PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باز نشدن پارتیشن

millad1388
15-09-2010, 20:04
جدیدا یک هرا 1 ترا بایتی خریدم که 2 پارتیشن کردمش و تو یکیش کلی اطلاعات در وینوز xp ریختم و حالا در وینوز 7 اصلا انگار که فرمت نشده!!! فرمت هم در ویندوز 7 انجام دادم
یه سئوال دیگه
وقتی کامپیوتر بوت نشه وBOOTMGR IS MISSING میزنه یعنی چی ؟؟!! یعنی باید بایوس بریزم؟؟تو رو خدا یکی کمک کنه

jamy_khoshtip
15-09-2010, 20:16
در مورد هارد اصلا نفهمیدم که مشکلت چی هست ؟؟؟؟ منظورت این هست که شما میای طلاعات از ویندوز xp میریزی اما در داخل ویندوز 7 درایور رو باز نمیکنه ؟؟ درسته ؟؟

در مورد سوال دوم . تا جایی که می دونم و سوادم میکشه و عقل تو کلم هست از باتری سیستم هست . یک باتری دیگه بنداز امتحان کن .

موفق باشی

aliupdate
15-09-2010, 20:22
سوال اول رو که نفهمیدم ولی در مورد سوال دوم باید بگم که فایل های مربوط به بوت خراب شده و ویندوز نمیتونه بالا بیاد.

millad1388
15-09-2010, 20:22
منظورم اینه که هارد رو تو ویندوز 7 نشون نمیده الته فقط یک درایوش رو!!!
از کجا باتری بخرم و اگه بگیرم حتما درست میشه

jamy_khoshtip
15-09-2010, 20:34
آهان حالا که گفتی درایورت رو نشون نمی دهد این به خاطر بوت ویندوز هست . از دوست aliupdate ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تشکر می کنم . چرا چون که وقتی بوتت خرابه این درایو و درایو ها رو نشون نمی دهد . تو همین قسمت انجمن هم به این مشکل خورده است .

نقل قول می کنم :
شما از طریق mange وارد disk management بشو و روی اون درایو Driver later رو بزن .

موفق باشی

aliupdate
15-09-2010, 20:45
ببخشید منظورتون دقیقا اینه:
BOOTMGR is missing,
Press Ctrl+Alt+Del to restart

millad1388
15-09-2010, 20:59
ببخشید منظورتون دقیقا اینه:
BOOTMGR is missing,
Press Ctrl+Alt+Del to restart
بله دقیقا همین رو نشون میده حالا دقیقا باید چیکار کنم؟!؟!؟
در مورد هارد هم باید بگم رو اون کامپیوتر 2 تا هارد 1 ترابایت دیگه دارم با مجموع 6 پارتیشن که همه رو نشون میده !!!حتی یکی دیگه از پارتیشن های هارد جدید یک ترابایتی رو که خالی هستش هم نشون میده!!!
فقط یک پارتیشن از هارد سومم رو نشون نمیده!!! حتی با یک کامپیتور دیگه که دارم همین چیز ها رو ازش مینویسم هم تست کردم باز هم نشون نداد!!! البته در صفحه آبی مربوط به فرمت و .. .وینوز xp کاملا حجم پر و خالی پترتیشن مفقود شده!!! رو نشون میده!!!!

aliupdate
15-09-2010, 21:05
شما تنها راهتون اینه که start up رو با سی دی ویندوز Repair کنید.

aliupdate
15-09-2010, 21:20
فقط یک پارتیشن از هارد سومم رو نشون نمیده!!! حتی با یک کامپیتور دیگه که دارم همین چیز ها رو ازش مینویسم هم تست کردم باز هم نشون نداد!!! البته در صفحه آبی مربوط به فرمت و .. .وینوز xp کاملا حجم پر و خالی پترتیشن مفقود شده!!! رو نشون میده!!!!
فرمت پارتیشن چی بود؟توش اطلاعات هست یا خالیه؟

millad1388
15-09-2010, 21:48
فرمت پارتیشن چی بود؟توش اطلاعات هست یا خالیه؟
ntfs بود دیگه. حدود 450 گیگابایت اطلاعات توش دارم. فقط تو صفحه آبی ویندوز xp اونجا که ویندوز میریزن و ..نشون میده که چقدرش پر و خالیه یعنی فکر کنم اطلاعات از بین نرفته باشه!!!

millad1388
15-09-2010, 22:05
شما تنها راهتون اینه که start up رو با سی دی ویندوز Repair کنید.
آخه من درایو ویندوز رو فرمت کردم و هر کاری کردم نه ویندوز xp ریخت ونه ویندوز 7

alil1369
15-09-2010, 22:20
برای هارد برو تو Administrator tools ببین وضع هاردت چطوریه ؟