PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار beauty studio hair master 4

arsham_joon_4u
19-09-2010, 02:38
سلام دوستان

تو یکی از تاپیک ها یه دوستی یه نرم افزاری رو بهم معرفی کرد که مخصوص آرایشگاه بود !

ولی اون نرم افزار مخصوص آرایش کردن بود ولی من نسخه مدل مو ش رو می خواستم

حالا درخواست دارم که این نسخه رو برام پیدا کنید : beauty studio hair master 4
یا 4.4.0 فرقی نداره ، فقط کرک ، کیجن یا سریال داشته باشه !!!!
سایت اصلیش :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه میشه تو سایت های آپلود رایگان بگردید به احتمال 90 درصد اونجا ها باید باشه !
مشکل دانلود ندارم ، اکانت رپیدباز دارم ، منتقل می کنم اونجا ولی چون میلتر هستن نمی تونم خودم سرچ کنم ، دوستان حتی تورنت و یوز نت هم اگه پیدا کردید ممنون میشم ، قرار بدید ، خیلی کارم گیره ، حتما باید پیدا کنم این نرم افزار رو !

Lt.Ali
19-09-2010, 14:54
بفرمائید ؛

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ چون دانلود نکردم ، در قبـال لینک تعهـدی نمیدم :20: ]

arsham_joon_4u
20-09-2010, 00:18
وای دستت درد نکنه ولی یکبار دیگه اسم دوتاشون رو بخون !!!!!

عزیزم ، کمپانیه beauty studio چهار محصوص داره ، 2 تاش مخصوص آرایش و زیبایی هستن ، یکی هم مخصوص مدل مو (مردانه و زنانه) هست که من دومی رو می خوام و از اسم نرم افزاری که نوشتم معلومه !

ضمنا من نسخه دموش رو دارم و برای نسخه کاملش 17 یورو میگه باید پرداخت کنی و حجمش هم 600 مگابایت هست ، البته دموش 45 مگ هست !

حالا موندم چیکار کنم ، خیلی کارم گیره به همچین نرم افزای احتیاج شدید دارم!

یه نرم افزار می خوام که مخصوص آرایشگاه باشه البته مردانه هم ساپورت کنه و توش فقط به مدل مو بپردازه.
یعنی عکس مشتری رو به نرم افزار بدن و نرم افزار براش مدل مو یا ریش بذاره !

با دموش که کار کردم ، دقیقا همونی بود که می خواستم ولی محدوده و فقط 10 مدل مو داره ، در صورتی که فول ورژن این نرم افزار 2 هزار مدل مو داره !

به خدا هر چی هزینه اش باشه پرداخت می کنم ، فقط یه همچین نرم افزار پیدا بشه !

فقط خواهشا دیگه اون نسخه آرایش و زیبایی رو لینکش رو نذارید ! مدل برای مدل مو میخوام ، تو گوگل خیلی سرچ کردم و چندین نرم افزار پیدا کرد که مخصوص مدل مو بودن ولی یا پولی بودن یا دمو و یا لینک نداشتن !

می تونید از کییورد های زیر تو سرچ استفاده کنید :

hair studio , hair cut software , hair style software , hair master , beauty studio