PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بالا آمدن ویندوز لطفا کمکم کنید

MohammadT15
14-09-2010, 12:57
سلام بچه ها
راستیتش یه 2 تا مشکل خیلی بزرگ برای من پیش اومده که برا اولین باره بهش بر خوردم
2 تا هم تاپیک زدم این اولیش اگه میتونید کمکم کنید تو اون یکی تاپیک هم برید کمک کنید
من وقتی ویندوزم رو میخوام روشن کنم قبل از بالا اومدن لوگوی سون مینویسه
Booter Is Missing press ctrl +alt+det For Restart
وقتیم این دکمه ها رو میگیرم رستارت میشه دوباره همینو میگه.تعجب نکنید چه جوری الان روشنش کردم
یه سی دی برنامه آماده دارم وقتی ویندوز میخواد بیاد بالا f9 رو میزنم از طریق بوت سی دی یه جا نوشته:
boot from hard drive وقتی اینو میزنم ویندوز میاد بالا یعنی بدون این سی دی(که مال خودم نیست تا 3 روز دیگه باید پسش بدم)ویندوزم بالا نمیاد یکی میتونه کمکم کنه؟
در ضمن بگم من سی دی ویندوزم رو ندارما
مدل لپ تابم هم HP Pavilion dv6000 هست

Amir Varasteh
14-09-2010, 14:01
سلام.

بوت لودر شما خراب شده.

شما دی وی دی ویندوزت رو بزار و بوت کن و بوت لودرت رو Repair کن.

MohammadT15
14-09-2010, 14:54
خوب من سی دی ویندوز رو ندارم !

Dew Drop
14-09-2010, 15:21
سلام

از روی هاردتون هم نمی تونید ریکاوری کنید.

MohammadT15
14-09-2010, 15:27
سلام
والا من بلد نیستم کامل برام توضیح بدید ببینم میشه یا نه

Dew Drop
14-09-2010, 19:04
من در مورد ریکاوری hp چیزی نمی دونم,اگه وایو بود شاید کمکی میتونستم براتون بکنم.تو این انجمن بپرسید بهتر کمکتون می کنند.

مشکلات و سوالات جزئی درباره لپ تاپ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ

MohammadT15
15-09-2010, 00:07
ممنون
یعنی با روش های ساده تر درست نمیشه؟

MohammadT15
16-09-2010, 13:10
این اولین باریه میبینم یه مشکلی برام پیش اومد میام تو پی سی فروم میگم کسی نمیتونه حل کنه!
یعنی اینقدر سخته؟باید ویندوز عوض کنم؟

Amir Varasteh
16-09-2010, 13:35
این اولین باریه میبینم یه مشکلی برام پیش اومد میام تو پی سی فروم میگم کسی نمیتونه حل کنه!
یعنی اینقدر سخته؟باید ویندوز عوض کنم؟
راه حلش رو من گفتم!

ولی شما یه دی وی دی ویندوز هم نداری!

aliupdate
16-09-2010, 14:16
تنها راهش اينه كه يه سي دي ويندوز بگيريد بعد Startup رو Repair كنيد.

MohammadT15
16-09-2010, 22:30
آخه ویندوز های ویستا و سون تمامشون تقلبی از آب در اومده.تمام دوستای من میخواستن بگیرن 6 7 تومن هم پول دادن وسط نصب به مشکل خوردن.منم همینطور.خودم تا حالا 2 تا ویندوز ویستا گرفتم خراب بوده یه سون هم گرفتم باز ناقص بوده.برا همین این 2 تا ویندوز رو هیچ وقت خودم نمیگیرم مگه اینکه کسی بهم بده
یه مهندس کامپیوتر تو شرکت بابام هست این ویندوز رو بهمون داد ویندوز خود دستگاه بود اصل بود بعد ما هم بردیم پسش دادیم الان خارجه
برم خارج ازش بگیرم؟:31:

Dew Drop
16-09-2010, 23:03
آخه ویندوز های ویستا و سون تمامشون تقلبی از آب در اومده.تمام دوستای من میخواستن بگیرن 6 7 تومن هم پول دادن وسط نصب به مشکل خوردن.منم همینطور.خودم تا حالا 2 تا ویندوز ویستا گرفتم خراب بوده یه سون هم گرفتم باز ناقص بوده.برا همین این 2 تا ویندوز رو هیچ وقت خودم نمیگیرم مگه اینکه کسی بهم بده
یه مهندس کامپیوتر تو شرکت بابام هست این ویندوز رو بهمون داد ویندوز خود دستگاه بود اصل بود بعد ما هم بردیم پسش دادیم الان خارجه
برم خارج ازش بگیرم؟:31:

شما که نمی خواید نصبش کنید,یه سی دی ویندوز از یکی بگیرین در واقع فقط می خواید فایلهای بوت رو تعمیر کنید.
شما نه سی دی ویندوز دارید که ویندوزتون رو repair کنید,نه می خواید لپ تاپتون رو ریکاوری کنید.نمی دونم دیگه چه جوری می خواید مشکلتون رو حل کنید.
وقتی رو لپ تاپتون ویندوز رو نصب کردید بک آپ هم نگرفتید؟

stc
18-09-2010, 06:59
دوستان منم همین مشکل را دارم ،با HP تنها از طریق REcovery HP میتونم ویندوزا بالا بیارم،بعد هر خاموش شدنی باید دوباره ریکاوری کنم،این ریپیر بوت چه فرمی هست؟

Dew Drop
18-09-2010, 10:14
دوستان منم همین مشکل را دارم ،با HP تنها از طریق REcovery HP میتونم ویندوزا بالا بیارم،بعد هر خاموش شدنی باید دوباره ریکاوری کنم،این ریپیر بوت چه فرمی هست؟

سلام
لینک زیر رو ببینید.

MohammadT15
24-09-2010, 14:09
شما که نمی خواید نصبش کنید,یه سی دی ویندوز از یکی بگیرین در واقع فقط می خواید فایلهای بوت رو تعمیر کنید.
شما نه سی دی ویندوز دارید که ویندوزتون رو repair کنید,نه می خواید لپ تاپتون رو ریکاوری کنید.نمی دونم دیگه چه جوری می خواید مشکلتون رو حل کنید.
وقتی رو لپ تاپتون ویندوز رو نصب کردید بک آپ هم نگرفتید؟
خوب من مسافرت بودم شرمنده
خوب آخه من ریکاوری بلد نیستم بک آپ هم نگرفتم
الان گیریم من یه ویندوز سون رفتم گرفتم
چیکار کنم حالا؟در ضمن این فایله که پیغام میده پاک شده پاک نشده!!
ایناها:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]