PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با نصب یک ویندوز اکس پی 3 تا بوت ویندوز برای انتخاب بالا میاد

hadi_vazi
14-09-2010, 16:31
سلام من روی یکی از پارتیشن های هاردم که قبلا اکس پی روش نصب بود و خراب شده یه اکس پی دیگه نصب کردم کامل تمام شد ولی همون اول موقع بالا اومدن سه تا گزینه که هر سه تا به اسم windows xp prfesional اومده که باید یکی رو انتخابش کنم دلیل چیه؟
نمی شه دو تای دیگه رو حذف کرد تا سیستم مستقیم وارد ویندوز به صورت مستقیم بشه؟

Dew Drop
14-09-2010, 16:39
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aliupdate
14-09-2010, 16:41
سلام
روي My computer كليك راست كنيد Proprtise بريد توي تب Advanced روي سومين Setting كليك كنيد( در قسمت ُStart up) در پنجره ي جديد Edit رو بزنيد خط مربوط به ويندوزي كه ميخواهيد حذف شود رو پاك كنيد.فقط خيلي مراقب باشيد.
يا اينكه ويندوزي كه ميخواهيد مستقيم واردش بشه رو انتخاب كنيد بعد تيك... Time to display list رو برداريد.

aliupdate
14-09-2010, 16:54
من اصلا به انجمنش توجه نكردم لطفا توي انجمن XP مطرح كنيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hadi_vazi
15-09-2010, 09:30
اگه اینجا پرسیدم چون می خواستم روش یه ویندوز 7 نصب کنم که الان این کار و کردم با راهنمائی شما تو قسمت edit رفتم و دو تا ویندوز اضافی رو پاک کردم و درست شده حالا که ویندوز 7 ریختم تو بوت اولیه یه ویندوز اکس پی میاد و دو تا 7 نمی دونم چرا اینطوریه از تو اکس پی هم تو ادیت نمی شه ویندوز 7 اضافی رو پاک کرد تو 7 هم که ادیت نداره باید چیکار کنم؟

Amir Varasteh
15-09-2010, 10:36
اگه اینجا پرسیدم چون می خواستم روش یه ویندوز 7 نصب کنم که الان این کار و کردم با راهنمائی شما تو قسمت edit رفتم و دو تا ویندوز اضافی رو پاک کردم و درست شده حالا که ویندوز 7 ریختم تو بوت اولیه یه ویندوز اکس پی میاد و دو تا 7 نمی دونم چرا اینطوریه از تو اکس پی هم تو ادیت نمی شه ویندوز 7 اضافی رو پاک کرد تو 7 هم که ادیت نداره باید چیکار کنم؟
سلام.

CMD رو با دسترسی Administrator بازش کن.

بزن:
bcdedit

لیست سیستم عاملهات میاد.

حالا ببین قسمت Identifier که مال ویندوزی که میخوای از لیت پاکش کنی چیه ؟

بعد برای حذف ویندوز مورد نظر از لیست بزن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمثلا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی.