PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خداحافطی ناگهانی فرهاد مجیدی

e.s.e.t
18-09-2010, 17:52
خداحافظ کاپیتان
ه گزارش باشگاه خبرنگاران طبق اعلام قبلی فرهاد مجیدی باید فردا در اردوی تیم ملی خود را به افشین قطبی معرفی می کرد اما او در یک تصمیم غافلگیرکننده اعلام کرد که دیگر قصد بازی برای تیم ملی را ندارد و می خواهد جایش را به جوانترها بدهد. او این تصمیم را دقایقی بعد از بازی جمعه شب استقلال مقابل سایپا اعلام کرد. این در شرایطی بود که او در دو فصل اخیر کاملا آماده بود و دعوت نشدنش به اردوی قبلی تیم ملی با انتقادات زیادی همراه شد. افشین قطبی بعد از این انتقادات تصمیم گرفت او را به تیم ملی دعوت کند اما این بار خود مجیدی خداحافظی اش را اعلام کرد. او بعد از بازی با سایپا ضمن ابراز تشکر از افشین قطبی گفت: «در شرایط فعلی با توجه به حضور جوانان با استعداد در تیم ملی فوتبال ایران نیازی به وجود من در این تیم نیست و فکر می کنم آنها باید حضور در عرصه ملی را تجربه کنند.» مجیدی بیش از این حاضر نشد در مورد خداحافظی اش از تیم ملی صحبت کند و خیلی زود از جمع خبرنگاران حاضر در ورزشگاه فرار کرد. گفته می شود دلیل خداحافظی او اختلافاتی است که با علیرضا منصوریان دستیار افشین قطبی دارد.

در اردوی قبلی نیز که نام مجیدی در لیست افشین قطبی نبود نزدیکان و مسولین باشگاه استقلال به صورت غیر مستقیم منصوریان را عامل اصلی بیرون ماندن کاپیتان تیم شان از لیست تیم ملی عنوان کردند.پاسخ مبهم و کوتاه مجیدی به خبرنگاران در مورد علت خداحافطی اش را هم باید در همین راستا ارزیابی کرد.
فرهاد مجیدی متولد 13 خرداد 1355 در شهر تهران است. او فوتبال را از دوران نوجوانی آغاز کرد و با حضور در تیم جوانان کشاورز گام های اولیه برای موفقیت در این رشته را برداشت. او سپس به بهمن کرج رفت و از آنجا به استقلال آمد تا تبدیل به یکی از چهره های مطرح فوتبال ایران شود. او سابقه حضور در تیم های راپید وین اتریش،ا لوصل، العین، الاهلی و النصر همگی از کشور امارات را دارد و یکی از لژیونرهای موفق و محبوب ایران در این کشور محسوب می شود. مجیدی پس از زدن دو گل به تیم الاهلی عربستان سعودی در بازی لیگ قهرمانان آسیا در چهارم اسفند ۱۳۸۸، با ۱۳ گل از فرشاد پیوس و محمود کریمی که ۱۱ گل در این تورنمنت زده بودند، پیشی گرفت و رکورددار گل‌زنی در بین بازیکنان ایرانی در مسابقات باشگاهی آسیا شد.
با این حال مجیدی در تیم ملی موفقیت زیادی به دست نیاورد. او در سال 1375 برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد. محمد مایلی کهن مربی وقت تیم ملی به توانایی های وی اعتقاد داشت. فرهاد مجیدی اولین بازی ملی خود را در برابر کویت و در سال 1375 انجام داد اما از او به عنوان یک بازیکن کم فروغ در رده ملی یاد می شود. او در حالی که در اوج بود و در لیگ امارات می درخشید خیلی کم به تیم ملی دعوت می شد و زمانی هم که به اردو ها ملحق می شد به دلیل دوری طولانی از تیم ملی نمی توانست به هماهنگی لازم برسد. او در طول دوران بازیگری خود 41 بازی ملی انجام داده است و تنها موفق به زدن 10 گل شده است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

این یکی از بدترین خبرهایی بود که شنیدم
:41:

Lamanta
18-09-2010, 19:48
این حرکت بعد گلش چه معنی ای داره ؟

Pami
19-09-2010, 00:50
بهترین کار رو کرد ، با خیال راحت بازی باشگاهی اش رو میکنه و از حاشیه های تیم ملی هم دور میمونه .
امیدوارم استقلال از دستش نده واقعا قبولش دارم

sanaz_German
19-09-2010, 01:08
ای بابــــــــا!!!!! کلا تو ایران از یه بازیکن خوشم میومدااااا:44:
اونم که رفت:37:
خدا از باعث و بانیش نگذره:44:

fery joon
19-09-2010, 02:07
عشق است کاپیتان فرهاد :40:

Hamid-kakero
19-09-2010, 06:08
واقعا حيف شد...اميدوارم تو تصميميش تجديد نطركنه....

Perpetual
19-09-2010, 07:13
حالا این تیم ملی الآن ما چه آش دهن سوزیه که فرهاد مجیدی نمی خواد بره.
بهتر که دراومد.
همون باشگاه بهترین جاست برای پیشرفت.

yuseph
19-09-2010, 07:22
بهتر که دراومد.
همون باشگاه بهترین جاست برای پیشرفت.
به این میگن دوکلمه حرف حساب:31:

Mo5tafa
19-09-2010, 09:02
دمش گرم
فرهاد همیشه مرد بوده :دی

xxxj
19-09-2010, 09:41
یه دوپینگی استقلالی به درد تیم ملی نمیخورد افشین اشتباه کرد دعوتش کرد حالا اگه دعوتش نمیکرد هزارتا مصاحبه میکرد ها.

mohsenfhm
19-09-2010, 09:56
فقط ميشه گفت : دمش گرم :31:

mmiladd
19-09-2010, 10:06
یه دوپینگی استقلالی به درد تیم ملی نمیخورد افشین اشتباه کرد دعوتش کرد حالا اگه دعوتش نمیکرد هزارتا مصاحبه میکرد ها.

دوپينگي...؟ ميشه منظورتون رو واضح بيان كنين دوست من..

فرهاد مجبور كرد كه قطبي دعوتش كنه.. تو اين سن و با اين آمادگي.. و ديدين كه حركتش چقدر زيبا و قابل

تحسين بود كه براي جوونها كنار كشي.. مثل بعضي ها نبود كه تا 40 سالگي مي خواستن واسه تيم ملي

بازي كنن.. نه دوست من مجيدي دوپينگي نيست داره نونه غيرت خودش رو مي خوره..

farshidshd
19-09-2010, 10:15
فکر میکنه کیه؟؟! تحفه

mmiladd
19-09-2010, 10:18
فکر میکنه کیه؟؟! تحفه

دقيقا چون فك مي كنه كسي نيست كنار كشيد..:46:

bushido
19-09-2010, 10:21
دمش گرم کارش درسته این تصمیمشم درسته جاشو به جوونترا بده خودشون که هیچ گلی به سرمون نزدن شاید جوونترا بتونن در آینده کاری بکنن

Mo5tafa
19-09-2010, 10:47
من توی استقلالی ها مرد تر از فرهاد ندیدم.
فکر نمی کنید دارید کم لطفی می کنید؟

mmiladd
19-09-2010, 11:06
دمش گرم کارش درسته این تصمیمشم درسته جاشو به جوونترا بده خودشون که هیچ گلی به سرمون نزدن شاید جوونترا بتونن در آینده کاری بکنن

وقتي علي دايي تا 40 سالگي تو تيم ملي بود و خداداد عزيزي هم تا هميشه نون يه گلش رو خورد

ديگه نوبت به فرهاد نرسيد.. فعلن كه يكي از آماده ترين بازيكن هاي ليگ ِ و همين كافيـــــــــــــــــــــ ــــــه !

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:06 PM ----------

من توی استقلالی ها مرد تر از فرهاد ندیدم.
فکر نمی کنید دارید کم لطفی می کنید؟

دوستان اصلا لطف ندارن.. كمش كه بماند..

L.A.M.P.A.R.D
19-09-2010, 11:12
من که با اینکه سپاهانی و ذوبی هستم خیلی دوسش دارم

bushido
19-09-2010, 11:24
وقتي علي دايي تا 40 سالگي تو تيم ملي بود و خداداد عزيزي هم تا هميشه نون يه گلش رو خورد

ديگه نوبت به فرهاد نرسيد.. فعلن كه يكي از آماده ترين بازيكن هاي ليگ ِ و همين كافيـــــــــــــــــــــ ــــــه !

..
اونا مثل فرهاد مرد نبودن شاید فرهاد می خواد بازیکنای جوون الان مثل اونموقع خودش نشن :31:
ولی درست میگی الان جزو آماده ترینه ولی تا 4 سال دیگه چی تیم ملی مون باید برای 4 سال دیگه آماده بشه به هر حال تصمیمی که خود فرهاد گرفته منم با اینکه خیلی دوسش دارم این تصمیمشو میپذیرم امیدوارم همیشه موفق و سرفراز باشه

iceweek
19-09-2010, 11:30
بره یا نره به خودش ربط داره.ولی..
ولی این تا یکم پیش خودشو میکشت دعوتش کنن.حالا که قطبی دعوتش کرده کنار کشیده.
کلا پای خندست.

alidata2010
19-09-2010, 11:38
نه بابا به خاطر مردونگی نیست میخواست بگه مثلا یک بازیکن خوب رو از دست دادین تا به محبوبیت نداشتش اضافه بشه نمیدونه که فقط تو استقلال طرفدار داره:27:

Lt.Ali
19-09-2010, 11:41

والا ، هر چی باشـه تیم ملـی هست . . . خارجـی ها غیرت مارو توی باشگاهـی نمیبینن تو ملـی میبینن ولـی در کــل موافقم باهات بهتـر که رفـت . . . خدایی بازیکـن خوبـی هست !

فقط خیلی عجیب هست تو این سـن اینقدر دونده ظاهر میشه :20:

ghermezeteh
19-09-2010, 11:41
چه بهتر...
بازی بلد نیست که بچه سوسول

Ssarshar
19-09-2010, 11:43
با اين كه فرهاد رو خيلي دوست دارم ولي معتقدم توي تيم ملي و بازي با تيمهاي قدر فرهاد به خاطر سنش كم مياره !
كار خوبي كرد كنار كشيد...

*M!L4D*
19-09-2010, 12:09
نه بابا به خاطر مردونگی نیست میخواست بگه مثلا یک بازیکن خوب رو از دست دادین تا به محبوبیت نداشتش اضافه بشه نمیدونه که فقط تو استقلال طرفدار داره:27:

چه بهتر...

فقط از روی تعصب ....
...

...

...

فرهاد دوست داریم :40:

vahidgame
19-09-2010, 12:38
فقط از روی تعصب ....
...

...

...

فرهاد دوست داریم :40:

صد در صد تایید میشه :40:

mmiladd
19-09-2010, 12:43
چه بهتر...

بچه سوسول يعني نيكبخت..! نه مثل فرهاد كه تو اين سن مدعي آقاي گلي ليگه..!

Retired User
19-09-2010, 13:25
عجب بحثای بی ربطی میشه تو تاپیک
حالا خداحافظیش دادن یا خودش رفته کنار؟دی:
فکر کنم سر ماجرای منصوریان و حاجیلو باشه

fery joon
19-09-2010, 13:40
برای کسایی که به کاپیتان فرهاد توهین میکنن و تهمت میزنن متاسفم

اینهمه از فرهاد تست دوپینگ گرفتن و همش منفی بود حالا بعضی ها تهمت دوپینگی بودن بهش میزنن.جدا جای تاسف داره

یا اون یکی میاد میگه بچه سوسول! که چی؟

خوشبختانه داش فرهاد با بازی های خوبش مثل همیشه خار چشم دشمنانشه :27:

A.N.A.P
19-09-2010, 13:51
میبینم که پرسپولیسی ها خوب ... سوخته میان نظر میدن بچه سوسول و این حرفا !!!

فرهاد دمش گرم ... بهش انگ دوپینگ زدن و هیچ چیز گیرشون نشد ... این هم از مسایل پشت پرده تیم ملی که 100%

اگه انتخابشون روی انصاف و خلوص بود نصف اینایی که توی تیم ملی هستن جاشون تو تیم نبود ... به نظرم هر کی جای فرهاد بود همین کار رو

میکرد !!!

L.A.M.P.A.R.D
19-09-2010, 13:57
به نظر من توی تیم ملی یه فرد بازیساز با تجربه مثل نویدکیا نیست.....فرهادم میتونست باشه که خداحافظی کرد

e.s.e.t
19-09-2010, 13:57
بدون شرح
و
.
.
.

mmiladd
19-09-2010, 14:31

e.s.e.t
19-09-2010, 18:27
روزگار شيرين فرهاد

كاپيتان پرافتخار اين روزهاي استقلال با خداحافظي خود از تيم ملي خبر ساز شده است.

فرهادمجيدي، مهاجم اول اين روزهاي استقلال و فوتبال ايران در اقدامي غيرقابل پيش‌بيني پس از آنكه كادرفني تيم ملي را با درخشش خيره‌كننده خود مجاب كرد تا او را به تيم ملي دعوت كنند، از تيم ملي فوتبال ايران خداحافظي كرد.

فرهاد با بيان اين جمله كه مي‌خواهد جا را به جوان‌‌ترها بدهد شايد به اين فكر كرده است برود تا بماند او در اوج رفت. فرهادد با 43 بازي ملي و 10 گل زده در حالي از فوتبال ملي خداحافظي كرد كه اگر قرار به اجراي صحيح‌تر عدالت در تيم ملي بود مي‌بايست تا به امروز بيش از 100 بازي ملي داشته باشد.

مهاجم ارزنده فوتبال ايران كه سابقه بازي‌ در تيم‌هاي بهمن كرج، راپيدوين اتريش،‌الوصل، العين و الاهلي امارات را دارد حالا تبديل به اميد اول آبي‌دوستان و كابوس رقباي استقلال شده است.

فرهاد با اينكه سن 34 سالگي خود را مي‌گذراند و به لحاظ آماري در چنين سني مهاجمان از آن سرحالي و شادابي لازم به دور هستند، ولي آشكارا مشخص است سن براي فرهاد تنها يك عدد است. بي‌گفتگو اگر يك تماشاگر بي‌خبر از عقب مجيدي بازي‌هاي اين روزهاي او را ببيند هرگز تصور نمي‌كند كه اين مهاجم پرقدرت و گلزن كه هر لحظه بوي گل مي‌دهد 34 سال سن داشته باشد.

داشتن يك زندگي سالم و تفكر حرفه‌اي بدون شك مهمترين عواملي هستند كه باعث شده پرافتخارترين فوتباليست سال‌هاي اخير تاريخ ايران در جام باشگاه‌هاي آسيا در سال‌هاي اخير بتواند همچنان مانند يك جوان 18 ساله بدود، بجنگد، گل بزند و حامل شادي به ميان هواداران و پرچم‌هاي نيلوفري باشد.

فرهاد اين روزها با پيراهن آبي استقلال به هيچ حريفي رحم نمي‌كند و هواداران هم بي‌رحمي كاپيتان محبوب خود را بسيار دوست دارند. امسال استقلال و فرهاد روزهاي شيرين‌تري خواهند داشت.

bushido
20-09-2010, 08:08
خود فرهاد داره صحبت میشه که برگرده و به احتمال زیاد برمیگرده

Mo5tafa
20-09-2010, 10:42
چه بهتر...
خیلی حرف کاهلانه ای بود!
غرض ورزی تا این حد؟
حداقل آواتورت رو قایم میکری بیچاره

e.s.e.t
20-09-2010, 12:26
خود فرهاد داره صحبت میشه که برگرده و به احتمال زیاد برمیگرده

خدا از دهنت بشنوه

Lamanta
23-09-2010, 12:51
فرهاد بازیکن خوبیه ولی من از بازیکن هایی که جنبه ی تیم ملی رو ندارن متنفرم !

yashgin128
27-09-2010, 20:06
خداییش اینقدر که توی این فوتبال مخصوصا در رده ملی به فرهاد ظلم شده به هیچکی ظلم نشده
خوبی فرعاد هم اینه که برای یه بازی ملی هیچوقت زیر بار این اون نمیره الان هم باز همونه.حتی ما باید از دوستان هم ضربه ببینیم
خداییش الان فرهاد بهترین مهاجم در سطح کشور وحتی خاور میانه هست
خدا کنه فرهاد حداقل برای بازی با برزیل برگرده
viva farhad

mmiladd
27-09-2010, 20:09
به نظر من بهتره تو همون بازي فرهاد از بازي هاي ملي خداحافظي كنه..

Hamid-kakero
28-09-2010, 11:45
فقط می تونم بگم واقعا مرده.....مرد مرد

EhsanCPU
23-10-2014, 01:04
عذرخواهي رسمي فرهاد مجيدي از
علیرضا جهانبخش

فرهاد مجيدي 12 ساعت بعد از برنامه 90 در صفحه اينستاگرامش
با گذاشتن عکس علیرضا جهانبخش از او عذرخواهي کرد.

فرهاد مجیدی که میهمان این هفته برنامه 90 بود در اواسط گفت و گو با عادل فردوسی پور اعلام کرد:
علیرضا جهانبخش بازیکن ملی پوش کشورمان که در جام جهانی 2014 برزیل نیز حضور داشت را نمی شناسد. :n04:
مجیدی به عذرخواهی در تلویزیون و در برنامه 90 بسنده نکرده و با انتشار عکسی در اینستاگرام رسما از علیرضا جهانبخش عذرخواهی کرد.