PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلودر خوب برای سون

14708
14-09-2010, 09:38
با سلام دوستان
لطفا یه دانلود منیجر خوب برام معرفی کنید
چیزی که خیلی برام مهمه اینه که فایل های رار رو سالم دانلود کنه
من در حال حاظر از IDM استفاده می کنم خیلی راضیم ازش ولی یه 5 ، 6 ماهی میشه که گاهی اوقات فایلهای رار و فشرده رو به درستی دانلود نمی کنه و زمان آنزیپ کردن اررور میده البته من به سایتها و فایلهایی که دانلود می کنم اعتماد دارم و می دونم که مشکل از اونها نیست حتی در فایلهای 100 مگی هم اررو میده برای مثال همین امروز 7 پارت صد مگی دانلود کرده بودم که در پارت 6 اررو داد
من میخوام دانلود منیجری باشه که مدیرت زمان داشته باشه + اینکه فایلهای فشرده رو به سالمترین نحو ممکن دانلود کنه
البته من از برخی از دوستان دیگه هم شنیده بودم که IDM براشون این مشکل رو داشت
البته من خودم سالهاست که از IDM استفاده میکنم ولی یه پنچ یا شش ماهی میشه که این مشکل رو دارم
اغلب هم از رپیدشیر دانلود می کنم
ممنونم از شما منتظر پاسختون هستم .

نکته : در بخش مربوط به بحث های نرم افزاری و قسمت اینترنت اجازه نمیده که تاپیک جدید باز کنم واس همین اینجا تاپیک می زنم به امید این که راهنمایی کنید تا مشکلم حل بشه

ebicross
14-09-2010, 10:36
ورژن جدید همین IDM رو دانلود کنید. مشکلاتش حل شده.
دانلودرهای خوب همین IDM هست و DAP که برای DAP نمیشه فعلا کرک خوب پیدا کرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من استفاده میکنم و این مشکلاتی که شما گفتین رو نداشتم. مشکلات شما هم فکر میکنم حل بشه.

arashbi2
14-09-2010, 10:43
من هم از IDM استفاده میکنم فایل های زیپ هم خیلی عالی دانلود میکنه و مشکلی که گفتی رو نداره مدیریت زمانش هم کار میکنه

armin_punisher6
14-09-2010, 11:52
idm ورژن جدید رو بگیر.من رو 7 64bit به خوبی دارم استفاده میکنم.

14708
14-09-2010, 12:08
خیلی ممنونم دوستان این ورژنی رو که گذاشتید رو دانلود کردم
امشب میذارم تا دانلود کنه ، انشالله که خوب دانلود کنه
نتیجه رو انشالله فردا تو همین تاپیک میگم
با تشکر

14708
15-09-2010, 12:18
دوستان دانلود کردم مشکل پیش نیومد ، امیدوارم که بعدا هم مشکلی پیش نیاد

از همتون ممنونم

alichelongar
19-09-2010, 10:27
ببین همیشه سعی کن توی ورژن نرم افزارهات به روز باشی اپ دیت کن نرم افزار را و فیکسش کن مشکلت حل میشه