PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای خرید ال سی دی

naaaji
15-09-2010, 00:25
سلام دوستان من میخوام یه ال سی دی 42 بگیرم
به خاطر همین از یه فروشگاهی میخوام بگیرم که به قول بچه ها گفتنی یه سر و سری داریم یعنی قسطش از حقوقم کم میشه
این فروشگاه دو مدل موجود داشت از lg
که یکی ال سی دی بود یکی پلاسما
حقیقت مدل هاش یادم نیست ولی خود اون یارو میگفت پلاسمائه عالیه و ال و بل و جدیدا ال جی زد ه این مدل رو و اصل کرس و اون ال سی دی رو میگفت منتاژ چین هست
خلاصه منم که رفته بودم دنبال ال سی دی اینجوری که گفت یکم دودل شدم حتی پلاسمائه نازک تر از اون ال سی دی هم بود
حالا اومدم اینجا یکم راهنماییم کنید فرق اصلی پلاسما و ال سی دی چیه؟؟ و اینکه ال سی دی ال جی خوب هست یا پلاسما؟
و اینکه اگه شما جای من بودین کدوم گزینه رو انتخاب میکردین و چرا؟؟ لطفا کمکم کنید فردا شب قراره برم بیارمش :40:

naaaji
15-09-2010, 14:51
کسی نبود مارو کمک بده؟؟؟

Artam01
15-09-2010, 15:13
به نظر من با تصویر هر کدوم بیشتر حال میکنی همونو بگیر، مثلن فیلمو کدوم بهتر نشون میده و ... فقط نگاه به دهان فروشنده نکن.
اگر هم اساتید فن چیزی نگفتن به خاطر اینه که بدون دونستن مدلها نمیشه نظر کارشناسی داد.

hassan1234
17-09-2010, 07:59
نظرمنومیخای ال سی دی روبگیرتوی پلاسماپاناسونیک حرف اول واخرومیزنه وبقیه برندها چندان قابل اعتمادنیست

jabarsink2000
17-09-2010, 08:24
نظرمنومیخای ال سی دی روبگیرتوی پلاسماپاناسونیک حرف اول واخرومیزنه وبقیه برندها چندان قابل اعتمادنیست

پاناسونیک دیگه حرف اول اخر نمیزنه که نسبت به پولی که داره میگیره کیفیت خوبی میده.
وگرنه بهترین پلاسما ساخت پایونیر هست.
با تشکر.
هادی.