PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلاس آنلاين كامپيوتر

kurosh_1361
15-09-2010, 17:15
باسلام و خسته نباشد خدمت مديرا و اعضاء محترم سايت خوب خودم
يه درخواست داشتم:
اگه ممكنه برا اعضائي كه رشتشون كامپيوتر نيست و تا حدودي كار كردن ولي به كم قانع نيستن و ميخوان بيشتر بدونن برنامه ريزي كنين و از يه تاريخ مشخص و با دادن پيام دعوت به همه اعضاء يه كلاس برگزار كنين كه در روز مبحثي رو مثل دانشگاه آموزش بدين و تا ياد نگرفتيم به مطلب بعدي نريم. از سيستم عامل گرفته تا چيزاي پر كاربرد مثلWord,Excel,Internet،برنامه هاي لازم و ضروري برا كامپيوتر(مثل آنتي ويروس،مالتي مديا و ...) و حتي آموزش سخت افزار تا حدي كه بدونيم اگه يه وقت مشكلي براشون پيش اومد چكار كنيم كه لازم نباشه برا هر مشكل كوچك دست به دامن خدمات كامپيوتريا بشيم.(((((البته خود مديراي باسواد و كار درست اين سايت ميدونن چكار كنن.))))))
اينم ميدونم كه ما ميتونيم برا هر كدوم از مباحث فوق به بخش مربوطش مراجعه كنيم و جواب سوالمون و بگيريم ولي اگه همه اعضاء (اونائي كه به كم و متوسط قانع نيستن) تو اين كلاس كه زير نظر مديراي سايتن شركت كنن فكر كنم تو يه سال حتي اونائي كه رشتشون كامپيوتر نيست استاد كامپيوتر شن....(اينجوري ديگه همه ما در طول روز حداقل يه ساعت تو كلاس درس سايت فوق العاده p30world خواهيم بود)
ممنون از سايت فوق العادتون و بچه هاي خوب و خون گرمش:40::40::11::11::11:

aliupdate
15-09-2010, 18:53
I Agree With you :11::40:

kurosh_1361
15-09-2010, 21:45
با سلام
آقا علي دمت گرم ديگه قرارمون اين نيست ديگه:20:

kurosh_1361
15-09-2010, 21:52
با سلام مجدد
نمي دونم تاپيكم رو درست فرستادم يا نه شايد برا مديرا محترم سايت بايد ميفرستادمش
البته خود مديراي محترم سايت كه اول تاييد كردن بعد اجازه نمايش رو دادن.پس خواهش ميكنم اگه ممكنه رو اين قضيه (اگه ممكنه)بيشتر وقت بذارين
آخه خيلي از آدما رو ديدم كه با كامپيوتر كار ميكنن و نمي دونن چه دنيائي داره؟؟!!
سايتتون عاليه با اين كار عاليترم ميشه
راستي اعضاء هم اگه بتونن مثل علي جان خودموني بشن و موافقتشون و اعلام كنن ممنون ميشم:46:

علي جان زود خودموني شدم

kurosh_1361
15-09-2010, 22:04
سلام علي
من چون تعداد ارسالم كم بود نتونستم خصوصي پيغام بدم
خواستم ببينم up.--------.com/Files7/17fbbac75c5e45e88fff.rar چه بلائي سر كامپيوتر نازنينم ميخواد بياره؟؟؟!!!:5:
(نخندين ها:31:.آخه رشته من حسابداريه) ولي فكر كنم اين وبلاگ رو بخواي تو سيستمم بذاري كه هر وقت آنلاين شدم وبلاگت بياد بالا:13:اي شيطون:46: