PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری-مشکوک به بیماری عفونی

iranch
15-09-2010, 20:28
سلام خواهر من فکر کردیم سرما خورده بردمش دکتر دکتر یک پنی سیلین 1.2 داد با قرص سرما خوردگی
همش رو خورد هیچ بهبودی حاصل نشد!
دیشب دوباره بردمش دکتر
دکتر دیگه ای بودش دیشب
اولش گفت طبیعی هست و دوره داره
بعد گلو رو دید و خودش کف کرد و گفت وضع خیلی خرابه :18: و چرک عجیبی داره
2 تا پنی سیلین 6.3.3 داد و همون موقع زد با کپسول سفیکسین 400 (یک همچین چیزی) مال عفونت های شدید
با ویتامین ث
اینها رو مصرف کرد دوباره هیچ تغیری تو گلو رخ نداده :18:
من میگم خواهرم سرکار میره و با مردم رفت و امد داره واتوبوس مشکوک به بیماری عفونی نیست؟ :18:
چون علائمی سرماخوردگی مثل ابریز و سرفه و اینها رو نداره . باید کجا برویم؟

wichidika
15-09-2010, 20:32
شاید ویروسی باشه اگر ویروسی باشه انتی بیوتیک اثری نداره

قله بلند
15-09-2010, 21:49
سلام. یادمه چند سال پیش که رفته بودم دکتر، پسر بچه ای رو دیدم که روز قبلش برای سرماخوردگی رفته بود دکتر و پنی سیلین زده بود ولی اصلاً تاثیر نداشت. این دکتری که من رفته بودم گفتند که ویروسی هست و پنی سیلین تاثیر نداره. دیگه نمی دونم چی برای این پسر بچه نوشتند. ولی شما حتماً از لیمو شیرین استفاده کنید تا ویتامین ث بدن بالا بره.

iranch
16-09-2010, 20:59
امروز دوباره رفتیم دکتر
دکتر گفت به پنی سیلین و کپسول ها هیچ واکنشی نشون نداده گلوت و هیچ تغیری نداشته
عفونت بسیار زیاد هستش- الان تب و لرز داره و تا شنبه دکتر متخصص باز نیست گفت برید گوش و حلق و بینی
گفت قارچ هست احتمالا اما تب داری و قارچ رو رد میکنه کسی نمیده چی شده؟

iranch
17-09-2010, 14:06
از دیشب سردرد با کمی حالت تهوع نیر دازد

starpars
17-09-2010, 15:56
دايي منم يه مورد مشابهي داشت دكتر گفت بايد بستري شه بعد از سه روز حالا بهتر شده
ولي مشكلش طوري بود كه انگار با آنتي بيوتيك در مان ميشد

alirezaghanbari
17-09-2010, 16:30
ان شالا چیز مهمی نیست. اما برا قوت قلب حتما به یه متخصص گوش و حلق بینی یا عفونی مراجعه کنید...
حتما حتما حتما خبر سلامتیشو هم به بقیه بدید. همه شادی کنیم...

قله بلند
17-09-2010, 18:43
سلام. لطفاً به آدرس زیر بروید و پست 65 رو ببینید. شاید بتونه توی این لحظات کمکی باشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

گمونم بشه به اورژانس هم زنگ زد

morsadr
18-09-2010, 14:11
علایمی که ذکر شده بیشتر شک به عفونتهای ویروسی را ایجاد می کند . این عفونتها گاهی دوره 3 الی 5 روز دارند . اگر بعد از 3 روز تب و لرز قطع نشده یک آزمایش خون و ادرار در تشخیص بسیار کمک کننده می باشند .
در مواردی هم گرفتن نمونه از گلو و کشت آن بسیار کمک کننده می باشد .

iranch
30-09-2010, 11:25
سلام خواهرم را بردیم دکتر گوش و حلق بینی قبلش هم دکمتر عمومی براش mono test نوشت و مثبت بود و حلق و بینی تشخیص داد که
مونونوکلئوز عفونى
است و تعدادی کپسول کیلیندامایسین150 داد هر 8 ساعت 2 عدد و یک دهانشوی بنازامین برای غرغره کردن و توصیه برای خوردن زیاد عسل و فلفل دلمه و استراحت چدین روزه چند روزی هست حالش خوب شده با تشکر