PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجور می تونم روی یه فرم (لوح تقدیر) بنویسم...

samadsam
19-09-2010, 09:20
سلام
ببخشید چجور می تونم روی یه فرم (مثلا لوح تقدیر) که جای نام نام خانوادگی اینا رو داره نام خودم رو چاپی به صورتی که جلویه کادر خودش هست بنویسم .
ممنون :11:

joe_satriani
19-09-2010, 17:55
با سلام
دوست عزيزم شما ميتونيد اون لوح كه به صورت يه پيكچر هست رو توي نرم افزاري مثه فتوشاپ بازش كنيد و اونحا متنتون رو بنويسيد جلوش

موفق باشيد.

samadsam
19-09-2010, 21:45
با سلام
دوست عزيزم شما ميتونيد اون لوح كه به صورت يه پيكچر هست رو توي نرم افزاري مثه فتوشاپ بازش كنيد و اونحا متنتون رو بنويسيد جلوش

موفق باشيد.
ممنونم دوست عزیز ولی این لوح از قبل اماده است و می خوام جلو فیلد ها ی مورد نظر نام اینا تایپ کنم
یعنی می گید اسکنش کنم ولی فکر نکنم اینجور باشه

آنتی
19-09-2010, 21:57
سلام
من برای اینکار فرم ها نام و نام خانودادگی را باتوجه بعه فاصله ها تایپ بعد پرینت میگیرم
بعد توی نور روی فرم میذارم
بعد از چند بار آزمون و خطا درست میشه
البته خیلی آماتوریه

SiyahVash
19-09-2010, 22:26
سلام؛
راه هایی که دوستان گفتند میشه، راه دیگه ای هم که هست برای اینکه شاید آزمون و خطا وقت گیر بشه و چند بار پرینت گرفتن به صرفه نباشه (البته اگه یه مقدار کمی فتوشاپ بلد باشید):
شما یه اسکن از لوحتون بگیرید، ببرید تو فتوشاپ، با ابزار Text قسمتهایی رو که می خواید اضافه کنید (به تعداد فیلدهایی که پر می کنید لایه متن درست میشه)، دقیقا همون چیزی که می خواید در فرم اصلی قرار بگیره آماده کنید، آخر کار از پنجره Layers لایه اولیه که اسمش Background هست رو پاک کنید (کلیک راست و انتخاب Delete Layer) حالا از متن های باقیمونده روی یک کاغذ پرینت بگیرین و با فرم اصلی مطابقت بدین (به قول دوستمون توی نور) اگه دیدین متن ها سر جاشون قرار می گیرند روی فرم اصلیتون پرینت بگیرین.
تنها مزیتش نسبت به نظر آنتی عزیز اینه که احتیاج نیست هی فاصله ها رو کم و زیاد کنید توی Word یا هر جای دیگه.
البته این نکته رو هم بگم که موقع اسکن و پرینت حواستون به سایز صفحه باشه!