PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اعتیاد به قرص یا افسردگی؟

separate
18-09-2010, 13:21
حدود 3 سال پیش خودسر قرص های لورازپام مصرف میکردم(حدود 6 ماه) بعدا به دلایلی به دکتر رفتم و حدود یک سال و نیم هم تحت درمان بودم و از امسال به پیشنهاد خودم قطع کرد.الان بعضی علائم روحس میکنم مثلا استرس فوق العاده زیادی دارم تپش قلب و تعرق سرد دارم.خوابم هم نمیبره.اختلال تمرکز هم پیدا کردم
.
میخواستم بدونم این ها به خاطر اعتیاد به قرص هست(چون اون زمانی که خودسر میخوردم و یه مدت قطع کردم این علائم رو داشتم) یا افسردگی که دوباره گرفتم؟(درست یه مدت بعد از قطع کردن قرص ها دکترگفت که افسردگی دارم)؟؟؟؟

سپیده ف
18-09-2010, 13:43
تو که خودسر هی برای خودت نسخه پیچیدی باز هم همین کار رو تکرار کن:27:
ولی علائمی که گفتی بیشتر نشون دهنده استرس و اضطرابه و با افسردگی خیلی فرق می کنه

kiarash3500
18-09-2010, 16:45
یکی به منم کمک کنه
این کلونازپام لعنتی رو بذارم کنار
هر کاری میکنم نمیتونم ازش دور شم
بدن درد
لرزش
بی قراری و هزار تا درد دیگه میاد سراغم

separate
18-09-2010, 21:05
تو که خودسر هی برای خودت نسخه پیچیدی باز هم همین کار رو تکرار کن:27:
ولی علائمی که گفتی بیشتر نشون دهنده استرس و اضطرابه و با افسردگی خیلی فرق می کنه

منظورم از خودسر به خاطر امتحان کردن نبود که بخوام گرفتارشم.تو این خراب شده از چپو راست مشکل میباره کمربندیشم میشه اینجور کوفتو زهر مارا.
درباره ی استرس و اضطراب هم خودشون از علائم افسردگی هستن.قبلا افسردگی داشتم.ولی الان نمیدونم به خاطر قرص هاست یا بیماری

یکی به منم کمک کنه
این کلونازپام لعنتی رو بذارم کنار
هر کاری میکنم نمیتونم ازش دور شم
بدن درد
لرزش
بی قراری و هزار تا درد دیگه میاد سراغم

باید تو 14 روز (حدودا) دوز مصرفی نصف بشه و بعد کلا مصرف قطع بشه.این قرص ها سستی بدن دارن ولی ابدا بدن درد ندارن(اگه منظورتون این باشه) فقط یه سوال وقتی چند روز نمیخوری احساس اختلال تمرکز پیدا میکنی؟

Saeed System
19-09-2010, 10:12
دوستان می خوام امروز یه گیاهی رو معرفی کنم که میتونه خیلی از مشکلات عصبی وبیماریهایی مانند افسردگی رو رفع کنه.

جنسینگ . بله جنسینگ که مطمئنن خیلیها میشناسند . خوراک اعصاب انسان . خوراک نیروی جسمانی و جنسی انسان.

امروز شما میتونید جنسینگ رو به صورت کپسول از داروخانه تهیه کنید.

با نام کپسول جینسانا محصولی از فاماتون متشکله از ریشه گیاه جنسینگ .

برید داروخانه و اندازه 10 هزار تومن کپسلو جینسانا بخرید 25 دونه میشه و هر روز یک عدد میل کنید.

اول احساس قدرت بدنی و آرامش میکنید بعد احساس بهبود حافظه و تنظیم خواب میگم خوراک اعصاب.

بی نظمی های عصبی انسان رو رفع میکنه همرو صاف میکنه. مثل ماله کشیدن رویه خاک ناهوار .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم در باره خواص جنسینگ از سایت تبیان اون قسمت که با رنگ قرمز هایلایتش کردم بخونید ببینید خوراک مشکلات

شماست

جینسینگ و خواص آن

Ginseng

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساير خواص جينسينگ عبارتند از:
* افزايش توان ذهني
* افزايش قدرت جسماني
* بهبود فعاليت حافظه
* افزايش شادابي و نشاط
* افزايش قدرت تحمل و پايداري
* از بين بردن استرس
* مقابله با پيري و عوارض آن
* تقويت سيستم ايمني بدن
* تنظيم سوخت و ساز (متابوليسم) بدن
* جلوگيري از سردرد
* بهبود بي خوابي و بد خوابي
* كاهش عوارض يائسگي
* برطرف ساختن يا بهبود مشكلات جنسي
* رفع خستگي، ضعف و بي حالي
* افزايش قدرت سيستم قلبي و عروقي
* تنظيم فشار خون (كاهش دهنده فشار خون در صورت بالا بودن آن و افزايش دهنده فشار خون در صورت پايين بودن آن)
* تنظيم سطح قند خون بدن
* مقابله با افسردگي
* تقويت ‌کننده قواي عمومي بدن و به ‌ويژه تقويت ‌کننده توانايي جنسي مردان
* کاهش ميزان و شدت سرماخوردگي در فصل زمستان
خواص فوق به دليل وجود تركيباتي خاص به نام جينسينوسايد( ginsenoside ) در ريشه اين گياه است. هر چه ريشه اين گياه پيرتر شود، تجمع جينسينوسايدها نيز افزايش مي يابد. لذا مي توان گفت با افزايش تدريجي سن گياه خواص درماني و دارويي ريشه آن نيز افزايش مي يابد.
ريشه جينسينگ مي تواند بيشتر از صدها سال زندگي كند. ولي به تدريج تغييراتي در ساختار آن حاصل مي گردد.
شواهد به دست آمده حاكي از آن است كه اين گياه براي از بين بردن آثار ناشي از خستگي و ضعفِ قواي ذهني و جسمي موثر است و براي درمان بيماراني كه از دردهاي سينه (بيماري هاي ريوي) شكايت دارند نيز پيشنهاد مي شود. همچنين اين گياه قادر به از بين بردن تومورها و افزايش طول مدت زندگي افراد است.
مطلب مهم اين است كه علي رغم داشتن خواص درماني، اين گياه عمدتاً نقش حفاظتي و پيشگيري كننده دارد و كمتر به عنوان درمان قطعي و سريع بيماري ها موثر است

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dragon-fly
19-09-2010, 19:20
سلام
من این قرص جنسانا فارماتون رو استفاده میکنم (قبلا مارکهای دیگه ) ولی تغیری حس نمیکنم.
کسی هم این طوری هست ؟
البته تازه شروع کردم.
ممنون میشم جواب بدید.

Saeed System
19-09-2010, 21:07
سلام
من این قرص جنسانا فارماتون رو استفاده میکنم (قبلا مارکهای دیگه ) ولی تغیری حس نمیکنم.
کسی هم این طوری هست ؟
البته تازه شروع کردم.
ممنون میشم جواب بدید.

مشکلتون چیه؟

مشکل جنسی؟ یا ضعف نیروی جسمی؟ یا مشکل عصبی؟

من همین امروز بعدظهر 1 دونه خوردم رفتیم پینگ پونگ تو پارک همرو بردم.

تمرکزم بالا و نیرویه جسمیم هم رفت بالا.

رفیقم بهنام رو هم بردم داشت از حسادت میترکید.

بعد تو راه خونه که داریم برمیگردیم برای من مشکل میسازه.

میگه تو چه آدم بدبختی هستی ... تو زندگیت همش مشکله!

همه اینا بخاطر اینه که 3 تا ست 21 پشت سر هم بردمش داشت میترکیداز اعصاب خوردی و حسادت.

اعصابش که خورد میشه برای من مشکل درست میکنه هی میخاد اعصاب منو خورد کنه.

الانم من دارم خودمو با این نوشتن تخلیه میکنم خیلی رفت رو اعصابم.

ولی دیروز که نبردمش جینسانا نخورده بودم بهم میگفت ساسان جان ... امروز میگه آدم بدبخت.

خیلی حسوده .

کلا همش تقصیره جیینسانا یه روز که میخورم اینقدر بازیم خوب میشه که همه حسادت میکنن می خان اعصابمو خورد کنن.

یه روز هم که نمیخورم و از همه میبیازم همه دوستم دارن.

dragon-fly
19-09-2010, 23:15
از دست ادمای حسود, ولشون کن خودشون از رو میرن.
من به خاطر ضعف نیروم و تمرکزم خوردم , کفتم شاید از بی حسو حالی در بیام و به کارای عقب افتادم (که همین طوری داره زیاد میشه)برسم. اما تو این تقریبا دو هفته ای که میخورم هیچ تاثیری ندیدم حتی یه ذره گفتم شاید طول میکشه تا اثر بذاره اما انگار این طوری نیست.حالا اگه مورده مشابهی یا راه حلی پیدا کردی ممنون میشم به منم بگی.

Saeed System
20-09-2010, 09:08
از دست ادمای حسود, ولشون کن خودشون از رو میرن.
من به خاطر ضعف نیروم و تمرکزم خوردم , کفتم شاید از بی حسو حالی در بیام و به کارای عقب افتادم (که همین طوری داره زیاد میشه)برسم. اما تو این تقریبا دو هفته ای که میخورم هیچ تاثیری ندیدم حتی یه ذره گفتم شاید طول میکشه تا اثر بذاره اما انگار این طوری نیست.حالا اگه مورده مشابهی یا راه حلی پیدا کردی ممنون میشم به منم بگی.

والا واقعیتش اینه که من بعدظهر مثلا ساعت 4 وقتی از خواب بیدار میشم 1 دونه کپسول جینسانا می خورم

و میشینم پای کامپیوتر تا اثر کنه بعد از 1 ساعت کاملا حس میکنم اثر کرده اول بینیم یه مقدار میخاره

و بعد صدام یه مقدار 2 رگه میشه بعد احساس قدرت میکنم بعد میرم حموم اینقدر قدرتم تو حموم زیاد

میشه که 10 دقیقه ای خودمو میشورم 2 بار سرم رو با شامپو و 1 بار هم بدنم رو میشورم در 10 دقیقه

و میام بیرون و بعد با پدرم میریم سر کار و اونجا همش بالا و پایین میپرم . بعدش ساعت 11 شب میاییم

خونه و بعد شام که می خورم باز میرم پارک پینگ پونگ تا ساعت 1 شب و میام خونه میخابم باز همین

برنامه.

صبحها من نمیخورم + اینکه هر وقت می خوری چایی یا نسکافه یه شکلات یا هر محرک دیگه نخور.

صبحها رو چایی بزن یا نسکافه بعد ظهر که از خواب ظهر بلند شدی 1 دونه جینسانا بزن تا شب توپ توپی.

بعد آدم رو ریلکس میکنه + اینکه استرس رو از بین میبره . قدرت جسمانی زیادی میده .

اعصاب رو آروم میکنه مگر اینکه دیگران خوردش کنند . خلاصه حرف نداره .:11:

dragon-fly
20-09-2010, 15:49
خیلی ممنون از جوابت
این طوری که گفتی امتحان میکنم ببینم چی میشه.

separate
21-09-2010, 21:24
دوستان کسی میدونه قرص بوسپیراکس5 مصرف و تاثیرش چی هست؟

Old_Chater
23-09-2010, 13:51
حدود 3 سال پیش خودسر قرص های لورازپام مصرف میکردم(حدود 6 ماه) بعدا به دلایلی به دکتر رفتم و حدود یک سال و نیم هم تحت درمان بودم و از امسال به پیشنهاد خودم قطع کرد.الان بعضی علائم روحس میکنم مثلا استرس فوق العاده زیادی دارم تپش قلب و تعرق سرد دارم.خوابم هم نمیبره.اختلال تمرکز هم پیدا کردم
.
میخواستم بدونم این ها به خاطر اعتیاد به قرص هست(چون اون زمانی که خودسر میخوردم و یه مدت قطع کردم این علائم رو داشتم) یا افسردگی که دوباره گرفتم؟(درست یه مدت بعد از قطع کردن قرص ها دکترگفت که افسردگی دارم)؟؟؟؟

لوارازپام از خانواده بنزوديازپانها هست و مصرفش در صورتي كه يك هفته بيشتر ادامه داشته باشه اعتياد آوره
اين علايم هم كه ميگين مال سندرم ترك اين دارو هست اين داورها رو نبايد يه دفعه قطع كرد بايد طي يه فرايند 21 روزه به آهستگي قطع بشن چون در صورت قطع ناگهاني تشنج و مرگ به همراه دارن