PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد مسواک برقی؟

hamed malekpour
14-09-2010, 22:33
آیا مسواک برقی برای دندان ها ضرر داره من دو روزه خریده ام نمی دونم خوبه یا نه به قیمن 10هزار تومان اورال ب هستش؟

Bahar-via
14-09-2010, 23:48
نه عزيزم فكرنميكنم،من كه تا بحال نشنيدم! واسه منم اورال بيه،به دكترم كه نشون دادم ميگفت شوتش خوبه فقط با دقت بزن و واسه مسواك زدن بيشتروقت بزار،چون من قبلا درعرض يك مين مسواك ميزدم ولي الا تا 5مين طول ميكشه:31:چون اصلا مطب دندون پزشكي رو دوست ندارم:2:

Damian
19-09-2010, 13:22
من از دندونپزشکم پرسیدم گفت دندونها رو حساس میکنه
برای مسواک زذن هم باید خیلی آروم برخورد کرد

AB
20-09-2010, 19:17
مسواک های برقی اصلی اورال بی کمتر از 25-30 تومن نیستن.ارزونترینش Vitality Sonic هست که قیمتش حدود 25 تومنه.تا 200 تومن هم مسواک برقی داره.احتمالا شما ریمارکش رو گرفتین.

هیچ فرقی هم بین برقی و معمولی وجود نداره.تنها مزیت برقی ها نرم کردن جرم های روی دندان و در نتیجه راحت تر تمیز کردنش هست(البته اینم بیشتر جنبه تبلیغاتی داره).همین کار رو با صحیح مسواک زدن با مسواک معمولی میشه انجام داد.

عوض کردن به موقع مسواک هم از مارک مسواک مهم تره.مسواک های اورال بی الیاف مخصوصی دارن که وقتی موقع تعویض مسواک برسه رنگشون از آبی به سفید تغییر پیدا میکنه.

greena
20-09-2010, 22:18
مسواک های برقی حداقل دوبرابر مسواکهای معمولی پلاکت های دندون رو از بین میبره و اگه منظم وصحیح استفاده بشه بسیار برای دندونها مفیده ..........

gatozo
20-09-2010, 22:37
خوب این مسواکها برای ذوستانی مثل من که لثه های ضعیف دارن یکم خشنه برای دوستانی که مثل مننن مسواکهای با پرز نرم توصیه میشه

greena
21-09-2010, 15:53
خوب این مسواکها برای ذوستانی مثل من که لثه های ضعیف دارن یکم خشنه برای دوستانی که مثل مننن مسواکهای با پرز نرم توصیه میشه

مسواک های برقی هم مثل مسواک های معمولی نرم و سفت دارن .............که قابل تعویض هستن .

AB
21-09-2010, 16:11
مسواک های برقی حداقل دوبرابر مسواکهای معمولی پلاکت های دندون رو از بین میبره و اگه منظم وصحیح استفاده بشه بسیار برای دندونها مفیده ..........

اینا فقط جنبه تبلیغاتی مسئله هستن و فرق آنچنانی بین برقی و معمولی وجود نداره.

مثلا برای خمیر دندون تو تبلیغ میگن 99.9 یا 99.8 باکتری ها رو از بین میبره که چنین چیزی تقریبا محاله.اینم مثل اون.آدم نباید گول تبلیغات رو بخوره.:46:

greena
22-09-2010, 15:54
مثلا برای خمیر دندون تو تبلیغ میگن 99.9 یا 99.8 باکتری ها رو از بین میبره که چنین چیزی تقریبا محاله.اینم مثل اون.آدم نباید گول تبلیغات رو بخوره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این حرف من نیست بلکه دندانپزشکان به این موضوع اشاره میکنن تبلیغ دیگه چیه، اونطوری فکر کنید به جای مسواک فقط باید آدامس اوربیت استفاده کنید..........

mohsen_33
22-09-2010, 16:09
کلا مسواک 70 درصد تو تمیزی دندان مفیده و 30 درصد بقیه رو خمیر دندان انجام میده که این نشون میده خمیر دندان زیاد در تمیزی دهان و دندان مارکش مهم نیست اگه یه ایرونی ارزون هم باشه کار رو انجام میده
و اما مسواک برقی با اورال بی فرقی نمی کنه فقط سرعتش بیشتره همین

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:06 PM ----------

---------- Post added at 05:09 PM ---------- Previous post was at 05:08 PM ----------

اینا فقط جنبه تبلیغاتی مسئله هستن و فرق آنچنانی بین برقی و معمولی وجود نداره.

مثلا برای خمیر دندون تو تبلیغ میگن 99.9 یا 99.8 باکتری ها رو از بین میبره که چنین چیزی تقریبا محاله.اینم مثل اون.آدم نباید گول تبلیغات رو بخوره.:46:[/QUOTE]
کاملا موافقم و تایید میشه:31:

S@nti@go_s&k
22-09-2010, 16:12
آیا مسواک برقی برای دندان ها ضرر دارهخوب معلوم که ضرر داره

اولا که دندوناتونو برق بگیره میخواین چکار کنین بعدشم برق باعث پوسیدگیه دندوناتون میشه

دوما الان تورم رفته بالا یهو دیدی قبض برقتون آخر ماه رفت رو 1 میلیون تومن

در آخ. ر هم بابا برقی ناراحت میشه زیاد از برق استفاده نکن

AB
22-09-2010, 19:17
این حرف من نیست بلکه دندانپزشکان به این موضوع اشاره میکنن تبلیغ دیگه چیه، اونطوری فکر کنید به جای مسواک فقط باید آدامس اوربیت استفاده کنید..........

بله دندان پزشکان میگن که مسواک برقی بهتره.ولی طبق تحقیقاتی که انجام شده هیچ فرقی بین مسواک معمولی و برقی وجود نداره.فقط نحوه مسواک زدن مهمه و بقیه چیزا اکثرشون تبلیغاتی هستن.میتونین لینک های زیر رو هم در رابطه با این تحقیق مطالعه کنین.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من فقط نکته مهم از هر کدوم رو اینجا میزارم بقیش رو هم اگه خاستین مطالعه کنین.

این از ویکی پدیا:

اینم از هلیم:

mehrdad38
22-09-2010, 21:11
از انگلیس برای من مسواک برقی Oral B آوردن که 2 تا Brush داره . یکی گرد و اون یکی مستطیلیه. گرده فقط می چرخه ولی اون یکی به صورت بالا پایین می ره که بهتره . وقتی با گرده مسواک می زنم حس می کنم خوب تمیز نمی کنه و جرم باقی می مونه. ولی به نظر من مسواک دستی بهتره چون می شه حرکات مسواک رو کنترل کرد و به طرز صحیحی مسواک زد.