PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : sony ericsson vivaz pro يا nokia c6

vimana
18-09-2010, 18:54
سلام
من بين اين دو گوشي شك دارم. مواردي كه برام مهمه:

1- صداي بلند و با كيفيت( نميدونم مشكل شنوايي خودمه يا از گوشي g700 كه صداي طرف مقابلو با وجود بلند كردن تا آخرين حد تو مكان هاي يه ذره شلوغ و پر سر و صدا به زحمت مي شنوم ؟!:31:)
2- تاچش همراه با مشقت نباشه (مثل همين g700 )
3- كيبورد راحتي داشته باشه.
4- در برابر ضربه و افتادن مقاومت بيشتري داشته باشه.

فقط يه چيزي ضخامت هم برام مهمه. ظاهرا براي c6 17 ميلي متره. براي تو جيب گذاشتن يه ذره زياد نيست؟

راستي در مورد c6 ,x6 موارد زيادي رو خوندم كه ميگفتن كاور باطريشون سفت نميشه و مشكل داره. درسته؟

حالا تا 350 تومن اگه مورد بهتري رو با اين مشخصات سراغ داريد بگيد.

ممنون

LiverBarca
18-09-2010, 22:44
من با توجه به مورد اول c6 رو پیشنهاد میدم...

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

راستی تو گوشیشاپ بازم قیمت c6 اومد پایین تر...الان شده 335 تومن...

maziarzar
18-09-2010, 22:48
سوني اريکسون Vivaz pro وc6 هردو صدای اسپیکراشون متوسط هست اگه از کیبورد صرف نظر کنی x6 بهتره
اگرم که نمی تونی می تونیN97 mini بگیری قیمتشم حدود355تومنه

golmohammadi
19-09-2010, 00:10
خب شما بایستی اول بگین چقدر نیاز به تایپ دارین
ویواز پرو و سی6 برای تایپ عالی هستند
اما اونطرف هم x6 صدای خیلی بهتری از اینا داره
و تاچش هم خازنیه نیازی به فشار نداره و نسبت به اوندو برتری داره
حافظه داخلی هم داره (8 یا 16 یا 32 گیگ)
اما دوربینش ضعیفه

در مجموع vivaz pro از c6 بهتره
پس انتخاب میمونه بین vivaz pro و x6

x6 :
صدای خوب تاچ عالی حافظه داخلی

vivaz pro :
عکاسی بهتر نسبت به x6 + فیلمبرداری بهتر + سبک و باکلاس + کیبورد فول

Lt.Ali
19-09-2010, 09:50
اگـر عکاسـی میکنـه که Vivaz pro بهتـر هست ؛ اگـر از کیبورد صرف نظـر کنـی که بیخود هست X6 اگـر هم اصرار داری N900 :46:

Iman_m123
19-09-2010, 12:11
بین این دو تا به نظر من ویواز پرو بهتره ، از نظر قیمتی هم یکمی گرون تره.

maziarzar
19-09-2010, 14:39
ویوازپرو الان 300 تومنه 8گیگ 280 و16گیگ340 وسی6 هم 315

LiverBarca
20-09-2010, 01:49
پس اگه اینطوریه ویواز پرو بخر...

hoha881
20-09-2010, 11:04
به نظر منم ویواز پرو بگیری بهتره.
فیلم برداریش هم hd هست.

rawen.west69
20-09-2010, 11:58
ويواز پرو براي شما مناسب تره :20:

vimana
21-09-2010, 00:33
ممنون از جواباتون

حالا با توجه به اين كه ويواز پرو گارانتي اصلي نداره به نظرتون از كجا و با كدوم گارانتي بگيرم كه مطمئن باشه؟

LiverBarca
21-09-2010, 01:42
خوب از علاالدین بگیر....گارانتی رو هم من زیاد دربارش اطلاع ندارم و ازبقیه دوستان بپرس...

parya220
21-09-2010, 09:07
وای منم اومدم فاروم همین سوال و بپرسم که بین ویواز پرو و c6شگ دارم .با این فرق که برام قشنگی هم مهمه !

لطف کنید آخرین قیمت هم بذارید بعد هم به نظرتون این دوتا افت قیمت میکنن تو ماه های دیگه ؟!!

rawen.west69
21-09-2010, 09:43
فقط اينو ميدونم كه C6 خيلي خوشگل تره

به عكس اكتفا نكنيد!!! بايد از نزديك ببينيد يا مثل من بگيريد دستتون

bibak_fa
21-09-2010, 23:34
به نظره من ویواز پرو از سی6 بهتره.
در کل اگه کیبرد و دوربین براتون از اهمیت زیادی برخورداره ویواز پرو و اگه کیفیت صدا و ال سی دیه خوب براتون مهمه ایکس6

maziarzar
22-09-2010, 22:06
یبایی گوشی رو که باید هرکس خودش بره ببینه اما تو امکانات ویواز پرو بهتره

tiyam 01
22-09-2010, 23:13
وای منم اومدم فاروم فورومهمین سوال و بپرسم که بین ویواز پرو و c6شگ دارم .با این فرق که برام قشنگی هم مهمه !

لطف کنید آخرین قیمت هم بذارید بعد هم به نظرتون این دوتا افت قیمت میکنن تو ماه های دیگه ؟!!

اگه نرم افزار روی گوشی نصب میکنی، نوکیا. چون بعضی از برنامه ها فقط روی گوشیهای نوکیا نصب میشن. برنامه های ویواز با اینکه اونم سیمبیانه کمتره

tiyam 01
22-09-2010, 23:19
سوني اريکسون Vivaz pro وc6 هردو صدای اسپیکراشون متوسط هست اگه از کیبورد صرف نظر کنی x6 بهتره
اگرم که نمی تونی می تونیN97 mini بگیری قیمتشم حدود355تومنه

خب شما بایستی اول بگین چقدر نیاز به تایپ دارین
ویواز پرو و سی6 برای تایپ عالی هستند
اما اونطرف هم x6 صدای خیلی بهتری از اینا داره
و تاچش هم خازنیه نیازی به فشار نداره و نسبت به اوندو برتری داره
حافظه داخلی هم داره (8 یا 16 یا 32 گیگ)
اما دوربینش ضعیفه

در مجموع vivaz pro از c6 بهتره
پس انتخاب میمونه بین vivaz pro و x6

x6 :
صدای خوب تاچ عالی حافظه داخلی

vivaz pro :
عکاسی بهتر نسبت به x6 + فیلمبرداری بهتر + سبک و باکلاس + کیبورد فول

گیج شدم. :worried:چند بار تو این انجمن دیدم که x6 پیشنهاد نمیشه و c6 حتی از n97 مینی هم بهتره. جالا بر عکس میبینم x6 از c6 بهتره

bibak_fa
22-09-2010, 23:42
به نظره من با توجه به سخت افزار قویتری که ویواز یا ویواز پرو داره این گوشی میتونه از هم رده های خودش برتر باشه

LiverBarca
23-09-2010, 00:35
c6 از x6 بهتره...مطمئن باش...

rawen.west69
23-09-2010, 13:50
درسته...گیج نشو:31:C6 بهتره:10:

maziarzar
23-09-2010, 17:27
ببینید تو فروم ها وسایت های خارجی واز لحاظ مشخصات وکارکرد ایکس6 بهتره اما بازم انتخاب بین اینا بسته به سلیقه افراد داره
مثلا دوربین سی6 بهتره وصدا ایکس6

LiverBarca
24-09-2010, 01:35
صدا رو ول کن و کیبردو بچسب...اگه صدا مهم باشه گوشیهای چینی حرف اول دنیا رو میزنند...

faghat AMD
21-11-2010, 22:05
اگه هنوز نخریدی، ویوازپرو نخر که پشیمون میشی.
یه سر به کلوب این گوشی بزن ببین چه مشکل های عجیب و غریبی دارن باهاش.
از جمله:
هنگ
سرعت پایین
یه روزه باطری تموم می کنه
مشکل ساپورت نرم افزار داره و......

به نظر میرسه سونی اریکسون نتونسته سیستم عاملو با سخت افزارش هماهنگ کنه، در نتیجه با وجود سخت افزار قوی سرعت و عملکرد این گوشی دچار مشکل شده.

به نظر شخص منC6 بهتر از x6 هست به 2 دلیل:

1- وجود کیبرد qwerty
2- برای اجرای بسیاری از بازی ها و برنامه ها به وجود کلید نیاز هست و گوشی های فول تاچ مثل x6 در این زمینه مشکل دارند.

شاید وجود کیبرد qwerty زیاد در حال حاضر به نظرتون مهم نباشه. ولی اگه به تکنولوژی های در حال رواجی مثل wi-fi یا 3g فکر کنید می بینید که وجود این کیبرد چقدر می تونه مفید باشه. من خودم شخصن بدون کیبرد qwerty رو موبایلم خیلی از چت کردن در یاهو مسنجر تو کوچه و خیابون و اتوبوس و سر کوه و.... لذت بردم. مطمئنن این کار با کیبرد qwerty بسیار لذت بخش تره. الان با هزینه ای نزدیک به 10 تومن در ماه میشه همه جا آنلاین بود. تا 2 ماه دیگه با اومدن اپراتور سوم و تکنولوژی 3g هم سرعت بالاتری در اختیار داریم و هم قیمت خدمات اینترنت میاد پایین. اون وقته که داشتن یک موبایل با کیبرد qwerty خیلی واجب به نظر میرسه.

ببخشید خسته تون کردم.

bibak_fa
21-11-2010, 23:22
دوست عزیز شما اول مشخص کنید کیبرد میخواهید یا نه...
اگر کیبرد میخواهید ویواز پرو یا سی6 اگر کیبرد نمیخواهید ایکس6 یا ویواز
ویواز ها سخت افزار خوبی دارن و با توجه به تجربه ای که از ویواز دارم ویواز میتونه با توجه به سخت افزار خوبی که داره گزینه ی خوبی باشه
البته از طرفیم سی6 و ایکس6 هم خوبن.
ولی شما مشخص کنید که کیبرد میخواهید یا نه تا بحث را بشه تخصصی تر کرد
اگه کیبرد نمیخواهید من ایکس6 را به دلیل ال سی دیه خوب و امکانات مولتی مدیای خوب پیشنهاد میدم.
اگه کیبرد میخواهید ویواز پرو را به دلیل برتریه کامل نسبت به سی6 پیشنهاد میدم

faghat AMD
22-11-2010, 18:26
ویواز ها سخت افزار خوبی دارن

بله ویوازپرو سخت افزار خوبی داره ولی همون طور که گفتم عملکردش هیچ تناسبی با سخت افزارش نداره و سرعت پایینش همه رو کلافه کرده.
در ضمن دوربین مکالمه ویدیویی هم نداره که ممکنه الان زیاد اهمیتش به چشم نیاد، ولی بعد از اومدن اپراتور سوم و تکنولوژی 3g امکانش هست که بعدن دلت بسوزه چرا گوشی مجهز به دوربین مکالمه ویدیویی نگرفتی.

bibak_fa
22-11-2010, 23:10
بله ویوازپرو سخت افزار خوبی داره ولی همون طور که گفتم عملکردش هیچ تناسبی با سخت افزارش نداره و سرعت پایینش همه رو کلافه کرده.
در ضمن دوربین مکالمه ویدیویی هم نداره که ممکنه الان زیاد اهمیتش به چشم نیاد، ولی بعد از اومدن اپراتور سوم و تکنولوژی 3g امکانش هست که بعدن دلت بسوزه چرا گوشی مجهز به دوربین مکالمه ویدیویی نگرفتی.
تا اون جایی که من میدونم و مدتی هم با ویواز کار کردم به نظره من چنین مشکلی نداره که سخت افزارش با سیستم عاملش سازگاری نداشته باشه و درکل ویواز گوشیه روونیه.
در مورد مکالمه ی تصویری هم فکر میکنم ویواز و اکثر گوشی ها بشه از دوربین پشتیشون به عنوان دوربین مکالمه ی تصویری استفاده کرد که البته میدونم مشکلاتی هم داره

faghat AMD
22-11-2010, 23:57
تا اون جایی که من میدونم و مدتی هم با ویواز کار کردم به نظره من چنین مشکلی نداره که سخت افزارش با سیستم عاملش سازگاری نداشته باشه و درکل ویواز گوشیه روونیه.
در مورد مکالمه ی تصویری هم فکر میکنم ویواز و اکثر گوشی ها بشه از دوربین پشتیشون به عنوان دوربین مکالمه ی تصویری استفاده کرد که البته میدونم مشکلاتی هم داره

من اینو از پیش خودم نگفتم که ویوازپرو مشکل داره،
یه سر به کلوب ویوازپرو بزنید ببینید کاربرها چقدر از مشکلات این گوشی مخصوصا سرعتش مینالن.
شاید شما با ویواز معمولی کار کردین و به نظرتون خوبه، در مورد ویواز اطلاعی ندارم، ولی همون طور که گفتم اخبار خوبی از ویوازپرو به گوش نمی رسه.

در مورد دوربین هم بعید می دونم که امکان مکالمه ویدیویی با دوربین پشت گوشی ممکن باشه.
آخه وقتی آدم رو به دوربین پشت گوشی حرف بزنه، تصویر مخاطبشو کجا ببینه؟:18: فکرشو بکنین، خیلی مضحک میشه که :31:
البته این مشکل هم با استفاده از یه آینه قابل حله :27:

bibak_fa
25-11-2010, 14:26
من اینو از پیش خودم نگفتم که ویوازپرو مشکل داره،
یه سر به کلوب ویوازپرو بزنید ببینید کاربرها چقدر از مشکلات این گوشی مخصوصا سرعتش مینالن.
شاید شما با ویواز معمولی کار کردین و به نظرتون خوبه، در مورد ویواز اطلاعی ندارم، ولی همون طور که گفتم اخبار خوبی از ویوازپرو به گوش نمی رسه.

در مورد دوربین هم بعید می دونم که امکان مکالمه ویدیویی با دوربین پشت گوشی ممکن باشه.
آخه وقتی آدم رو به دوربین پشت گوشی حرف بزنه، تصویر مخاطبشو کجا ببینه؟:18: فکرشو بکنین، خیلی مضحک میشه که :31:
البته این مشکل هم با استفاده از یه آینه قابل حله :27:
هر گوشی ای ایراداتی داره.ولی در کل ویواز و ویواز پرو را باید به نام گوشی های خوب نام برد.
در مورد مکالمه ی تصویری هم همان طور که گفتم اگرم بشه تا حدودی مشکله ولی به احتمال زیاد فکر کنم امکانش باشه.
مثلن برای پی1 که داشتم برنامه هایی بود که دوربین پشت را برای مکالمه تصویری تنظیم میکرد....
ولی بازم میگم به قول شما سخت و تا حدودی مسخره میباشد

faghat AMD
25-11-2010, 15:39
هر گوشی ای ایراداتی داره.ولی در کل ویواز و ویواز پرو را باید به نام گوشی های خوب نام برد.

قربان من مجدد عرض می کنم در مورد ویواز اطلاع ندارم، ولی ویواز پرو در کنار محاسنی که داره، ایرادات بزرگی داره از قبیل هنگ کردن و سرعت پایین و عدم پشتیبانی از خیلی از نرم افزارهای سیمبین.
این ها ایرادات اساسی و مهمی برای یک گوشی هوشمند با این مشخصاته. اینجا هم بحث مقایسه است.
وقتی از سی پی یو و سخت افزار ویوازپرو به عنوان یک مزیت نام می بریم، این مزیت باید در کارکرد گوشی خودشو نشون بده که متاسفانه این طور نیست و طبق گفته های کاربران این گوشی سرعت این گوشی بسیار پایینه وزیاد هنگ می کنه. پس در مقایسه در این فاکتورها c6 گوشی بهتریه.
در نهایت مزیت ویوازپرو به این نکات محدود میشه:
فیلبرداری hd
دوربین عکاسی بهتر
رابط کاربری زیباتر

و مزیت های c6

کارکرد بهتر و روان تر
دوربین مکالمه ویدیویی
پشتیبانی نرم افزاری بهتر
قیمت مناسب تر
پشتیبانی مناسب در سایت نوکیا برای نرم افزارهای الحاقی و به روز رسانی سیستم عامل
مسیریاب صوتی رایگان

زیبایی و خوشدستی هم یه فاکتور کاملن شخصیه
من شخصن نظرم اینه که ویوازپرو زیباتر و c6 خوشدست تره.
در نهایت باز هم نظر شخصی من اینه که جنس به کار رفته در بدنه c6 مقاوم تر از ویواز پرو هست.

faghat AMD
25-11-2010, 19:27
اگه کیبرد میخواهید ویواز پرو را به دلیل برتریه کامل نسبت به سی6 پیشنهاد میدم

معنی این برتری کامل چیه دقیقن؟ میشه لطفا توضیح بدین چه جوری ویواز پرو کاملن برتره؟

hoha881
25-11-2010, 23:06
cpu قوی تر .فیلم برداری hd .چیپ گرافیکی(یک چند تا بازی hd مخصوص داره که روی cpu ضعیف ها نصب نمیشه) و باتری بهتر
و قیمت نزدیک به هم.

faghat AMD
26-11-2010, 01:50
cpu قوی تر .فیلم برداری hd .چیپ گرافیکی(یک چند تا بازی hd مخصوص داره که روی cpu ضعیف ها نصب نمیشه) و باتری بهتر
و قیمت نزدیک به هم.

ای بابا من زبونم مو درآورد بس که توضیح دادم این سی پی یوی سریع تر و چیپ گرافیکی ویواز پرو یعنی کشک.

این که یه گوشی جدید تولید بشه و همین جور روش بنویسن cpu 2000 mghz که دلیل به سرعت بالاترش نیست عزیز من.

ما همین مشکلو با افسانه مگاپیکسل هم داریم. هنوز یه عده فکر می کنن هر چی مگاپیکسل بالاتر بره کیفیت عکس بالاتره، در حالی که این طور نیست. در نهایت باید رو نمونه عکس قضاوت کرد.

در مورد سی پی یو هم بنچمارک و تجربه کاربری تعیین کننده است، نه اسم محصول. از این اسم های تبلیغاتی تو بازار زیاده.

حالا اسم این سی پی یوی ویوازپرو هم واسه ما دردسر شده. آقا والله بالله این سی پی یوش سریع تر نیست.

چیپ گرافیکیش هم دو زار نمی ارزه. بازی خاص؟ بازی خاص کدومه برادر من، طرف یه nfs ساده نصب کرده رو ویواز پرو می گه تصویرم سکته داره و استپ استپه. این چه جور چیپ گرافیکه؟ می خوام نباشه.

بنچمارک که نداریم پس به تجربه کسایی که گوشیو داشتن متوسل می شیم.

تو رو خدا این تاپیکو بخونین ببینین این ویوازپرو چه دسته گلیه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

باتریش هم طبق گفته دوستان بدون هیچ کاربری خاصی یه روزه به فنا میره.

در واقع این هایی که فرمودین غیر از فیلمبرداری hd و اون چیپ عملاً بی مصرف، همه مزیت های c6 هستن + مزیت های دیگر c6 + قیمت مناسب تر

در ضمن 40 هزار تومن اختلاف قیمت واسه یه گوشی 300 تومنی بعید می دونم بشه اسمشو اختلاف قیمت کم گذاشت. تازه 40 تومن بیشتر واسه چی؟ واسه یه گوشی کندتر و خوراک هنگ؟

bibak_fa
27-11-2010, 23:46
دوست عزیز قطعن سی پیو قویتر و چیپست گرافیکی خودشونو در نرم افزار ها و بازی های سنگین نشون میدن.
از طرفیم ویواز پرو در فیلم برداری کاملن برتره در مورد عکس برداری هم چیزی نمیگم
نهایتن من هر دو گوشی را مناسب میدونم و هر دو از گوشی های خوب بازار هستن.
با توجه به برتری های ویواز ولی سی6 هم مشکل خاصی نداره و با همین امکانات و سخت افزاری که داره اگه باش درست برخورد بشه هنگی تو کارش نیست

faghat AMD
28-11-2010, 00:20
دوست عزیز قطعن سی پیو قویتر و چیپست گرافیکی خودشونو در نرم افزار ها و بازی های سنگین نشون میدن.
از طرفیم ویواز پرو در فیلم برداری کاملن برتره در مورد عکس برداری هم چیزی نمیگم
نهایتن من هر دو گوشی را مناسب میدونم و هر دو از گوشی های خوب بازار هستن.
با توجه به برتری های ویواز ولی سی6 هم مشکل خاصی نداره و با همین امکانات و سخت افزاری که داره اگه باش درست برخورد بشه هنگی تو کارش نیست

bibak عزیز

منطقیش همینه که شما فرمودین :سی پی یوی قوی تر و چیپست گرافیکی باید خودشو در عملکرد بهتر نشون بده. ولی متاسفانه تجربه دوستان چیز دیگه ای میگه. عملکرد ضعیف این گوشی با وجود برتری های سخت افزاریش ممکنه ناشی از عدم هماهنگی سخت افزار با سیستم عامل باشه که همچین چیزی در مورد سونی اریکسون و سیمبین و اخباری که جدیدن مبنی بر تصمیم این شرکت بر عدم ادامه استفاده از سیمبین به گوش می رسه چیز بعیدی نیست.

در مورد فیلمبرداری و حتی عکاسی هم من از همون اول معترف به برتری ویوازپرو بودم،
ولی حتی اگر برتری سی پو یوی ویوازپرو هم اثبات بشه (که من بعید می دونم) در کنار برتری فیلمبرداری و عکاسی، باز هم به معنی" برتری کامل" نیست.

H@di Soft
02-12-2010, 23:57
یه چیز میگم ولی نریزید سرم :20: ... این ویوازپرو اگه HD فیلمبرداری نمیکرد نصفه مشتری هاش میپرید ... بابا ، یه گوشی موبایل هر چقدر هم خوب عکس و فیلم بگیره باز هم فقط به درد مواقع اضطراری میخوره و حتما باید در کنارش یه دوربین جداگانه خرید ... پس اینقدر این دوربینشو شاخ نکنید تو سر C6 ... از صحبت ها متوجه شدم بعضی دوستان روی سونی اریکسون تعصب دارن ... این اصلا خوب نیست ... در ضمن اگه بخوام مثه خودتون حرف بزنم باید بگم که عکاسیه C6 چیزی از ویوازپرو کم نداره ... و مطلب دیگه اینکه نوکیا تجربش توی سیمبیان از همه بیشتره و در این مورد ویوازپرو حرفی واسه گفتن نداره ... باطری هم خیلی مهمه که ظاهرا ویوازپرو از این لحاظ هم تعریفی نیست ... قیمت ویواز هم که یه 40 تومنی گرون تره ... در مورد سرعت هم که استفاده کننده ها راضی نیستن و ملاک هم چیزیه که تو عمل مشخص شه ، نه اینکه روی کاغذ اعداد و ارقام خوبی داشته باشه ... حالا من نمیدونم منظور دوستمون از برتریه کامل چی بود ؟!!!

t2download
04-12-2010, 21:28
c6 از نظر زیبایی امکانات و برنامه برتری داره بستگی به سلیقه خودتون داره از نظر صدا اطلاعاتی کافی ندارم .
و x6 سری اول مشکل داشته الان نه عالیه و سری اول ساخت چین بوده الان ساخت کره هست .

نوکیا x6
تاچ خازنی عالی و تایپ اس ام اس عالی
صدای با کیفیت عالی
دوربین 5 مگاپیکسلی عالی نمونه عکس دوربینش
قیمتش هم از 300 تا 340
8و16 گیگ
زیر نور خورشید میگن ضعیفه ولی واسه من عالیه مشکلی نداشتم و تنها sar گوشی بالاست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 2592x1944.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

loramina123
04-12-2010, 23:52
سلام آقا این گوشیSony Ericsson Vivaz از نظر استحکام چیجوری 1 بار بخوره زمین که نباید بندازیش دور؟
کیفیت عکاسی دوربینیش چیه ؟ در مقایسه با رنوا لینکی دارین که عکاسی این دوتا رو مقایسه کرده باشه

bibak_fa
07-12-2010, 19:57
bibak عزیز

منطقیش همینه که شما فرمودین :سی پی یوی قوی تر و چیپست گرافیکی باید خودشو در عملکرد بهتر نشون بده. ولی متاسفانه تجربه دوستان چیز دیگه ای میگه. عملکرد ضعیف این گوشی با وجود برتری های سخت افزاریش ممکنه ناشی از عدم هماهنگی سخت افزار با سیستم عامل باشه که همچین چیزی در مورد سونی اریکسون و سیمبین و اخباری که جدیدن مبنی بر تصمیم این شرکت بر عدم ادامه استفاده از سیمبین به گوش می رسه چیز بعیدی نیست.

در مورد فیلمبرداری و حتی عکاسی هم من از همون اول معترف به برتری ویوازپرو بودم،
ولی حتی اگر برتری سی پو یوی ویوازپرو هم اثبات بشه (که من بعید می دونم) در کنار برتری فیلمبرداری و عکاسی، باز هم به معنی" برتری کامل" نیست.
اینو قبول دارم که هیچ برتری ای کامل نیست و نسبی میباشد چون همه چیز بستگی به انتظارات کاربرات داره
نهیاتن من ویواز پرو را ترجیح میدم

nader14y
12-12-2010, 11:49
ای بابا من زبونم مو درآورد بس که توضیح دادم این سی پی یوی سریع تر و چیپ گرافیکی ویواز پرو یعنی کشک.

این که یه گوشی جدید تولید بشه و همین جور روش بنویسن cpu 2000 mghz که دلیل به سرعت بالاترش نیست عزیز من.

ما همین مشکلو با افسانه مگاپیکسل هم داریم. هنوز یه عده فکر می کنن هر چی مگاپیکسل بالاتر بره کیفیت عکس بالاتره، در حالی که این طور نیست. در نهایت باید رو نمونه عکس قضاوت کرد.

در مورد سی پی یو هم بنچمارک و تجربه کاربری تعیین کننده است، نه اسم محصول. از این اسم های تبلیغاتی تو بازار زیاده.

حالا اسم این سی پی یوی ویوازپرو هم واسه ما دردسر شده. آقا والله بالله این سی پی یوش سریع تر نیست.

چیپ گرافیکیش هم دو زار نمی ارزه. بازی خاص؟ بازی خاص کدومه برادر من، طرف یه nfs ساده نصب کرده رو ویواز پرو می گه تصویرم سکته داره و استپ استپه. این چه جور چیپ گرافیکه؟ می خوام نباشه.

بنچمارک که نداریم پس به تجربه کسایی که گوشیو داشتن متوسل می شیم.

تو رو خدا این تاپیکو بخونین ببینین این ویوازپرو چه دسته گلیه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

باتریش هم طبق گفته دوستان بدون هیچ کاربری خاصی یه روزه به فنا میره.

در واقع این هایی که فرمودین غیر از فیلمبرداری hd و اون چیپ عملاً بی مصرف، همه مزیت های c6 هستن + مزیت های دیگر c6 + قیمت مناسب تر

در ضمن 40 هزار تومن اختلاف قیمت واسه یه گوشی 300 تومنی بعید می دونم بشه اسمشو اختلاف قیمت کم گذاشت. تازه 40 تومن بیشتر واسه چی؟ واسه یه گوشی کندتر و خوراک هنگ؟

با سلام
باید عرض کنم من تمام اون بحث ها راجع به Vivaz pro رو خوندم
آقای AMD اونایی که مشکل داشتند گوشی رو از نمایندگی نخریدن
واسه 20 30 تومن پول کمتر این مشکلات براشود پیش اومد

در مقایسه C6 و Vivaz Pro باید گفت با در نظر گرفتن تمامی جوانب تقریبا نمره برابری میگیرن

bibak_fa
13-12-2010, 12:02
من با نمره ی برابر موافق نیستم چون ویواز پرو نسبت به سی6 هم سخت افزار قویتری داره هم دوربین بالاتری داره پس قطعن نسبت به سی6 برتری داره.
و البته سی6 هم گوشیه خوبیه و مشکلی نداره

khatereh70
20-03-2011, 13:06
سلام من دونبال گوشی می گشتم که گفتن sony ericsson vivazخوبه به نظر شما چطوره؟