PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای راه اندازی کافی نت

panther99
18-09-2010, 23:56
دوستان برای راه اندازی کافی نت به مشاوره اهل فن نیازمندم . :31:
دوستانی هستند که الان درن این کار رو دنبال میکنن ؟؟؟؟؟ میشه بگید چقدر سرمایه میخواد تا بتونم تو تهران ( یه جای خوب و نسبتا شلوغ و تقریبا نزدی به مراکز علمی مثل دانشگاه ) کافی نت مثلا با 10 تا کامپیوتر رو راه ندازی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان هر کمک فکری که میتونن بدن ممنون میشم .

panther99
20-09-2010, 00:44
بابا دمتون گرم 32 نفر بازدید کردید ولی دریغ از یه جواب دل خوش کنک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :41:

armin39
20-09-2010, 07:21
اقا منم ميخوام؛ ؛كمك كنيد؛ مخابرات به ما سرعت 1 مك ميده؟از كدوم شركت بخريم بهتره؟

غزل19
20-09-2010, 07:54
دوستان برای راه اندازی کافی نت به مشاوره اهل فن نیازمندم . :31:
دوستانی هستند که الان درن این کار رو دنبال میکنن ؟؟؟؟؟ میشه بگید چقدر سرمایه میخواد تا بتونم تو تهران ( یه جای خوب و نسبتا شلوغ و تقریبا نزدی به مراکز علمی مثل دانشگاه ) کافی نت مثلا با 10 تا کامپیوتر رو راه ندازی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان هر کمک فکری که میتونن بدن ممنون میشم .
بابا بچه مايه دار:31:
يه 100 ميليون كارتو راه ميندازه:31:(اگه خودت اونجاها مغازه داري كه خرجش زياد نميشه ولي در صورت اجاره بايد يه باباي پولدار داشته باشي. داري؟:31:)

joe_satriani
20-09-2010, 18:44
اقا منم ميخوام؛ ؛كمك كنيد؛ مخابرات به ما سرعت 1 مك ميده؟از كدوم شركت بخريم بهتره؟

با سلام
دوست عزيزم شما به اين تاپيك مراجعه و مطرح كنيد

Adsl / سرويس دهنده هاي اينترنت پر سرعت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد.

panther99
21-09-2010, 00:32
دوستان جدا از شوخی . کلا با 8 یا 10 تا سیستم به غیر از اجاره مغازه چقدر خرجم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا برای این کار جواز میدن ؟؟؟؟؟ از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری به غیر از کامپیوتر دیگه چه چیزهایی میخواد ؟؟؟؟؟؟
سرجمع چقدر باید بخرجم ( به غیر از هزینه مغازه ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

abbass65
21-09-2010, 12:48
ببین باید هر سیستم رو 500 تومن بخری (حدودا) این قیمت سیستم نو و برای کافینت قوی هست ( 8 تا میشه 4 میلیون)
یه سیستم سرور میخوای که اصلیه یکم گرون تر در میاد چون هم یکم باید قویتر باشه( مثلا از کارت گرافیک غیر آنبرد و هارد بیشتر) هم پرینتر و اسکنر و یه سری مخلفات دیگه به نظر من حدود 800 تا یک میلیون حساب کن
حساب میزو صندلی هم باید بکنی که حداقل برای کاربر ها 80 تا 100 هر کدوم در میاد
برای سیستم اصلی هم که میز و صندلی معمولا بهتر هست حدود 200 تا 300 تومن
یه کولر هم حداقل نیاز داری که قیمتش بسته به محیط مغازه داره
بسته به نوع مغازه هم یه مقدار خرج تمیز کاری و روشنایی وتابلو و ... که دیگه بسته به خودت داره چقدر بخوای کافی نت شیکی داشته باشی
در مورد سرویس هم میتونی مثلا یه مگ شاتل بگیری 6 ماهه با 100 گیگ ترافیک که تقریبا ماهی 50 تومن میوفته ( البته ممکنه دوباره مجبور بشی ترافیک بخری)
دیگه خرج کرایه مغازه و غیره رو هم باید داشته باشی
اگه سوالی بود در خدمتم

panther99
22-09-2010, 00:29
پس به نظرتون با 20 میلیون میتونم 8 تا سیستم رو راه اندای کنم با پول پیش مغازه ؟؟؟؟ در تهران ؟؟؟ ( شاید 5 میلیون هم بیشتر )
یه سوال دیگه . اونایی که کافی نت دارن میتونن پیغام خصوصی بذارن البته اگه خواستن . به جوابش نیاز دارم . ممنون میشم :11: :40: :
در بهترین شرایط و بدترین شرایط درآمدش چقدره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!