PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بوت نشدن دی وی دی ویندوز 7 !

alinorton2006
14-09-2010, 13:29
سلام .
من برام یه مشکلی پیش اومده که دارم دیوانه میشم !
من تا به حال به اندازه ی مو های سرم برای خودم یا همه ی دوستام ویندوز نصب کردم ولی ....
من دی وی دی بوتیبل ویندوز 7 رو تو لپتاپم میذارم از تو تنظیمات هم اولین بوت رو دی وی دی رام میذارم ولی وقتی میخوام از رو دی وی دی بوت بشه یکم دی وی دی رام کار میکنه ولی در نهایت رد میکنه و میره تو ویندوز !
شاید بگید دی وی دی خرابه واسه همین رو یه سیستم دیگه تست کردم و بوت شد
شاید بگید دی وی دی رام خرابه واسه همین با کلی بدبختی فلشم رو بوتیبل کردم و توش 7 ریختم که با اون بوت بشم (از تو بایوس هم تنظیمات بوتش رو رو یو اس بی گذاشتم) ولی بازم رد میکنه .
فکرم رفت سراغ مشکل بایوس . باید بگم لپ تاپ من Acer 4930 G هست . رفتم به این آدرس و دیدم که سایت خود ایسر برای رفع مشکل بوت لپ تاپ مدل من یه مطلبی گذاشته ، اون هم یه ورژن بایوس بود، من خیلی خوشحال شدم که حتما سری لپ تاپ های من ایراد دارن (من تاحالا نزدیک به 20 بار رو لپ تاپ خودم هم 7 ریختم هم ایکس پی) ،بالاخره من اون رو دانلود کردم و به راحتی اجراش کردم و برای تست ورژن بایوس رو تو اول سیستم که F2 رو میزنی دیدم و اون از 1.2 به 1.22 به روز شده بود .
این هم لینک سایت ایسر :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ولی باز هم من وقتی می خوام از رو دی وی دی رام بوت بشم رد میکنه ،خواهشا کمکم کنین

alinorton2006
14-09-2010, 17:50
حداقل یکی یه دری وری می نوشت دلم نسوزه 6 ساعت براتون توضیح دادم ! اصلا کسی این چیزایی رو که من نوشتم می فهمه !؟

kazme_gheyz
14-09-2010, 21:17
فقط نمیتونی سون نصب کنی یا کلا نمیتونی بوت کنی؟
این مهمه
همه هم میفهمن شما چی میگید اخه چیزه نامفهمومی نیست که!

alinorton2006
14-09-2010, 22:25
فقط نمیتونی سون نصب کنی یا کلا نمیتونی بوت کنی؟
این مهمه
همه هم میفهمن شما چی میگید اخه چیزه نامفهمومی نیست که!
خب باز یکم دلم خنک شد ! اخه هیشکی جوابمو نمیداد
اصلا کلا نه با ایکس پی نه با 7 نه یا دی وی دی ریکاوری لپ تاپم نه با فلش ... فقط شانس اوردم که با هارد بوت میشه و فعلا میتونم از ویندوزم استفاده کنم ولی دیگه این ویندوز الانم خیلی داغون شده

mohsen_1363
14-09-2010, 22:46
سلام دوست عزیز
شما همه راه ها رو رفتید
تنها احتمالی که بنده میدم
هر هارد دیسکی یه فایل بوت داره
من احتمال میدم ، احتمالا یه مخرب فایل بوت هارد شما رو معیوب کرده
2 تا پیشنهاد براتون دارم
نصب انتی ویروس کسپر internet security 2011 روی همین ویندوز و اسکن کل هارد دیسک
گزینه دوم
هارد رو از لبتاب خارج وبا امکانات جانبی ، فرمت و پارتیشن بندی مجدد و اقدام به نصب ویندوز کنید

در ضمن سوالتون رو تو بخش وین 7 مطرح کنید اساتیدی هستند که شاید راهکاری داشته باشند

alinorton2006
14-09-2010, 23:15
واقعا از راهنماییتون ممنونم .

kazme_gheyz
15-09-2010, 06:13
دقیقا منم با اقا محسن موافقم اخه ویروس های بوت سکتور کارشون همینه! وقتی سیستم باا میاد فعالیت میکنند و اجازه بوت سدن به سیستم رو نمیدن:40:

dezir
15-09-2010, 11:38
اخه بیچاره 6 ساعت توضیح داده یکی بهش یه جواب درست و حسابی بده:31::18:

اگه پی سی بود میگفتم بایوس رو اپدیت کن:دی

alinorton2006
15-09-2010, 12:23
اخه بیچاره 6 ساعت توضیح داده یکی بهش یه جواب درست و حسابی بده:31::18:

اگه پی سی بود میگفتم بایوس رو اپدیت کن:دی
آره بابا بایوس هم آپدیت کردم ! ولی .... :41: