PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مهم و ضروری

younes ebrahimi
19-09-2010, 17:02
سلام....اولا ببخشید که من نمیدونم باید این سوال رو کجا مطرح کنم.....شرمنده....سوالم اینه که چطوره ویندوز بعداز نصب، بعضی از قطعات سخت افزاری رو اتوماتیک میشناسه و نیازی به نصب درایورشون نیست ،مثلا مودمی یا کارت گرافیکی....چطور میتونم یه ویندوز درست کنم که به صورت پیشفرض مثلا یه سی دی درایور به ویندوز اضافه کنم که وقتی میخوام ویندوزی نصب کنم واسه یه نفر درایور های مخصوص اون سیستم(در صورت وجود)نصب بشن یعنی همراه با نصب ویندوز درایور ها هم نصب بشن و بعد از نصب ویندوز نرم درایور نصب کردن...آیا نرم افزاری وجود داره که این کارو بکنه (Almeza multi set نمیتونه)...امیدوارم منظورمو رسونده باشم...

***Spring***
19-09-2010, 17:58
سلام ...

سرآغاز / به انجمن های P30world خوش آمدید! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش تمام قسمتهاي مورد نياز براي كاربران در انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد سوالی که داشتید ، چند روش داریم ... تهیه Image و بکاپ از سیستم عاملی که دارید ، مثل ویندوز با تمام امکانات و تنظیمات و درایورها و برنامه های اون ... تهیه ویندوز اختصاصی به همراه درایورها و برنامه هایی که لازم دارید ... تهیه پشتیبان از درایورهایی که لازم دارید ... برای Image گرفتن ، تاپیک و برنامه های پایین رو داریم ، اگه منظور شما نمونه برنامه های دیگه هستش بفرمایید ...

از برنامه های خوب و معروف برنامه Norton Ghost هستش که حتا ورژن قدیمی اون هم خیلی قابلیتهای مختلف و خوبی داشت ... بخصوص ورژن جدید این برنامه یعنی ( ورژن 15 ) قابلیتها و توانایی های زیادی داره و با خیلی از لوازم جانبی ، هاردهای اکسترنال ، سیستم عاملهای مختلف و ... هماهنگی کامل داره ... آخرین ورژن این برنامه رو در تاپیک پایین ( صفحه آخر ) دوستان قبلآ زحمت اون رو کشیدن :

Norton Ghost / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه های دیگه هم :

Acronis True Image | تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Drive SnapShot | ایمیج گرفتن از درایوهای ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TeraByte Unlimited Image | تهیه نسخه پشتيبان از پارتیشن ها و سیستم عامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rollback Rx | نرم افزاری قدرتمند جهت بازگرداندن سیستم به گذشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

O&O DiskImage | گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات سیستم وباز گرداندن آسان آن برروی سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WinImage / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Full Portable Norton Ghost 11.0.0.1502 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

======================

آموزش جامع و كامل نرم افزار NORTON GHOST 2003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش Ghost يا چگونه از شر نصب پياپي ويندوز خلاص شويم. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.
__

***Spring***
19-09-2010, 18:12
سلام ...

برنامه های دیگه :

معرفی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])BART PE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ساخت سي دي سيستم عامل اجرا شونده با BartPE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Drive SnapShot | ایمیج گرفتن از درایوهای ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DriverMax |گرفتن پشتیبان از درایورهای سخت افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Deep Freeze | کامپیوتر خود را در مقابل هر نوع خرابکاری ضد گلوله کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ship Storm
20-09-2010, 14:30
سلام
عنوان تاپیک شما بیانگر درخواست شما نیست لطفا رعایت کنید