PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اینترنت ایکسپلور

part gah
15-09-2010, 15:22
home page مروگر من که اینترنت ایکسپلور هست تغییر کرده و به هیچ وجه تغییر نمیکند. من سیستم عاملم windows 7 Ultimate-32 bit و آنتی ویروسم nod 32 هست که آپدیت هم کردم.از برنامه های ضد جاسوسی و شناسایی اسپم هم استفاده کردم که چند تا مورد رو شناسایی کرد و پاک کرد اما هنوز مشکل من حل نشده. تنظیمات اینترنت ایکسپلور رو به ریست کردم ولی باز نتیجه ای نداد این موضوع رو در انجمن مرورگر ها مطرح کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که پیشنهاد دادن موضوع رو اینجا مطرح کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.

mmiladd
15-09-2010, 18:27
سلام.. شما برين تو ريجستري و آدرس سايت رو سرچ كنين اونجا و بعد اگه پيدا شد پاكش كنين..

اگه جواب نداد از نرم افزار هاي ريجستري كلينر بهره بگيرين..

موفق باشين.

jamy_khoshtip
15-09-2010, 20:21
سلام .
شاید فکر کنید اصلا قصد راهنمایی کردن نداشته باشم اما به عنوان یک برادر بهتون پیشنهاد می دهم که کلا ie رو بی خیال بشید و از ff استفاده بکنید.
من امروز یکی از بچه ها کلا ie ش باز نمیشد براش آپدیت کردم درست شد . حالا اینی که شما میگی باید بگم که احتمالا یکی از وبلاگ ها یا وب سایت ها یک کدی رو روی دستگاه شما فرستاده و باعث این مشکل شده است .

اطلاعات دیگه ای هم ندارم .شرمنده . موفق باشید.

part gah
15-09-2010, 21:25
Mozilla Firefox 3.6 Beta 5
این ورژنش الان نصبه کار نمی کنه:41: