PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب nod32

Rapro
14-09-2010, 09:58
:41:سلام
من یه نسخه 3 کاربره از نود را خریدم و روی 2 تا pc نصب کردم و مشکلی نداشت ویندوزشون هم xp بود سومی رو که میخوام روی لب تاب که ویندوز هفت داره نصب کنم مراحل نصب انجام میشه اما هیچ فایل اجرایی نه تو مسیر نصب نه جای دیگه وجود داره فقط یه فلدر تو مسیر نصب با یه سری فایل با پسوند dat ایجاد میشه.
باید چی کار کنم به نظرتون مشکل از کجاست؟
امیدوارم راهنماییم کنید.

Dr Hannibal
14-09-2010, 10:05
:41:سلام
من یه نسخه 3 کاربره از نود را خریدم و روی 2 تا pc نصب کردم و مشکلی نداشت ویندوزشون هم xp بود سومی رو که میخوام روی لب تاب که ویندوز هفت داره نصب کنم مراحل نصب انجام میشه اما هیچ فایل اجرایی نه تو مسیر نصب نه جای دیگه وجود داره فقط یه فلدر تو مسیر نصب با یه سری فایل با پسوند dat ایجاد میشه.
باید چی کار کنم به نظرتون مشکل از کجاست؟
امیدوارم راهنماییم کنید.

شما از این لینک یک بار دیگه نسخه جدید رو دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نصب کنید.

لایسنس خریداری شدتون رو بهش بدین.

موفق باشید.

Rapro
14-09-2010, 10:20
من دقیقا همین ورژنو دارم بازم دانلود کنم؟

kazme_gheyz
14-09-2010, 12:01
خیر
همه سایت های انتی ویروس یه قسمت دارند به نام ::11:my.antivirus.com
که منظور از انتی ویرس همون انتی ویرسیه که استفاده میکنید شما باید در همون لحظه خرید سریالتون رو اونجا بدید! تا دیگه فقط ماله شما باشه و اگر کسی ازش استفاده کنه و سریال بلک شد شما خیالتون راحت باشه که برایش شما بازم ارسال میشه
همچنین مزایایی مانند چت و... با شرکت انتی ویروستون دارید که خیلی سریع جواب میده ولی وقتی که سریال ارجینال نداشته باشی مییشه جریان کسپر که براش ویروس میفرستی عین خیالشم نیست ! ولی اگه ارجینال داشته باشه در عرض نیم ساعت به همه مشکلاتت جواب میدن و.. حالا شما مطمئنی سریالت بلک نشده؟:11:

Dr Hannibal
14-09-2010, 12:40

اگه دقیقا همین ورژن هست : یعنی 4.2.64.12 . نه لازم نیست. فقط 4 رو نگاه نکن اعشار رو دقت کن.

نظرم اینه که حتما این ورژن رو دان کن.

خیر
همه سایت های انتی ویروس یه قسمت دارند به نام :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که منظور از انتی ویرس همون انتی ویرسیه که استفاده میکنید شما باید در همون لحظه خرید سریالتون رو اونجا بدید! تا دیگه فقط ماله شما باشه و اگر کسی ازش استفاده کنه و سریال بلک شد شما خیالتون راحت باشه که برایش شما بازم ارسال میشه
همچنین مزایایی مانند چت و... با شرکت انتی ویروستون دارید که خیلی سریع جواب میده ولی وقتی که سریال ارجینال نداشته باشی مییشه جریان کسپر که براش ویروس میفرستی عین خیالشم نیست ! ولی اگه ارجینال داشته باشه در عرض نیم ساعت به همه مشکلاتت جواب میدن و.. حالا شما مطمئنی سریالت بلک نشده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک بار دیگه عنوان تاپیک و سوال ایشون رو بخونید.

kazme_gheyz
14-09-2010, 12:42
اگه دقیقا همین ورژن هست : یعنی 4.2.64.12 . نه لازم نیست. فقط 4 رو نگاه نکن اعشار رو دقت کن.

نظرم اینه که حتما این ورژن رو دان کن.

یک بار دیگه عنوان تاپیک و سوال ایشون رو بخونید.
اره میدونم ربطی نداره من به صورت کلی گفتم:11: