PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد خرید ال سی دی یا ال ای دی برای اتاق 20 متری!

MoJtaBa.R
19-09-2010, 23:36
سلام

چون اتاق زیاد بزرگ نیست یکی از بچه ها میگفت 32 هم جواب میده و کافیه

خودم ال ای دی میخواستم ولی انگاری ال سی دی های جدید سامسونگ کنتراستشون بهتره شده نسبت به گذشته و از لحاظ مالی به صرفه تر شدن

کلا واسه بازی و فیلم بینی ال ای دی بهتر جواب میده یا ال سی دی ؟

توی سامسونگ چه نوع مدلی رو پیشنهاد میکنید !؟

t_tanhayam
19-09-2010, 23:40
سلام

چون اتاق زیاد بزرگ نیست یکی از بچه ها میگفت 32 هم جواب میده و کافیه

خودم ال ای دی میخواستم ولی انگاری ال سی دی های جدید سامسونگ کنتراستشون بهتره شده نسبت به گذشته و از لحاظ مالی به صرفه تر شدن

کلا واسه بازی و فیلم بینی ال ای دی بهتر جواب میده یا ال سی دی ؟

توی سامسونگ چه نوع مدلی رو پیشنهاد میکنید !؟

-البته فكر ميكنم 32 كمي كوچيك باشه واسه 20 متر فضا ولي سايز خيلي استاندارد و خوبيه از نظر من البته
-در سري هاي جديد همه برندها معمولا سعي بر اين ميشه فزايش كنتراست داشته باشن و كمي بهبود دشته باشن نسبت به سري هاي قبلي

-بودجتون خيلي مهمه توي انتخاب مدل
-توي 32 ها كه فكر ميكنم هنوز b650 وجود داره
-توي 40 هم ميتونيد c650 ‌رو بردارين

MoJtaBa.R
19-09-2010, 23:57
-البته فكر ميكنم 32 كمي كوچيك باشه واسه 20 متر فضا ولي سايز خيلي استاندارد و خوبيه از نظر من البته
-در سري هاي جديد همه برندها معمولا سعي بر اين ميشه فزايش كنتراست داشته باشن و كمي بهبود دشته باشن نسبت به سري هاي قبلي

-بودجتون خيلي مهمه توي انتخاب مدل
-توي 32 ها كه فكر ميكنم هنوز b650 وجود داره
-توي 40 هم ميتونيد c650 ‌رو بردارين

تا 1500 یا 1700 تومن میشه بگیرم

این دو مدلی که فرمودین معایب و مزایاشون رو میشه یکم بگین چیاست

---------- Post added at 12:57 AM ---------- Previous post was at 12:55 AM ----------

LE-46 B650, البته دیدم یه جا زده از رده خارج و دیگه تولید نمیشه و کلی مزایا داشت که اکثرا ال سی دی ها دارا هستن ولی در مورد معایبش چیزی ندیدم

t_tanhayam
20-09-2010, 00:03
تا 1500 یا 1700 تومن میشه بگیرم

این دو مدلی که فرمودین معایب و مزایاشون رو میشه یکم بگین چیاست

-قيمتي كه شما ميخواين بپردازين بهترين انتخاب c650 ‌هست در بين مدلهاي ديگه سام
-در مورد مزايا و معايب خوب بحث عمومي تفاوت هاي بين ال سي دي ال اي دي پلاسما پيش مياد
-منتها در مورد c650:
كنتراست خيلي خوب
-usb فوق العاده كارامد
-توي رنجقيمت خودش يكي از بهترين انتخاب هاي ممكن هست

---------- Post added at 12:03 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

LE-46 B650, البته دیدم یه جا زده از رده خارج و دیگه تولید نمیشه و کلی مزایا داشت که اکثرا ال سی دی ها دارا هستن ولی در مورد معایبش چیزی ندیدم

مدل 2009 هست بخاطر توليد مدلهاي جديد c ديگه توليد نميشه

تاپيكهايي هر دو مدل b ‌و c دارند ميتونيد كامل مطالعه كنيد هم در مورد معايب وهم مزايا صحبت شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MoJtaBa.R
20-09-2010, 00:23
در مورد تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل 32C6960 32 اینچ، كنتراست: 7.000.000:1، Full HD

نسبت یه این دو بهتر به نظر نمیاد مخصوصا واسه قیمتش

MoJtaBa.R
20-09-2010, 01:18
انگاری یه سری از بچه ها مشکل داشتن تو دیدن فایلای تصویری مخصوصا اچ دی ولی پستای شما مبنی بر این بوده که همه نوع رو ساپورت میکنه !

یه جا هم گفته شد شاید تو بازی مشکل پیش بیاد

قیمتش چنده ؟ با اینکه 46 اینچه فک کنم زیادی واسه اتاق بزرگ باشه : اکثرا پای تی وی با بچه ها ولو میشیم واسه بازی و فیلم نمیشه 4 متر فاصله گرفت اتاق 4*6 متر هست که باید بچسبیم به ته اتاق اونجوری

t_tanhayam
20-09-2010, 09:06
در مورد تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل 32C6960 32 اینچ، كنتراست: 7.000.000:1، Full HD

نسبت یه این دو بهتر به نظر نمیاد مخصوصا واسه قیمتش

-در مورد c6900 كه شما ميفرمايين يكي از بهترين مدلهاي led سامسونگ هست وقيمتي نزديك فكر ميكنم 1300 داشته باشه منظورتون مقايسه با كدوم مدل ديگست از نظر قيمت؟

t_tanhayam
20-09-2010, 09:11
انگاری یه سری از بچه ها مشکل داشتن تو دیدن فایلای تصویری مخصوصا اچ دی ولی پستای شما مبنی بر این بوده که همه نوع رو ساپورت میکنه !

یه جا هم گفته شد شاید تو بازی مشکل پیش بیاد

قیمتش چنده ؟ با اینکه 46 اینچه فک کنم زیادی واسه اتاق بزرگ باشه : اکثرا پای تی وی با بچه ها ولو میشیم واسه بازی و فیلم نمیشه 4 متر فاصله گرفت اتاق 4*6 متر هست که باید بچسبیم به ته اتاق اونجوری

-در مورد مشكل داشتن به نظر نمياد اينطور باشه مشكلاتي كه بوده پخش mov بوده كه با rename‌كردن پسوند فايل برطرف شده و قابل اجرا
- مشكلي ديگر در مورد 1080p bbc planeth بوده كه بارها عرض كردم نسخه ريپ شده اين مجموعه كلا كمي مشكل داره در بعضي موارد در بسياري از موارد ديگه بدون مشكل اجرا ميشه
-در مورد مشكل در بازي من بهتون عرض كردم بر ميگرده به تفاوت هاي عمومي بين lcd و plasma مسلما روني تصوير پلاسما رو ندارين ولي طوري هم نيست كه بعنوان مشكل ازش ياد كنيد
-در مورد قيمت 40c650 نزديك 1700 هست و 46 فكر ميكنم 2200 باشه

amirvania
20-09-2010, 10:15
از نظر مارک و مدل که دوستان عزیز راهنمایی کردن . از نظر سایز هم به نظر من برای یه فضای 20 متری با متوسط فاصله 3 الی 4 متری از تی وی سایز 42 یا 46 میتونه بهترین انتخاب باشه .
سپاس :10:

MoJtaBa.R
20-09-2010, 13:56
از نظر مارک و مدل که دوستان عزیز راهنمایی کردن . از نظر سایز هم به نظر من برای یه فضای 20 متری با متوسط فاصله 3 الی 4 متری از تی وی سایز 42 یا 46 میتونه بهترین انتخاب باشه .
سپاس :10:
فاصله 3 متر میرم تو تخت خوابی که روبروی تی وی هست !

-در مورد مشكل در بازي من بهتون عرض كردم بر ميگرده به تفاوت هاي عمومي بين lcd و plasma مسلما روني تصوير پلاسما رو ندارين ولي طوري هم نيست كه بعنوان مشكل ازش ياد كنيدخوب با ال ای دی چه جوریه فرقش !؟ این که میگن یکمی تصویر و صدا با هم سینک نیست هم حقیقت نداره ؟

-در مورد c6900 كه شما ميفرمايين يكي از بهترين مدلهاي led سامسونگ هست وقيمتي نزديك فكر ميكنم 1300 داشته باشه منظورتون مقايسه با كدوم مدل ديگست از نظر قيمت؟با دیگر مدلهای ال سی دی بالای 40 اینچ سامسونگ که تقریبا همین حدودا هستن از قیمتی - میگم ال ای دی 32 اینچ مگه واسه یه همچین فضایی کارا نی ؟ اینم این مدل ؟

-در مورد مشكل داشتن به نظر نمياد اينطور باشه مشكلاتي كه بوده پخش mov بوده كه با rename‌كردن پسوند فايل برطرف شده و قابل اجرا
- مشكلي ديگر در مورد 1080p bbc planeth بوده كه بارها عرض كردم نسخه ريپ شده اين مجموعه كلا كمي مشكل داره در بعضي موارد در بسياري از موارد ديگه بدون مشكل اجرا ميشهاینطور که شما میفرمایین پس قابل حله ! شما خودتون چه مدلی دارین ؟

t_tanhayam
20-09-2010, 15:56
خوب با ال ای دی چه جوریه فرقش !؟ این که میگن یکمی تصویر و صدا با هم سینک نیست هم حقیقت نداره ؟

-در مورد lcd و led تشابه ها وتفاوت ها كلي بحث شده اينجا رو مطالعه كنيد:

-در مورد مشكل نا هماهنگي صدا وتصوير در ورودي كه همون input lag رو به صورت كلي ميشه تصور كرد در همه برندها اين مقدار وجود داره منتها كم وزياد همينطور در سام
منتها من مشكلي نديدم و برخورد نكردم مخصوصا توي مدلهاي جديد چه سوني چه ال جي وچه سام

با دیگر مدلهای ال سی دی بالای 40 اینچ سامسونگ که تقریبا همین حدودا هستن از قیمتی - میگم ال ای دی 32 اینچ مگه واسه یه همچین فضایی کارا نی ؟ اینم این مدل ؟

32c6900 ‌قيمتش 1300 تقريبا در حاليكه 32 مدل هاي ديگه lcd سام نزديك 800 تومان هست

-32 هم سايز خوبيه اين سليقه شماست اگه ميشينيد نزديك همين كافيه ولي اگه 20 متر فضا دورتر ميشينين شايد به مرور زمان كمي كوچيك به نظر بياد

اینطور که شما میفرمایین پس قابل حله ! شما خودتون چه مدلی دارین ؟

-من تنها موردي كه در مورد Usb سام ديدم همين مجموعه بوده در حاليكه مثلا 1080p ‌هاي بالاي 25 گيگ رو هم به راحتي باهاش ميشه ديد با هر فرمتي كه باشه

-مدلي كه براي اتاق خودم دارم وكامپيوترم 32b650 هست

help please
20-09-2010, 20:44
شما که فاصلت با tv خوبه . فکر کنم تو سایت digital versus فاصله مناسب
برای 42 اینچ وتصویر FHD رو زده بود 1.7 متر !!

t_tanhayam
20-09-2010, 21:33
-والبته نكات ريز خيلي زيادي وجود داره در مورد اندازه استاندارد ومحاسبه اون منتها توي ايران زياد كاربردي نداره و كسي اهميتي نميده وكاملا سليقه اي هست اين امر

ميتونيد از محاسبه گر سايت زير استفاده كنيد : :46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-معيار هاي خيلي زيادي رو در نظر ميگيرن و همينظور زاويه ديد كه عموما 30-32 بصورت ميانگين در نظر گرفته ميشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]