PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال

Guts
19-09-2010, 12:57
آقا یه چند وقتیه سردرد و سرگیجه های مشکوکی می گیرم گاهی اوقات البته مخصوصاً پشت سرم بیشتر درد و گرفتگی احساس میکنم و کلاً هم خیلی دل و دماغ ندارم و بی حال و گنگم یکمی، البته پیش دکترم رفتم و یه چندتایی غرص و از این جور چیزا داده یکمی بهتر شدم ولی خوب نشدم تا امروز صبح تو حالت خواب و بیداری بودم که یه لحظه احساس کردم یه فشار بسیار شدیدی در بدنم و به سمت مغزم ایجاد شده انگار مثلا خون با یه شدت زیادی به سمت مغزم بیاد و یه صدای سوت از گوشم میومد، مخصوصاً گوش چپم و برای چند ثانیه هیچ کاری نمی تونستم بکنم حتی سعی کردم انگشت دستم رو تکون بدم نتونستم، ولی کل این جریان فوقش 4 ثانیه طول کشید. حالا خودمم موندم قضیه چی بوده یه شک عصبی یا چیزی بوده نمیدونم (چون استرس و مشغله فکری نسبتاً زیادی دارم)؟ یا شاید به قول بچه ها بختکی چیزی بوده :31: (البته اینو شوخی گفتم چون من اعتقادی ندارم به این چیزا) در ضمن هفته پیشم برای همین سردردم اینا یه سیتی اسکن مغزی هم داده بودم که چیزی نشون نداده بود. حالا نمی دونم واقعا تصمیم دارم یه دکتر مغز و اعصاب برم ولی گفتم این جا هم قبلش این مسئله رو مطرح کنم ببنیم نظر دوستان چیه!

farzadpop
19-09-2010, 15:18
از اثرات پارازیت ماهواره ای است اگر شما چند وقت از شهر بزنید بیرون بهتر می شوید

morsadr
20-09-2010, 13:52
اگر بررسی های آزمایشگاهی و عکس چیزی نشان نداده به احتمال زیاد مشکل عصبی می باشد . کاهش استرس و تنش کاری و در صورت لزوم ویزیت متخصص اعصاب و روان .