PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار پخش شبكه هاي تلويزيون از طريق گيرنده ديجيتال

amirpers
14-09-2010, 07:18
دوستان من يه گيرنده ديجيتال X-Vision‌ ماديران كه به شكل USB هستش رو خريدم.
نصبش كردم. نرم افزار پخشش هم Arcsoft Total Media با ورژن 3.5.7.259 كه مال سال 2007 هستش مي باشه.
متاسفانه بعد از نصب اين نرم افزار و اين دستگاه ديدم كه در ويندوز 7 مديا پليرم مشكل پيدا كرده و فايلهاي MPG رو پخش نمي كنه. فقط مشكلش با فايلهاي MPG هستش و بقيه رو پخش مي كنه.

مي خواستم بدونم آيا راه حلي براش سراغ داريد و يا نرم افزلر جديدتر و بهتري سراغ داريد كه بتونم ازش استفاده كنم .
ممنون از همه

***Spring***
14-09-2010, 14:21
سلام ...

البته از روی عنوان تاپیک فکر کردم به برنامه خاصی مثل نمونه برنامه های پایین لازم احتیاج دارید ... ولی مثل اینکه درخواست شما در رابطه با فرمت MPG هستش ، که در ادامه خدمتتون نوشتم :

anyTV | تماشاي آنلاین کانالهای تلویزیونی ورادیوئی در کامپیوتر شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Free internet TV دیدن تصاویر تلویزیون بصورت آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Satellite TV / مشاهده تمام کانال های ماهواره ای از طریق اینترنت در پی سی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تلویزیون های آنلاین OnLineLive / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TVplayer | مشاهده کانالهاي ماهواره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشاهده بیش از 2600 شبکه تلویزیونی و ایستگاه رادیویی به صورت انلاین توسط Easy WebTV and Radio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TV Player Classic /تماشای انلاین تلویزیون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه online tv
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دیدن تصاویر تلویزیون در PSP Watch Tv on your PSPonline tv

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ابزار پخش زنده راديو و تلويزيون هاي اينترنتي ايران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RaimaRadio | ابزاری برای گوش دادن به رادیو در کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای احرا و پخش ( دیدن ) همونطوریکه قبلآ دوستان گفتند برنامه های زیادی داریم که یکی از بهترین و راحتترین برنامه ها KMPlayer هستش :

قابليت پخش انواع فايلهاي صوتي تصويري بدون احتياج به نصب كدك ها و برنامه‌هاي جانبي
فرمت هاي ويديويي:F; WMV ; AVS ; FLV ; MKV ; MOV ; 3GP ; MP4 ; MPG ; MPEG ; DAT ; OGM ; VOB ; RM ; RMVB ; TS ; TP ; IFO ; NSV

KMPlayer | پخش کننده ی قوی فایل های چند رسانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای تبدیل فایل هم توی قسمت نرم افزار دو برنامه رو داریم ، اینکه از نظر کیفیت کدوم بهتر هستند ، چک بفرمایید ... برنامه اول :

OJOsoft TotalVideo Converter کانورتر ویدئویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

==============================================

درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ===> برنامه دوم :

برای تبدیل فایل TPS به MPG فایل tps رو با Corel Video Studio X2 باز کنید و بعد به صورت MPEG Omtipizer فایل رو سیو کنید

اینم تبدیل TS به MPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] angig.ir%2Fother%2FTS%2520to%2520MPG.rar)

.

amirpers
14-09-2010, 14:55
ممنون دوست عزيز اما من ميخوام مشكل مديا پليرم حل بشه .
نرم افزارهاي ديگه كه مسلما وجود داره اما من به دنبال رفع مشكل مديا پلير هستم.

تنها راهي كه به ذهنم رسيد اين بود كه يه نرم افزار ديگه براي پخش تلويزيون پيدا كنم كه تو ويندوز 7 و با گيرنده ديجيتال كار كنه.

***Spring***
14-09-2010, 15:20
سلام ...

برای دیدن و پخش و اجرا یکی از بهترین و راحتترین برنامه ها KMPlayer هستش ... ولی اگه شما میخواید فقط با مديا پلير این فیلم و این فرمت فایلها رو ببینید باید از کدک استفاده بفرمایید ... کدکی که قابلیت اجرای این فرمت رو به مديا پلير برای ویندوز 7 فراهم میکنه ...

amirpers
14-09-2010, 22:56
دوست من ممنون از شما اما مثل اینکه من نمیتونم منظورم رو برسونم.
ببینید.من با مدیا پلیر 12 که روی ویندوز 7 نصب هستش هیچ مشکلی نداشتم و فایلهای *.mpg رو راحت اجرا می کردم.
من بعد از اینکه یه گیرنده دیجیتال خریدم و نرم افزار پخش تلویزیونش رو نصب کردم مدیا پلیر خراب شد.
وقتی اون برنامه رو پاک می کنم دوباره درست میشه.
حالا من دنبال برنامه ای غیر از اون برنامه که اسمش رو آوردم رو برای پخش تلویزیونه می خوام بلکه مشکلم حل شه .

***Spring***
15-09-2010, 00:01
سلام ...

ببخشید ... شما مشکل تداخل نرم افزاری یا همون Conflict بین دو برنامه رو دارید ... به تاپیک و به گروه پایین سربزنید و عضو بشید ، دوستان حرفه ای زیادی هستند ، زودتر به نتیجه میرسید ... البته با مطلب شما متفاوت هستش ولی دوستان در زمینه های مشابه هم تجربه کافی دارند ... موفق باشید ...

تاپیک ===> آموزش جامع دانلود آفلاین و برنامه Skynet از ابتدا تا مباحث پیشرفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گروه --- و ریسیور و موضوعات مربوط به ماهواره (برنامه ها، شبکه ها، دانلود آفلاین و ...) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با دوستان توی تالار پایین و زیر مجموعه اون هم مشورت بفرمایید :

بحث های نرم افزاری و سیستم عامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ===> ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kiya6
16-09-2010, 09:52
سلام من اومدم بچه ها

kiya6
16-09-2010, 09:55
بچه ها درباره اپگريد --- sky star 2 كمك ميخوام خيلي دوستون ذارم