PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن لپ تاپ ASUS K42JC

dsp2009
17-09-2010, 21:28
با سلام
من یک مدتی است که لپ تاپ ASUS K42JC را گرفتم در ابتدا روی آن ویندوز 7 نسخه 32 بیتی نصب بود مشکلی نداشتم یک مدتی است که ویندوز 7 64 بیتی را نصب کردم ، برخی مواقع هنگ می کند به صورتی که فقط باید با دکمه پاور آن را خاموش کرد البته همشه مواقعی که وایرلس فعال باشه این اتفاق میافته درایور وایرلس را آپدیت کردم و حتی بایوس سیستم را هم ارتقا دادم بازهم درست نشد البته ویندوزی که نصب کردم از همین ویندوزهای شرکت گردو موجود در باز است . به نظر دوستان آیا این مشکل سخت افزاری است یا نرم افزاری .
با تشکر

H@mid-Vista
20-09-2010, 16:40
یك بار ویندوز نصب كن ببین مشكل حل میشه یا نه
به احتمال 99 درصد مشكل نرم افزاری هست

yashar24
15-11-2010, 22:20
سلام
من هم یک لپ تاپ asus k52jc گرفتم که فقط یک هفته هست ازش استفاده می کنم. از دیروز که وایرلس رو فعال کردم بعد چند دقیقه استفاده هنگ می کنه و هیچ چیز کار نمی کنه که مجبور میشم سیستم رو از دکمه پاور خاموش کنم.
وقتی وایرلس کار نمی کنه هیچ مشکلی نداره!
اگه کسی راه حل میدونه یا میتونه کمک کنه حتما پیام بده.
ممنونم

Unknown_2517
16-11-2010, 14:00
دوستان من يك لپ تاپ ASUS K50ij چند روز پيش دستم بود تا زماني كه برنامه وايرلس اسيستانتش فعال بود اون هم هنگ ميكرد و لي وقتي از استارت آپ حذفش كردم مشكلش حل شد. شما هم يك امتحاني بكنيد.

yashar24
17-11-2010, 20:55
با سلام خدمت تمامی دوستان
من بعد کلی کنجار رفتن با لپ تاپ و همه جور تست و آزمایش و امتحان به یه جاهایی رسیدم!!
دوستایی که مشکل منو داشتن (هنگ لپ تاپ) من دیشب 2 نرم افزار پر کاربرد yahoo messenger و klite رو از سیستم حذف کردم و از دیشب سیستم کاملا فعاله و یکسر با وایرلس کانکت هست هیچ اتفاق مشکوک و کوچکترین مشکلی دیده نشده
توصیه می کنم حتما یاهو مسنجر10 رو حذف و از ورژن پایینتر استفاده کنید و نتیجه رو اینجا منعکس کنید
با تشکر از همه دوستان