PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب درایور ها در ویندوز سون

wahid2003vj
16-09-2010, 00:06
تا حالا ویندوز سون نصب نکردم...

میخواستم بدونم درسته که ویندوز سون بصورت اتوماتیک درایور های سیستم رو نصب میکنه و این مورد برای لب تاپ و دسکتاپ فرقی میکنه یا نه

ebicross
16-09-2010, 00:33
ببین ویندوز 7 درایورهای بیشتری رو میشناسه نه اینکه همه ی درایورهارو.
اما حتی اگر درایورهارو ویندوز بشناسه بازم باید اونها رو نصب کرد. چون تفاوت خیلی زیادی داره درایوری که کامل و اصلی از سایت سازنده دانلود و نصب بشه تا چیزی که ویندوز نصب کنه.
در مورد لپتابها هم میشناسه اما برای PCها بهتره.
بهتره از سایت سازنده درایورهارو دانلود کنید.

mmmorsaghian
16-09-2010, 00:58
سلام کسی هست منو یاری بده ؟

من یه کارت تی وی آلفکس دارم مدل x3 دارم بدجور حالمو گرفته تو سون نمیاد میگه باید update کنی زمینو زمونو گشتم پیدا نکردم

کسی هست منو کمک کنه؟؟؟؟؟؟

14708
16-09-2010, 08:46
فکر کنم یکی از دوستای من هم آلفکس داشت که همین مشکل رو تو ویستا و سون داشت ، فکر کنم این کارتها تنها در ایکس پی قابل استفاده هستن
باز هم بگردید ممکنه که راهی باشه من مثلا برای پرینترم که ویندوز 64 بیتی ساپورتش نمیکنه گشتم و یه درایور دیگه که ماله پرینتر دیگه هست رو نصب کردم که خوب کار میکنه منتها اسکنرش دیگه تعطیل شده و فقط پرینت میکنه

ebicross
16-09-2010, 12:55
توی Windows Update بزنید دنبال آپدیت بگردید.
بعدش توی لیست آپدیتهای Optional درایورهای پیدا شده لیست میشه که تیک بزنید و نصب کنید.

si2na
18-09-2010, 01:18
سلام ...
خسته نباشین ببخشین من گیم اسپیلنت سل رو نصب میکنم رو سون امه ارور میده که دایرت ایکس نداره اما من نصب کردم خواهشان میشه کمکم کنین

si2na
18-09-2010, 01:19
سلام ...
خسته نباشین ببخشین من گیم اسپیلنت سل رو نصب میکنم رو سون امه ارور میده که دایرت ایکس نداره اما من نصب کردم خواهشان میشه کمکم کنین

ebicross
18-09-2010, 12:03
سلام ...

این سوال مربوط به تاپیک مشکلات بازیها میشه؛
ولی شما اگر DirectX9.0c رو نصب کنی مشکلت حل میشه. اگر نمیشه پس توی همون انجمن سوالتو مطرح کن.