PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل زوم در کیفیت عکس ها

djnima
18-09-2010, 21:10
سلام دوستان

یه موضوعی که حال منو گرفته اینه که تو 7 وقتی رو عکسی زوم کنی پیکسل هاش خیلی ضایع میشن و چهار خونه ای میشن:weird: :2:
من اصلا این مشکل رو تو XP نداشتم.

راه حلی برای این مشکل وجود داره؟؟ امیدی هست؟؟:worried:

Dew Drop
18-09-2010, 22:35
سلام
اگه از نرم افزار ویندوز یعنی windows photo viwer استفاده میکنید این مشکل رو داره.می تونید برای دیدن عکسهاتون
از یه نرم افزار دیگه مثلاً اگه office رو نصب کردید بین گزینه های open with می تونید از microsoft office picture manager استفاده کنید یا
از نرم افزار ACD see برای دیدن عکسهاتون استفاده کنید.

14708
18-09-2010, 22:36
دقیقا درسته آیا مشکل رو میشه برطرف کرد ؟ ا باید از برنامه های دیگه ای به عنوان جایگزین استفاده کنیم ؟

djnima
19-09-2010, 12:25
سلام
اگه از نرم افزار ویندوز یعنی windows photo viwer استفاده میکنید این مشکل رو داره.می تونید برای دیدن عکسهاتون
از یه نرم افزار دیگه مثلاً اگه office رو نصب کردید بین گزینه های open with می تونید از microsoft office picture manager استفاده کنید یا
از نرم افزار ACD see برای دیدن عکسهاتون استفاده کنید.

دوست عزیز ACDsee هم متاسفانه همین مشکل رو تو 7 داره واقعا باگ بزرگیه تو 7 که این همه ادعا داره:2:
فکر نمیکنم این افتضاح بزرگ تو 7 حل شدنی باشه با این حال شاید هم امیدی باشه.

Amir Varasteh
19-09-2010, 15:12
اگه رزولوشن عکست بالا باشه بازم چهار خونه ای میشه ؟

djnima
19-09-2010, 17:23
اگه رزولوشن عکست بالا باشه بازم چهار خونه ای میشه ؟

اصلا ربطی به کیفیت و اندازه تصاویر نداره پیکسل ها از هم جدا میشن:2:در صورتی که تو اکس پی هر چی رو عکس زوم کنی پیکسل هاش جدا نمیشن

kazme_gheyz
19-09-2010, 17:28
خب هرعکسی تا یه حد بزرگ میشه دیگه بیشتر از اون که .. خراب میشه
رزولوشن عکس چند در چند هست؟ مانیتور داری یا ال سیدی یا ال ای دی؟
اخه تا اون حدی که شما میگیدمشکل نداره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
19-09-2010, 17:44
درسته به کیفیت عکس و مقدار بزرگنمایی ارتباط داره ولی حق با دوستمونه,
من الان یه عکسی رو تو هر دو ویندوز زوم کردم با یه نرم افزار.تو سون بالای 300% زوم پیکسلی شد ولی تو xp تا 800% هم فرقی نکرد.

erfandj
19-09-2010, 19:00
من پیشنهاد میکنم از نرم افزار فوق العاده google picasa استفاده کنید.کیفیتش در 7 هم عالیه

djnima
19-09-2010, 19:17
[/QUOTE]

درسته به کیفیت عکس و مقدار بزرگنمایی ارتباط داره ولی حق با دوستمونه,
من الان یه عکسی رو تو هر دو ویندوز زوم کردم با یه نرم افزار.تو سون بالای 300% زوم پیکسلی شد ولی تو xp تا 800% هم فرقی نکرد.

دقیقا همینطوره ربطی به عکس کیفیت رزولوشن و... نداره ویندوز 7 واقعا تو این زمینه کم اوورد من با همین سخت افزار ونرم افزار اصلا این مشکل رو تو xp نداشتم هر عکسی روتا اخرین درجه زوم میکردی پیکسل هاش اخ نمیگفتن ولی کافیه تو سون20% زوم کنی اونوقت:2: