PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست اموزش ساخت فلش قابل بوت ویندوز XP برای نصب ویندوز

alil1369
15-09-2010, 22:28
سلام لطف میکنید نحوه ساخت یه فلش قابل بوت برای ویندوز Xp رو بگید یا بزارید سرچ کردم ولی چیز جالبی پیدا نکردم

ممنون

meisam82
15-09-2010, 23:00
سلام.اتفاقا منم شديدا دنبالش هستم.تو اين انجمن تنها جايي كه ديدم راجع بهش صحبت شده اين تاپيكه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
كه به نظر هيچكدوم از عزيزان پست دهنده خودشون اين كار رو امتحان نكردن و تنها نتايج مطالعات خودشون رو از ساير منابع به نمايش گذاشتن.
به هر حال ممنون ميشم اگه كسي بتونه مراحل رو فهرست وار براي يك شخص مبتدي مثل من،توضيح بده.

Amir Varasteh
16-09-2010, 02:18
سلام.

CMD رو با دسترسی Administrator باز کنید و بزنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه 1 شماره ی دیسک USB هست.(ممکنه برای شما عدد دیگه ای باشه که با دستور list disk میشه فهمید شمارش رو.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتموم.

موفق باشید.:20:

hosseinfsf
03-02-2011, 18:28
واسه من بوت میشه و ویندوز از یو اس پی میاد و ای موقع نصب صفحه آبی میاد

BEHZAD2007
03-02-2011, 18:55
دوست عزیز به این سایت سر بزن

MicrosoftH
05-04-2011, 20:01
PEBuilder رو هم نگاهی بکنید یک نرم افزار بدک نیست

jafarian
05-04-2011, 20:09
سلام شمامیتونی ازاین برنامه به همراه فایل آموزشی که به صورت pdf قرارداده شده استفاده کنید:20:

لینک دانلود مخصوص اکس پی +فایل آموزشی pdf

اینم لینک دانلود یک برنامه دیگه برای اکس پی
آموزش لینک بالایی در این سایت

واسه ویندوز7ازاین لینک پایینی میتونید استفاده کنید

لینک دانلود

Squall Leonhart
12-04-2011, 20:11
این روشی که برای نصب ویندوز از روی USB هست باید مادربورد قابلیت بوت شدن از روی فلش مموری رو داشته باشه دیگه این طور نیست؟ یعنی توی ستاپ باید گزینه بوت از طریق USB باشه. اگه مادربورد این ویژگی رو ساپورت نکنه باید چی کار کرد؟

با تشکر

jafarian
13-04-2011, 10:58
این روشی که برای نصب ویندوز از روی USB هست باید مادربورد قابلیت بوت شدن از روی فلش مموری رو داشته باشه دیگه این طور نیست؟ یعنی توی ستاپ باید گزینه بوت از طریق USB باشه. اگه مادربورد این ویژگی رو ساپورت نکنه باید چی کار کرد؟

با تشکر

شمادرست میگین مین باید این قابلیت تو ستاپ داشته اگراین قابلیت نباشه ازطریق USB نمیتونید ویندوزنصب کنیددرضمن اگرمین شما P4 یا خیلی جدیداین قابلیت حتما داره:20:

Squall Leonhart
13-04-2011, 13:57
شمادرست میگین مین باید این قابلیت تو ستاپ داشته اگراین قابلیت نباشه ازطریق USB نمیتونید ویندوزنصب کنیددرضمن اگرمین شما P4 یا خیلی جدیداین قابلیت حتما داره:20:

یه لپ تاب رو در نظر بگیر با این امکانات :

قابلیت بوت شدن از طریق فلاپی و هارد دیسک (سی دی رام هم داره ولی خراب شده!)

فلاپی درایو سالم هست.
سی دی رام خراب شده.
از روی هارد ویندوز بالا نمیاد!
پورت USB داره ولی قابلیت بوت از طریقش رو مادربورد نداره.

من دنبال یه راهی میگردم که اول با فلاپی لپ تاب رو بوت بکنم بعد تحت داس بهش یه فلش مموری که توش ویندوز هست بزنم و از طریق فلش مموری به هاردش ویندوز بزنم.

اگه اطلاعاتی در این مورد داری لطفا ارائه بده.