PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک فوری

one-boy
15-09-2010, 21:52
لطفآ کمک کنید.من اشتباهآ یک فایل exe رو که دانلود کرده بودم اومدم با مدیاپلیر کلاسیک باز کنم الان تمام آیکونهام چه روی دسکتاب و چه توی پروگرام فایل به شکل مدیاپلیر کلاسیک شده و هر برنامه ای که میخوام باز کنم دوبار که روش کلیک میکنم مدیاپلیر باز میشه و مینویسه نمیتونه برنامه رو اجرا کنه.چرا یهو اینطوری شد؟من اصلآ حواسم نبود اشتباهآ اون فایل exe رو زدم با مدیاپلیر باز بشه.حالا چیکار کنم هیچ برنامه ای رو نمیتونم باز کنم حتی همین اکسپلورر رو هم که میزنم مدیاپلیر باز میشه الان دارم از یه کامپیوتر دیگه تایپ میکنم.آخه روی آیکونها کلیک راست هم که میکنم گزینه open whit در هیچکدام از آیکونها وجود نداره.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

alil1369
15-09-2010, 22:13
نگران نباش
اینو دانلود کن و اجرا کن و yes بزن
بعد ریست کن و برو تو استارت و Default Program بعد تو گزینه دوم ( Set Associations ...... ) و اخری رو همه رو دیفالت کن

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

اینو !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

بعد از اجرا کردن اون فایل و دادن Successful حتما ریست کن

one-boy
15-09-2010, 23:20
ممنون درست شد اما همین که اون فایل رو اجرا کردم و ریست کردم درست شد دیگه نیاز به بقیه کارهایی که فرمودید نشد.میشه بفرمایید جریان چی بود؟مرسی

Dew Drop
15-09-2010, 23:45
سلام
جریان این بود که تو رجیستری تون تو این مسیر

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\FileExts\.exe

احتمالاً کلیدی به نام user choice ایجاد شده بود که وقتی مدیا پلیر رو انتخاب کردید تمام فایهای exe رو با مدیا پلیرتون باز میکرد یا
open with برنامه هاتون رو به مدیا پلیر تغییر داده بود که با این فایل رجیستری به حالت اولش برگشت.مشکل از تغییرات رجیستری تون بود که اگه می تونستید وارد رجیستری تون بشید دستی این فایل رو پاک کنید و به حالت default برگردونید که فایلی رو که دوستمون گذاشتن همین کار رو براتون انجام داد.

alil1369
16-09-2010, 15:11
اون کارهام برای این بود که اگه برای بقیه فایل ها هم (فرمت های دیگه) مشکلی بوده باشه برطرف شه

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:09 PM ----------

سلام
جریان این بود که تو رجیستری تون تو این مسیر

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\FileExts\.exe

احتمالاً کلیدی به نام user choice ایجاد شده بود که وقتی مدیا پلیر رو انتخاب کردید تمام فایهای exe رو با مدیا پلیرتون باز میکرد یا
open with برنامه هاتون رو به مدیا پلیر تغییر داده بود که با این فایل رجیستری به حالت اولش برگشت.مشکل از تغییرات رجیستری تون بود که اگه می تونستید وارد رجیستری تون بشید دستی این فایل رو پاک کنید و به حالت default برگردونید که فایلی رو که دوستمون گذاشتن همین کار رو براتون انجام داد.

ولی وارد رجیستری نمیتونسته بشه !! regedit.exe هم با مدیا پلیر باز میشد دیگه !!!

Dew Drop
16-09-2010, 15:40
ولی وارد رجیستری نمیتونسته بشه !! regedit.exe هم با مدیا پلیر باز میشد دیگه !!!

می دونم!!!منم که گفتم

اگه می تونستید وارد رجیستری تون بشید دستی این فایل رو پاک کنید و به حالت default برگردونید که فایلی رو که دوستمون گذاشتن همین کار رو براتون انجام داد.

lou
30-03-2013, 14:37
ببخشید منم دچار همین مشکل شدم. ولی این فایل رو نمیتونم دانلود کنم. میشه برام بفرستین؟ amir.attari@yahoo.com

lou
30-03-2013, 14:56
ببخشید منم دچار همین مشکل شدم. ولی این فایل رو نمیتونم دانلود کنم. میشه برام بفرستین؟ amir.attari@yahoo.com

نگران نباش
اینو دانلود کن و اجرا کن و yes بزن
بعد ریست کن و برو تو استارت و Default Program بعد تو گزینه دوم ( Set Associations ...... ) و اخری رو همه رو دیفالت کن

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

اینو !!!

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

بعد از اجرا کردن اون فایل و دادن Successful حتما ریست کن

Beta
31-03-2013, 20:04
از اینجا دانلود کن!