PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی که نه کمپانی ESET تونست حل کنه نه GData و ...!

hirondelle
19-09-2010, 23:21
سلام
چند وقت بود آنتی ویروسم آپدیت نمی شد،GData Internet Security 2011،تو چند تا فروم خارجی و داخلی مشکل رو مطرح کردم تا بالاخره سر و کله نماینده GData پیدا شد.اما تا حالا جوابی ندادند.
GData رو ریموو کردم،ESET Smart Security رو نصبیدم،باز همان مشکل.اما ESET ی ها خدا وکیلی خوب پیگیری کردند و بعد از چند تا گزارش گیری (از مالویربات و وضعیت فایروال) ،بالاخره گفتن تماس بگیر بیایم دفترت که اونجا هم من کم آوردم! ( آدرس فلوریدا رو داده بودم!)
آخر سر هم Norton Internet Security نصب کردم که با این که این یکی هم آپدیت نمیشه،ولی لاقل همون اسکن اول یه پنج شش تا تروجان چاق وچله شکار کرد.
از بابت بقیه نرم افزار ها هم باید بگم که همه اش رو امتحان کردم(تروجان ریموور و مالویر و رسکیو دیسک و ...)

اگه دوستان راه حل دیگه ای به ذهنشون می رسه لطفا سریع بگن که می ترسم این آپدیت نشدن آنتی ویروس کار دستم بده.

---------- Post added at 12:21 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

راستی بعضی نرم افزار های دیگه هم تو دسترسی به اینترنت مشکل دارن،مثل همین ا و ل ت ر ا س ر ف

sayanermia
20-09-2010, 00:32
یعنی چی که آپدیت نمیشه؟؟
منظورم Eset هستش! یوزر نیم پسورد میزنید و آپدیت می کنید وسطاش قطع میشه؟؟ یا پیغام و اروری میده؟؟ یکم بیشتر توضیح می دادید!! اینکه آپدیت نمیشه حالت های مختلفی داره!!
یا آدرس سرور آپدیت نرم افزار عوض میشه ، یا مشکل اینترنت هستش ، یا اینکه یوزر پسورد درستی وارد نمی کنید!!

اگر بیشتر در مورد eset توضیح بدید شاید بشه کمکی کرد

hirondelle
20-09-2010, 08:56
یعنی چی که آپدیت نمیشه؟؟
.
.
.

خوب آپدیت نمیشه دیگه! ارور خاصی نمیده.کلا از بابت یوزر پسوورد و فایل دانلودی و ... مطمئن باش.چون همه آنتی ویروس هایی که اسم بردم،از سایت کمپانی دانلود کردم و یوزر و پس رو هم خودشون برام ایمیل کردن.همه حالت های مختلف آپدیت رو هم با راهنمایی همون سایت مادر امتحان کردم.قبل از نصب همه شون هم ریجستری رو پاک کردم و ...(گفتم که ، آخرش ESET ی ها گفتن هماهنگ شو بیایم دفترت!)

---------- Post added at 09:56 AM ---------- Previous post was at 09:51 AM ----------

راستی به غیر از مشکل با هیتلرشکن،با رپیدشیر هم گهگاهی به مشکل برمیخورم.(حدس من اینه که کار کار یه ویروس جدیده که تو دسترسی به اینترنت مشکل ایجاد می کنه)

hirondelle
20-09-2010, 20:19
در ضمن PC ام با همین اکانت لب تاپ آنتی ویروسش آپدیت میشه(Avira); در حالی که وقتی لب تاپ رو با همون کابل شبکه (و نه با وایرلس)کانکت می کنم،باز همون آش و ... آنتی ویروس آپ نمیشه. هر وقت آپدیت رو میزنم پیغام میده که ارتباط با سرور fail شد(چه تو این نورتون ،چه تو GData ،نود هم که اصلا ،گفتم بالا، هیچ پیغامی نمیداد و آیکونش قرمز می شد)

hirondelle
21-09-2010, 14:45
ای بابا ... جند وقته فروم شده دفتر خاطرات! یکی یه پستِ "نمی دونم" بده ،ما هم دلمون خوش باشه یکی لاقل می خونه اینارو.:19:

akpa
21-09-2010, 15:04
از آپدیت افلاین استفاده کردی؟

post98
21-09-2010, 15:08
خوب دوست عزیز از اینکه یا اینترنت شما مشکلی داره یا ویروسی شده هیچ شکی نیست راستی آفلاین هم نمیتونی آپدیت کنی:10:
خوی یه بار ویندوز رو عوض کن ببین چطور میشه بعد از اینکه عوض کردی قبل از هر چیزی به اینترنت وصل نشو با یه آنتی ویروس(من avast)رو پیشنهاد میکنم به صورت آفلاین اون رو آپدیت کن بعد بزار سیستم رو یه اسکن کلی کنه بیین درست میشه

راستی یه چیزه دیگه یادم رفت بگم نرم افزارهای دیگه رو ببین میتونی آپدیت کنی

موفق باشی

hirondelle
21-09-2010, 15:09
از آپدیت افلاین استفاده کردی؟
آره بابا،ببین ... هر راه حلی که به ذهنت برسه،رفتم :grrr::grrr::grrr::grrr:

kazme_gheyz
21-09-2010, 15:11
سلام
چند وقت بود آنتی ویروسم آپدیت نمی شد،GData Internet Security 2011،تو چند تا فروم خارجی و داخلی مشکل رو مطرح کردم تا بالاخره سر و کله نماینده GData پیدا شد.اما تا حالا جوابی ندادند.
GData رو ریموو کردم،ESET Smart Security رو نصبیدم،باز همان مشکل.اما ESET ی ها خدا وکیلی خوب پیگیری کردند و بعد از چند تا گزارش گیری (از مالویربات و وضعیت فایروال) ،بالاخره گفتن تماس بگیر بیایم دفترت که اونجا هم من کم آوردم! ( آدرس فلوریدا رو داده بودم!)
آخر سر هم Norton Internet Security نصب کردم که با این که این یکی هم آپدیت نمیشه،ولی لاقل همون اسکن اول یه پنج شش تا تروجان چاق وچله شکار کرد.
از بابت بقیه نرم افزار ها هم باید بگم که همه اش رو امتحان کردم(تروجان ریموور و مالویر و رسکیو دیسک و ...)

اگه دوستان راه حل دیگه ای به ذهنشون می رسه لطفا سریع بگن که می ترسم این آپدیت نشدن آنتی ویروس کار دستم بده.

---------- Post added at 12:21 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

راستی بعضی نرم افزار های دیگه هم تو دسترسی به اینترنت مشکل دارن،مثل همین ا و ل ت ر ا س ر ف

عزیز پرت دادن به نرم افزار امنیتی برای اینه که اپدیت شه!
پس پورت ویp ان خودتون یا Aol خودتون رو به نورتون بدید تا اپدیت شه در صورتی که اپدیت میشه به راحتی بدونه اونا!

hirondelle
21-09-2010, 15:19
از بابت اکانت که مطمئنم،چون PC با همین اکانت، آنتی ویروسش آپدیت میشه.در مورد عوض کردن ویندوز هم ،راستش حیفم میاد؛الان آپدیته،گذشته از اون کلی هم برنامه نصبه روش که نصبشون یه طرف،پیدا کردنشون مشکله.
تازه اگه قرار باشه برا هر چیزی وین عوض بشه،پس این دیسک های نجات یا همون Emergency ها برا چی اند؟

---------- Post added at 05:17 PM ---------- Previous post was at 05:14 PM ----------

عزیز پرت دادن به نرم افزار امنیتی برای اینه که اپدیت شه!
پس پورت ویp ان خودتون یا Aol خودتون رو به نورتون بدید تا اپدیت شه در صورتی که اپدیت میشه به راحتی بدونه اونا!
منظورت رو کامل نفهمیدم ... من آخرین ورژن ا و ل ت ر ا رو دارم،ولی به سرور وصل نمیشه

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

راجع آپدیت سایر نرم افزار ها هم بله،آپدیت میشن .(یکی اش خود همین ویندوز)

kazme_gheyz
21-09-2010, 15:26
از بابت اکانت که مطمئنم،چون PC با همین اکانت، آنتی ویروسش آپدیت میشه.در مورد عوض کردن ویندوز هم ،راستش حیفم میاد؛الان آپدیته،گذشته از اون کلی هم برنامه نصبه روش که نصبشون یه طرف،پیدا کردنشون مشکله.
تازه اگه قرار باشه برا هر چیزی وین عوض بشه،پس این دیسک های نجات یا همون Emergency ها برا چی اند؟

---------- Post added at 05:17 PM ---------- Previous post was at 05:14 PM ----------

منظورت رو کامل نفهمیدم ... من آخرین ورژن ا و ل ت ر ا رو دارم،ولی به سرور وصل نمیشه

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

راجع آپدیت سایر نرم افزار ها هم بله،آپدیت میشن .(یکی اش خود همین ویندوز)

در کل من مظور درس شما رو نفهمیدم!!
شما همونی نیستی ک از aol استفاده میکردی ؟ و پی ثواب بودی:دی
خب پرت aol اینه
127.0.0.1
11535
میتونی سیمانتک رو اپدیت کنی!
حالا من منظور کامل سوال شما رو نمیفهمم!

post98
21-09-2010, 15:27
ویندوزت چیه ؟

kazme_gheyz
21-09-2010, 15:33
سلام
آقا عجب خلاف شرعیه این AOL،دمت گرم!حالا هر چقدر صواب کنم،پای شما مینویسن.
:دی
همه چیز زیر نظر میباشد:دی

kazme_gheyz
21-09-2010, 15:38
خوبه که کسی مشکله منو نداره هر 5 ثانیه کسپر میاد بالا! میگه میخواد ویروس وارد کامپیوترت شه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hirondelle
21-09-2010, 16:14
در کل من مظور درس شما رو نفهمیدم!!
شما همونی نیستی ک از aol استفاده میکردی ؟ و پی ثواب بودی:دی
خب پرت aol اینه
127.0.0.1
11535
میتونی سیمانتک رو اپدیت کنی!
حالا من منظور کامل سوال شما رو نمیفهمم!
خسته نباشی ! اون پست راجع به AOL ، تو یه تاپیک دیگه بود ،تو یه انجمن دیگه اونم در زمان مظفرالدین شاه.(مشکلم رو اول تاپیک کامل توضیح دادم)

ویندوزت چیه ؟
7

kazme_gheyz
21-09-2010, 16:25
خسته نباشی ! اون پست راجع به AOL ، تو یه تاپیک دیگه بود ،تو یه انجمن دیگه اونم در زمان مظفرالدین شاه.(مشکلم رو اول تاپیک کامل توضیح دادم)
سلامت باشی
الان میان کمکت میکنن بچه ها الان دکتر هنیبال میاد میگه
malware byte نصب کن
picher_s
میاد میگه کامبو فیکس نصب کن لاگش رو اینجا بزار بعد غیب میشه و..
در کل مشکلت خیلی راحت تر از اینا حل میشه ولی ادم نمک نشناسی هستی! همون aol یادته؟ کیف کرده بودی!!!
نمیدونستی چیکار کنی!
الانم مشکلت زیاد گسترده نیست!

hirondelle
21-09-2010, 16:44
سلامت باشی
الان میان کمکت میکنن بچه ها الان دکتر هنیبال میاد میگه
malware byte نصب کن
picher_s
میاد میگه کامبو فیکس نصب کن لاگش رو اینجا بزار بعد غیب میشه و..
در کل مشکلت خیلی راحت تر از اینا حل میشه ولی ادم نمک نشناسی هستی! همون aol یادته؟ کیف کرده بودی!!!
نمیدونستی چیکار کنی!
الانم مشکلت زیاد گسترده نیست!

والاّ مشکل که زیادم راحت به نظر نمی رسه.
اون AOL هم یه مدتیه جواب نمیده.تازه ... تا جایی هم که یادمه اونو یه نفر دیگه از دوستان معرفی کرده بود!!!
ولی کلا حال می کنم باهات ...:31: منو یاد Joe Trribiani می اندازی:27:

Dr Hannibal
21-09-2010, 21:01
این کارو کردی یا نکردی نمیدونم ، به هر حال:

internet explorer رو باز کنید. سپس اینترنت آپشن رو باز کنید.حالا سربرگ کانکشن ستینگ دومی رو باز کنید توی این قسمت تیک ------ سرور رو بردارید.

حالا لن ستینگ رو بزنید و همینطور این کارو تکرار کنید.

حالا بدون وی پ ان و یا غیره با یک کانکشن معمولی به نت وصل شو و آنتی ویروستون رو آپدیت کنید.

اگر راهه دیگه ای پیدا نکردید اینجا به نظرم ویندوز رو عوض کنید.

موفق باشید.

hirondelle
21-09-2010, 23:38
دکترجون این چیزا رو چک کردم.
وای ی ی ی ی ی ی ی کی میخواد ویندوز عوض کنه...:19:

morteza-stfu
22-09-2010, 00:10
شما برنامه ای نصب نکردید که کانکشن های ویندوز رو دستکاری کنه؟
مثلا flashget

hirondelle
22-09-2010, 09:05
شما برنامه ای نصب نکردید که کانکشن های ویندوز رو دستکاری کنه؟
مثلا flashget
در این مورد فقط به BWMeter بودم که اونم پاکش کردم.

---------- Post added at 11:05 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

راه حل دیگه ای نیس دوستان؟

hirondelle
22-09-2010, 09:46
و همچنان آنتی ویروس های من out of date:

(ارور ESET رو هم که همه دیدن)

akpa
22-09-2010, 13:42
اقا یه سر به تایپیک زیر بزن شاید مشکلت حل شه!

اگه نشد سعی کن با اسکن انلاین مشکل رو حل کنی سایتهای زیادی این خدمات رو ارائه میدن مثل

morteza-stfu
22-09-2010, 17:28
بهتره چند آنتی ویروس دیگه رو هم امتحان کنید.من خودم kaspersky رو پینهاد میدم.
آپدیت آفلاینش رو هم از سایت زیر دریافت کنید:

اگه واقعا شما ویروسی دارید که جلوی آپدیت شدن آنتی ویروس رو میگیره باید به سازندش جایزه نوبل داد.

hirondelle
22-09-2010, 23:31
اقا یه سر به تایپیک زیر بزن شاید مشکلت حل شه!

اگه نشد سعی کن با اسکن انلاین مشکل رو حل کنی سایتهای زیادی این خدمات رو ارائه میدن مثل

:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41:

---------- Post added at 01:31 AM ---------- Previous post was at 01:31 AM ----------

بهتره چند آنتی ویروس دیگه رو هم امتحان کنید.من خودم kaspersky رو پینهاد میدم.
آپدیت آفلاینش رو هم از سایت زیر دریافت کنید:

اگه واقعا شما ویروسی دارید که جلوی آپدیت شدن آنتی ویروس رو میگیره باید به سازندش جایزه نوبل داد.

رسکیو دیسکش رو امتحان کردم،فایده ای نداشت.میدونی، نکته جالب برای من اینه که آپدیت آفلاین هم جواب نمیده ! این دیگه واقعا منو مشتاق می کنه که سازنده این ویروس رو از نزدیک ببینم!!!

Dr Hannibal
24-09-2010, 00:47
ویروس رو نمی تونی توی فلش گیر بیاری؟ یه فلش بزن سیستم از کل فلش ارشیو بگیر بریز توی دسکتاپ. ببین توش ویروس هست یا نه. اگه بود بفرست اینجا

hirondelle جان ،دیگه بازم مشکل داشتی ویندوز رو تعویض کنید. به قول خودتون همه ی راه هارو رفتیید

فقط یادتون باشه بعد از تعویض ویندوز روی درایو ها دبل کلیک نکنید.

تا وارد ویندوز شدید فولدر اپشن رو فورا باز کنید تیک شو هیدن رو بزنید و هاید پروتکت سیستم رو بردار. وارد ریشه درایو ها شو و فایل های مشکوک رو پاک کنید. درایو هارو هم با کلیک راست سپس open باز کنید.

اگر این کارو نکنی شاید احتمال برگشت ویروس هست.

hirondelle
24-09-2010, 06:29
... از کل فلش ارشیو بگیر بریز توی دسکتاپ. ببین توش ویروس هست یا نه. .
اینجاشو کامل متوجه نشدم ... و این که چطور می تونم وارد ریشه درایو شوم؟

hirondelle
24-09-2010, 08:20
همه محصولات آویرا رو هم امتحان کردم:41:کم کم باید شکست رو بپذیرم!

Dr Hannibal
24-09-2010, 14:51
اینجاشو کامل متوجه نشدم ... و این که چطور می تونم وارد ریشه درایو شوم؟

فلش خالی به سیستم بزن سپس روی درایو فلش کلیک راست کن. سپس اد تو آرشیو بزن.

اولین سربرگ مسیر ذخیره شدن ارشیو رو بده. سپس تایید کن.

بعد برو ببین فایلی توی فلش هست یا نه ؟ اگه بود اینجا بذار ببینیم چیه. با پسورد ارشیو کنید لطفا.

ریشه درایو یعنی ابتدای درایو.

ممنون

موفق باشید

Dr Hannibal
24-09-2010, 14:57
به این سوال هم جواب بده:

فولدر آپشن رو میتونی به شکل بالا بکنی > طوری که بعد از تایید همین شکل ثابت بمونه.؟

دوست خوب یه پیشنهاد دیگه ای هم بهت میکنم: نرم افزار تنظیم و بهینه سازی ریجیستری هم نصب کن و یه اسکن از تنظیماتت داشته باش. مانند tuneup .

hamsah
29-09-2010, 21:33
سلام.

تو فایرول ویندوز اتصال آنتی ویروس به اینترنت بلوکه نشده؟

hirondelle
03-10-2010, 15:53
به این سوال هم جواب بده:
.
.
.

فولدر آپشن رو میتونی به شکل بالا بکنی > طوری که بعد از تایید همین شکل ثابت بمونه.؟

دوست خوب یه پیشنهاد دیگه ای هم بهت میکنم: نرم افزار تنظیم و بهینه سازی ریجیستری هم نصب کن و یه اسکن از تنظیماتت داشته باش. مانند tuneup .
بله Show hidden میشن
از advanced optimizer استفاده کردم،جواب نداد

سلام.

تو فایرول ویندوز اتصال آنتی ویروس به اینترنت بلوکه نشده؟
تست شده قبلا

---------- Post added at 05:53 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

از همه دوستانی که راهنمایی کردن ممنون،بالاخره مجبور شدم fdisk کنم.الان دیگه مشکلی ندارم.باز کسی اطلاعاتی در مورد این ویروس (که از آپدیت شدن آنتی ویروس جلوگیری می کنه) بذاره ممنون میشم

Captain MacMillan
04-10-2010, 09:17
fdisk کردید درست شد؟

Captain MacMillan
04-10-2010, 13:26
شاید بد نباشه نرم افزار Panda Anti Rootkit رو هم امتحان کنید.

hirondelle
05-10-2010, 16:24
fdisk کردید درست شد؟
YES

شاید بد نباشه نرم افزار Panda Anti Rootkit رو هم امتحان کنید.

:41:I tested Panda internet security,but