PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه گونه مي توانم صفحات وب به زبان فارسي را به PDF تبديل كنم

amnhck123
05-03-2005, 18:16
لطفا نرم افزار يا روشي را بگوييد كه با آن بتوانم صفحات وبي را كه به زبان فارسي نوشته
شده اند را به PDF تبديل كنم

Nesta
05-03-2005, 20:25
سلام
دوسته عزيز من تقريباً همه اين برنامه هرو دونلدس کردم ولی بهترين آنها CutePdf هست وقتی که برنامه رو نصب کردی اينطوری نيست که يه صفحه برات باز کنه نه مثلاً ميخوای که يه صفحه وب رو پی دی اف کنی مييعی ريه منوی فايل بد ريه گزينيه print و در صفحيه باز شده پرينتر پيش فرض شما هست تو يه دونه هم به نامه cute که شما ريه اون بزن و سپس اکی کن و بد يه صفحه مياره که کجا و به چه نمی ذخيره کنی

مهمان
06-03-2005, 06:51
من برنامه pdf writer يا acrobat distiller را پيشنهاد مي کنم
مانند برنامه اي که کارلوس جان معرفي کرده کار مي کند
موفق باشي :wink:

Sina
06-03-2005, 11:38
اين موضوع ربطي به مقاله نداره ! داره ؟
من اينو به درخواست نرم افزار منتقل ميكنم :mrgreen:

MortezaPro
09-03-2005, 16:16
سلام
من نرم افزاراي زيادي رو امتحان كردم
ولي به نظرم راحت ترين و ساده ترين و بي دردسرترين نرم افزاري كه ديدم PDFMachine هست.
نرم افزاريه كه فقط يه نوار ابزار به آكروبات اضافه ميكنه و به صورت يه پرينتر مجازي عمل ميكنه.
يعني با يه كليك عمل پرينت گرفتن رو كه همون تبديل به پي دي اف هست انجام ميده.
هیچ ربطی هم به فونت متن نداره. حتی من متنای نستعليقي كه با چلیپا مینویسم با این نرم افزار به PDF تبدیل میکنم.
من که خیلی ازش راضیم.

اگه بخوای دانلودش کنی آدرسش اينه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اين نسخه كه آخرين ورژنش هست شماره سريالي ميخواد كه توي همه سايتهاي كرك يه سريال آورده شده كه هر چي من امتحان ميكنم جواب نميده. حتي توي همين سايت به بچه ها گفتم يه شماره سريال پيدا كنن كه بازم همون شماره سريال رو معرفي كردن. حالا شايد من مشكل داشته باشم.
ولي خوبيش اينه كه برعكس ورژن قبليش كه من كار ميكردم اگرهم شماره سريال رو وارد نكني مشكلي پيش نمياد. لااقل تا الان كه مشكلي پيش نيومد.
به هر حال اينم شماره سرياليه كه توي سايتهاي مختلف موجوده:

T09ZrYViirYAMGeeuOC6wA

اگه اين برنامه رو دانلود كردي و شماره سريال جواب داد به منم يه ندايي بده تا من بدونم كجا مشكل دارم.

hsadeh
09-03-2005, 16:26
يه برنامه خوب و راحت براتون سراغ دارم كه هر متني را و با هر فرمتي تبديل به PDF ميكنه : pdfFactory Pro