیز می‌باشد، ولی وقتی صحبت از کارایی می‌شود، سری F سونی یکی از بهترین لپ‌تاپ‌های Core i7 در بازار خواهد بود.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی:
لپ تاپ نوع معمولی - وزن 3.2 کیلوگرم
پردازنده:
Intel Core i7 2.86 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
حافظه:
4 GB DDR3
هارد دیسک:
500 GB 5400 RPM
کارت گرافیک:
Nvidia GeForce GT 310M GPU 512 MB UpTo 1970 MB
صفحه نمایش:
16.4" - Bright LCD
امکانات:
BlueRay - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - iLink - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات:

HP Pavilion DV6-2170
نوت بوک اچ پی سری DV6، مدل دیگری از سری پاویلیون hp می باشد. این لپ تاپ نیز از رده ی نوت بوک های 15.6 اینچی می باشد که به علت مجهز بودن به نمایشگر بزرگ برای کار طولانی مدت، کارهای گرافیکی و بازی مناسب است. به جرات می توان گفت که HP در طراحی نوت بوک های زیبا سنگ تمام می گذارد. ظاهر زیبای مشکی رنگ و متالیک این نوت بوک چشم هر بیننده ای را خیره می سازد، بعلاوه ی اینکه دارای نقوش زیبایی نیز بر روی بدنه می باشد. چنین نقوشی را در بعضی دیگر مدل های این شرکت نیز می توان مشاهده کرد.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی:
پردازنده:
حافظه:
4 GB DDR3
هارد دیسک:
640 GB 5400 RPM
کارت گرافیک:
صفحه نمایش:
15.6" - Bright LED
امکانات:
DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - Finger Print - LAN - WiFi - iLink - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات:
این مدل از دل که 6 گیگ رم داره فول اچ دی هم هست اما گرافیک جالبی نداره
اگه کیفیت صفح نمایش مهمه واسه تو F121
اگه بازی.............................. 2170
اگه سیستم سریع تر با ارزش خرید بشتر میخوای 1558
شما با این بودجه چند انتخاب دیگه هم میتونی داشته باشی

---------- Post added at 03:46 AM ---------- Previous post was at 03:45 AM ----------

از نظر داغ کردن چطورن ؟

مدل دل بیشتر داغ میکنه

enriquefk2
21-09-2010, 03:55
HP پرفروش ترین برند لپ تاپ در اروپا و یکی از پر خرابی ترین برند هاست
مدیرشم به تازگی اخراج شده یکم از میزان فروشش کم شده

tiyam 01
21-09-2010, 08:30

---------- Post added at 03:46 AM ---------- Previous post was at 03:45 AM ----------

مدل دل بیشتر داغ میکنه

گرافیک f121 و 1558 در یه سطحه. تازه اختلاف کارت گرافیک 2170 هم نسبت به اون دوتا کمه

تو این محدوه قیمت انتخاب های بهتری هم هست. مثل همونn61 asus که گرافیک 5730 داره

persianphonix
21-09-2010, 15:08

مدل دل بیشتر داغ میکنه

HP پرفروش ترین برند لپ تاپ در اروپا و یکی از پر خرابی ترین برند هاست
مدیرشم به تازگی اخراج شده یکم از میزان فروشش کم شده

گرافیک f121 و 1558 در یه سطحه. تازه اختلاف کارت گرافیک 2170 هم نسبت به اون دوتا کمه

تو این نحدوه قیمت انتخاب های بهتری هم هست. مثل همونn61 asus که گرافیک 5730 داره

حالا دیگه واقعا گیج شدم :weird: نمیدونم چی بگیرم هرکی یه چیزی میگه :evil: یعنی اینجا هیچکی این مدل اچ پی رو نداره تا مطمعن بشم کاراییش چجوریه ؟ :42:
راستی کانفیگ n61 asus چیه ؟ :20:

enriquefk2
22-09-2010, 05:32

تو این نحدوه قیمت انتخاب های بهتری هم هست. مثل همونn61 asus که گرافیک 5730 داره
جدی؟:((
آخه بچه کی جواب تورو داد که میای به من جواب میده همین کم مونده تو بیای واسه ما توضیح بدی

---------- Post added at 05:32 AM ---------- Previous post was at 05:32 AM ----------

حالا دیگه واقعا گیج شدم :weird: نمیدونم چی بگیرم هرکی یه چیزی میگه :evil: یعنی اینجا هیچکی این مدل اچ پی رو نداره تا مطمعن بشم کاراییش چجوریه ؟ :42:
راستی کانفیگ n61 asus چیه ؟ :20:
n61 به سختی پیدا میشه همین هفته 4تا مشتری سفارش دادند شماره گذاشتن واسه خرید
2170 همه کسایی که بردن ندیدم مشکل ازش بگن بهت تظمین میدم خریدش رو
1558 چند مورد شاکی از داغ کردنشند مخصوصا موقع بازی
یکم بودجت رو میتونی افزایش بدی 3060 ,3061,3063 و... یکیشو بگیری
از سونی تا حدود 1500000
F12HFX فروشه خوبی داره
F122 و EA-2GFX و EB-2HFX بسته به نیازت و وزنه مورد نظرت میتونی انتخاب کنی
از leveno میتونی به Ideapad Y560 فکر کنی قیمت خوبی داره

بهترین کانفیگ n61jq

Core i7 720QM@1.6(2.8)GHz,6MB DDR3 4GB 1333MHz+640GB SATA ATI Radeon HD 5730 1GB
16" (1366 x 768) LED-Backlight LCD

tiyam 01
22-09-2010, 09:12
جدی؟:((
آخه بچه کی جواب تورو داد که میای به من جواب میده همین کم مونده تو بیای واسه ما توضیح بدی

---------- Post added at 05:32 AM ---------- Previous post was at 05:32 AM ----------

16" (1366 x 768) LED-Backlight LCD
فقط خط اول پستم جواب u بود. اختلاف کارایی gt 320 و رادئون 5470 خیلی کمه. کارت گرافیک سونی و دل در یه سطح هستن. پس چطوره دل کارت گرافیک جالبی نداره اما سونی داره

پستت اشتباه بود جواب دادم.
اگه منم پست اشتباهی بدم خوشحال میشم دوستان جواب بدن . نه اینکه بهشون بگم بچه ای همین کم مونده تو بیای واسه ما توضیح بدی
در ضمن هرچی باشه سابقه من اینجا از u بیشتره

enriquefk2
22-09-2010, 10:08
فقط خط اول پستم جواب u بود. اختلاف کارایی gt 320 و رادئون 5470 خیلی کمه. کارت گرافیک سونی و دل در یه سطح هستن. پس چطوره دل کارت گرافیک جالبی نداره اما سونی داره

پستت اشتباه بود جواب دادم.
اگه منم پست اشتباهی بدم خوشحال میشم دوستان جواب بدن . نه اینکه بهشون بگم بچه ای همین کم مونده تو بیای واسه ما توضیح بدی
در ضمن هرچی باشه سابقه من اینجا از u بیشتره

تو اصلا........کردی رو پست من پست دادی پستم رو خز کردی:((سعی کن تو چیزایی که اطلاعاتی نداری ورود نکنی چون ضایع میشی مثل الان
اولن که کارت گرافیک 2170 جی فورس 230 هست نه 320 بی سواد جان
دوم هر وقت کارت طوری شد که بتونی همه لپ تاپ ها رو تجربه کنی نظر بده یا اگه خواستی میتونی به عنوان شاگرد کار کنی تو مغازه تا یکم اطلاعات مفید بهت بدم
سوما درباره تفاوت هم سطح بودن گرافیک 230 با 5470 جایی حرف نزن که میخندن بهت
یارو از پشت کوه اومده حرف سابقه میزنه اگه افتخارت اینه که پست هات بیشتره منه, منم افتخارم اینه فروش لپ تاپ تو این ماه 2برابر شد باره آخره پست جواب میدم چون ارزش یک پست دیگه هم نداری((:

armin_punisher6
22-09-2010, 10:14
به نظر من هم 2170 بگیر ولی اگه ال سی دی بهتر برات مهم تره سونی رو بگیر.

tiyam 01
22-09-2010, 14:21
تو اصلا........کردی رو پست من پست دادی پستم رو خز کردی:((سعی کن تو چیزایی که اطلاعاتی نداری ورود نکنی چون ضایع میشی مثل الان((:

واقعاً برات متاسفم واسه طرز فکرت و طرز حرف زدنت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالم به هم خورد.

خودتم ..... کردی بی تربیت.

واه واه پستش رو خز کردم. ببخشید
نوش جونت که فروشت دو برابر شده. 4 برابر شه
دریاره اطلاعات هم u بیشتر به اطلاعات نیاز داری نه من. صاحب مغازت هم نمیشم چه برسه شاگرد

اولن که کارت گرافیک 2170 جی فورس 230 هست نه 320 بی سواد جان((:

جش که داری تو پست اون دوستمون که مشخصات لپ تپ ها رو داده میتونی بینی که جیفورس 230 زده بیسوات جان

HP Pavilion DV6-2170
مشخصات کلی :
مشخصات کلی:
پردازنده:
حافظه:
4 GB DDR3
هارد دیسک:
640 GB 5400 RPM
کارت گرافیک:

در ضمن iq جان حتماً که لازم نیست تجربه کار با چیزی رو داشته باشی که اطلاعات دربارش کسب کنی. حتما u با ترانزیستورهای 32 نامتری core i5 کار کردی که دربارش اطلاعات داری. آره؟

بعداش از طرز حرف زدن و شخصیت معلومه کی از پشت کوه اومده تازه به .....
مدیر قبلی انجمن لپ تاپ اینجا هم فروشنده بود. اما اون کجا u کجا

درباره کارت گرافیک gt 230 و رادئون 5470 حتما u از متخصص های نوتبوک چک بیشتر سرت میشه.

درضمن من سابقم منظورم دوتا یوزر پروفشنال داشتن بود نه تعداد پست. اون یکی یوزر مال دو سال پیشه
فروشنده بودن هم افتخار نیست

babak_tour
09-10-2010, 18:42
من 1558 دارم. اگه پولش برات مهم نیست سونی بگیر

pooria_sampad
10-10-2010, 11:38
سلام دوست عزيز . من خودم 2170 دارم . اول بگم كه به حرف فروشنده ها توجهي نكن. ممكنه لپتاپ توشيباش فروش نميره ميگه توشيبا خوبه . پس توجهي به حرف فروشنده نكن. 2170 از نظر سگ جون بودن فوق العادست مخصوصا اينكه جزو سري هاي گيم هست پس عمر خوبي داره و مثل يه لپتاپ عادي داغ ميكنه و مثل مدل هاي قديمي ديگه خبري از داغ شدن نيست. تنها ايرادي كه من ميتونم بهش بگيرم اينكه يكم سنگينه اونم با خريد يه كيف كوله مشكل حملش حل ميشه.