PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر استایل در ifram

am2
19-09-2010, 03:04
سلام

من میخواستم توی وردپرس از یک دونه ifram استفاده کنم...مشکلم اینجاست که این ادرسی که میخوام بزارم توی ifram پس زمینه اون سیاه رنگه و پس زمینه سایتم سفید رنگ...و باعث میشه کلا سایت ظاهرش داغون بشه...میخواستم ببینم راهی هست که بشه با css یا هرطور دیگه مشخصات سایتی که درون ifram هست رو تغییر داد؟:11:

am2
19-09-2010, 03:35
الان یه سرچی زدم به نظرم با php میتونم این کار رو بکنم...درسته؟کسی نمونه کدش رو نداره بهم بده؟
مرسی

DaRiOuShJh
19-09-2010, 12:57
دوست عزیز خیلی ساده هست این کار
نیازی به سرور ساید هم نیست

شما با iframe یه صفحه مجزا رو لود میکنی دیگه در نتیجه خیلی ساده تو همون میتونی با css موارد لازم رو تنظیم کنی که به قالبتون هم بخوره

am2
19-09-2010, 14:00
ممنون داریوش عزیز یعنی میتونم پس زمینه و فونت صفحه ای که توی irfram لود شده رو تغییر بدم؟ممکنه یه نمونه برام کدش رو بزارین...میدونید مشکلم با اینه که css رو برای چه کلاسی تغییر بدم

=CYBER=
19-09-2010, 14:31
خدمت شما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

am2
19-09-2010, 15:09
من این کد رو میزنم توی یک صفحه html

ولی پس زمینه رو سفید نمیکنه...اینطوری میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل کارم از کجاست؟

DaRiOuShJh
19-09-2010, 15:51
شما چرا بر عکس کار میکنید پس؟
اول شما همچین کدی رو میزارید تو صفحه ای که میخواید فریم رو توش فراخوانی کنید:

استایل اضافه ندید چون اعمال نمیشه! تنها position و ... تاثیر داره

البته شما اگه داری از سایته دیگه میگیری تغییری نمیتونی بدی تو محتوای اون
چون اون صفحه ای که میگیرید بک گراندش مشکی هست همون مشکی هم نشون میده

am2
19-09-2010, 17:30
یعنی هیچ راهی نیست اون سایت که توی ifram هست رو پس زمینش رو عوض کنم؟php و .. هم نمیشه باهاش کاری کرد؟

far2009
19-09-2010, 21:22
تا آن سایت چی باشه ؟ اگر ساده است میشه خودت یک سایت با ظاهر متفاوت ولی محتوای یکسان بسازی

am2
19-09-2010, 23:22
سایتش کلا یه سری جدوله که مدام تغییر میکنه...نمیشه عینش رو ساخت...یعنی باید همیشه تغییرش بدم..بعدم میخوام اسم سایتش رو بعنوان منبع بزارم حالا اگه خودم مدام بخوام اپش کنم (اطلاعات اون سایتو بخوام مدام کپی پیست کنم) زیاد درست نیست..

من فقط مشکلم با پس زمینه اون سایته...یه جایی خوندم زده بود با php میتونید...کسی چیزی در ین مورد میدونه...اصلا من درست متوجه شدم یا نمیشه...

eAmin
20-09-2010, 00:26
سلام

بزاريد براي شما توضيح كامل بدم.
شما اگر بخوايد به محتويات يك iframe دسترسي پيدا كنيد، در حالت معمول مي تونيد از اين كد يا كدهاي مشابه استفاده كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا استفاده از كد بالا مي تونيد محتويات iframe رو دستكاري كنيد درصورتي كه اون صفحه رو از طرق لوكال و يا دامين خودتون لود كنيد. در غير اينصورت هنگام تغيير محتويات، ارور permission denied دريافت مي كنيد. شما وقتي مي تونيد صفحه خارجي موردنظر تغيير بديد كه سايت مورد نظر اجازه اينكار رو به شما بده؛ رجوع كنيد به Same Origin Policy در Wikipedia:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولي راههايي هم براي دور زدن اينكار وجود داره همونطور كه خودتون هم گفتيد با استفاده از php مي شه، به اينصورت كه محتويات صفحه رو با استفاده از php كامل دريافت كنيد و همونجا كارهاي لازم رو انجام بديد و يا از طريق كدهايي كه در بالا قرار داده شد براي تغيير استفاده كنيد.
يك راه ديگه هم هست و نيازي به php نيست. روش كار هم به اينصورته كه اول صفحه رو دريك iframe مخفي لود مي كنيد، بعد محتويات iframe مخفي رو توسط JavaScript درون iframe جديد ( يك iframe ثانويه توسط JavaScript اضافه مي كنيد ) قرار مي ديد و بعد هرطور كه خواستيد با استفاده از كدهاي بالا باهاش انجام بديد.
محتويات iframe رو هم به اينصورت بگيريد (‌ادامه كد بالا ):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينطوري شما محتويات body فريم مخفي خودتون رو در اختيار داريد.

موفق باشيد.

am2
20-09-2010, 01:29
اقا امین به نظرتون کدوم راه بهتره و با وردپرس جورتره؟راستش من زیاد با زبون های برنامه نویسی وب اشنایی ندارم...منبعی ندارین که این روشها رو توضیح داده باشه...یک دونه مثال هم باشه کارم رو راه میندازه....ممنون :40:

far2009
20-09-2010, 15:47
من منظورم آپدیت بوسیله شما نبود ! ببینید در واقع شما source code آن صفحه را بخش های مربوط به css را تغییر می دهید و این با آپدیت سایت فرق می کنه

eAmin
21-09-2010, 01:15
اقا امین به نظرتون کدوم راه بهتره و با وردپرس جورتره؟راستش من زیاد با زبون های برنامه نویسی وب اشنایی ندارم...منبعی ندارین که این روشها رو توضیح داده باشه...یک دونه مثال هم باشه کارم رو راه میندازه....ممنون :40:
فرقی نمی کنه ولی اگر بتونید از روشی استفاده کنید که بار اضافی رو از روی سرور برداره بهتره ( که دفعه قبل توضیح دادم ).
این یک راه ساده با استفاده از php هست که باید کار شما رو راه بندازه.
یک فایل php ایجاد کنید و این کدها رو درونش قرار بدید:
iframe.php:

حالا آدرس این فایل php رو درون iframe ی که ایجاد کرده بودید، بجای آدرس قبلی قرار بدید iframe.php. و در آخر هم این کدها رو در قسمت head صفحه تون قرار بدید تا بکگراند صفحه سفید بشه:

حالا با تغییرات داده شده باید یک همچین چیزی داشته باشید:

برای نمونه های بیشتر بهتره کمی جستجو کنید در اینترنت.

DaRiOuShJh
21-09-2010, 09:58
دستت درد نکنه امین
به درده منم میخوره بلد نبودم اینطوریش رو:31: