PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب در dell studio 1557

shahinshyd
15-09-2010, 23:09
با عرض سلام
من حدود چن ماهی میشه که این لب تاپ رو خریدم ازش راضی هستم ولی من میخوام روش ویندوز xp نصب کنم
و برای همین پیش فروشنده رفتم و اونم گفت چون این سری دارای پردازنده های جدید (7هسته ای ) و فرد هستند روشون ویندوز xp نصب نمیشه توسایت دل هم درایور ویندوز xp واسش نیست لطفا راهنمایی کنید
:18:

majid_3ma
16-09-2010, 09:24
با عرض سلام
من حدود چن ماهی میشه که این لب تاپ رو خریدم ازش راضی هستم ولی من میخوام روش ویندوز xp نصب کنم
و برای همین پیش فروشنده رفتم و اونم گفت چون این سری دارای پردازنده های جدید (7هسته ای ) و فرد هستند روشون ویندوز xp نصب نمیشه توسایت دل هم درایور ویندوز xp واسش نیست لطفا راهنمایی کنید
کی گفته ویندوز اکس پی نصب نمیشه؟!!!!1:18::18::18:
نصب میشه ولی باید موقع نصب یک سری نکات رو رعایت کنی
اگه از 7 استفاده کنی بهتره چون سرعتش از XP بالا تره

shahinshyd
16-09-2010, 21:48
اقا سلام پس چطور هست که تو سایت دل درایوری واسه ویندوز xp ‎‏ نیست ،ضمنا من با نرم افزار nlife ‎کارهایی که تو بخش اموزش گفته شد کردم ولی نشد .حالا شما اگه امکان داره لینک درایور و اموزش بذارید

DiDaX
16-09-2010, 21:57
سلام دوست عزیز
واسه این مدلهای جدید به این راحتی ها نمیتونی درایور xp پیدا کنید ، درواقع اینها رو سازگار با xp طراحی نکردن و به همین دلیل هست که تو سایت دل درایور واسش نگذاشتن و شما باید از درایورای لپ تاپای دیگه روش تست کنی که ببینید کدوم روش اجرا میشه
کلا به دردسرش نمیارزه

sobhan1990
17-09-2010, 02:55
با عرض سلام
ویندوز 7 کلا با xp مشکل داره و ربطی به سی پی یو نداره!

اینکه درایور xp منتشر نمیشه واسه اینه که xp دیگه ساپورت نمیشه. مثلا لپ تاپای جدید دیگه هم درایور واسه xp منتشر نکردن.

در ضمن به اون فروشنده هم محض اطلاعش بگو 7 هسته ای دیگه چیه؟؟!!! از کی تا حالا corei 7 هفت هسته ای شده؟! فقط سری های 7(720 QM) به بالای corei 7 چهار هسته دارن و مابقی 2 هسته ای یا کمترن. سی پی یو شما(Core i7-720QM) چهار هسته ایه.

برای نصب xp کنار 7 راه حلهایی ارایه شده یه سرچ بکن پیدا میکنی.

موفق باشی.

hamidgholami
18-09-2010, 09:42
سلام دوست عزیز من دانشجو کامپیوترم... بهتر از نرم افزار VMware Workstation استفاده کنی. با این کار در داخل ویندور میتونی ویندوز Xp نصب کنی.من از این روش استفاده کردم و راضیم.اگه کمک بیشتری میخوای بهم زنگ بزن: 09386386354 موفق باشی......

shahinshyd
18-09-2010, 14:41
باتشکر از همه.

Mr. M.S.R
18-09-2010, 15:15
سلام
اگر فقط می خواهید از برنامه های ویندوز xp در محیط سون استفاده کنید بهتره از xp mode که برای win 7 است استفاده کنید.
لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nimagj
13-10-2010, 05:02
عزیزم باید اول win 7 رو پاک کنی بعد xp نصب کنی
نمیتونی سیستم عامل پایین تر نصب کنی روش وقتی 7 نصبه
پس اول 7 رو پاک کن
بعد xp نصب کن
بعد دوباره 7 نصب کن

biostar
13-10-2010, 10:04
مشکل از تنضیمات بایوس لپتاپ دل هست که خیلی سخت هم میشه xp نصب کرد.

بیخیال بشی بهتر هست و یا اینکه از یک VIRTUAL MACHINE استفاده کنی