PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويروسي كه با اجراي فيلم توسط برنامه هاي اجراي فيلم سيستم رو قفل مي كنه

ماراتون
03-05-2006, 14:47
با سلام

من مدتي است كه دچار اين ويروس شدم. قبلا هم ويروسهايي بودن كه توسط آنتي ويروس شناسايي نمي شدند ولي خودم توانستم با يك كلك هايي از دستشون راحت بشم و اونا رو پاك كنم. ولي اين يكي رو حريف نيستم . هر راهي رو كه بلد بودم امتحان كردم ولي نشد.

علمكرد ويروس:
احتمالا سرعت سيستم شما رو پايين مي آورد. ولي اين موضوع مهمي نيست در برابر آنچه كه قراره كه اتفاق بيفته.
وقتي كه برنامه هاي اجراي فيلم حالا مهم نيست كه چي باشه اعم از windows media player يا jetAudio خلاصه هر چي كه باشه بعد از مدت زماني مشخص سيستم شما هنگ مي كنه به صورت كامل. انچه كه مهم است بايد بگويم كه <<<<<<<<<<<< اگر شما فايل صوتي تصويري رو پخش كنيد اين اتفاق مي افته >>>>>>>>>>
براي مثال فكر كنيد برنامه مديا پلير رو باز كرده و داريد يك شو يا فيلم يا هر چيز ديگر بجز صوتي تماشا مي كنيد در حدود سه دقيقه برنامه كار مي كنه ولي بعد از اونه كه جالب مي شه.
صفحه مانيتور شما سياه شده و خاموش مي شه يعني در حالت خواب. اگر يك جاي فيلم باشي صداي همون قسمت رو به كرات ميشنويد.

تنها كاري كه تونستم بكنم اينه كه هي تركيب كليدهاي Ctrl+Alt+Del رو بزنم در اين حالت فقط قادر به شنيدن صداي فيلم هستيد.

قابل توجه اينكه مهم نيست برنامه در حالت فول اسكرين باشه يا مينيمم شده باشه ويروس كار خودش رو ميكنه

اگر كسي راه حل كشتن اين ويروس رو ميدونه به من كمك كنه الان دو هفته اي هست به اين بلا دچار شديم.
ممنون

Harry Potter
04-05-2006, 20:46
سلام دوست عزیز
لطفا به این تاپیک مراجعه کنید:

تاپیک اختصاصی مشکلات اضطراری آلوده شدن سیستم به ویروس ها و اسپای ور ها
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید :happy: