PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویو یا hd2 یا بهتر؟تا500

tired friend
13-09-2010, 23:52
یه چیز خوب گوشی خوب بود که می تونست تا 500 باشه که اینترنت خوب و ساپورت نرم افراز قوی بازی..اوف...می خوام حدا قل 10-20 تا بازیه پر گرافیک داشته باشم....مردم دیدن کف کنن..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .......از hd2 خوشم اومده با ویو..ویو رو بیشتر برا خودم می پسندم با اون اوففف صفش

اینترنت با داشتن هیلتر شکن....داشته باشه عالیه

مسنجر عالی

صدای شفاف و بلند
صفحه ی اگه خازنی
دوربین خوب که خاطره رو بتونه ثبت کنه یعنی فیلمش نسبتا عالی باشه
تی وی اوت بدون کم کردن سرعت
باطریه خوب .یعنی بتونه با استفاده من 2 روز دووم بیاره من زیاد آهنگ می گوشم..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ساپرت نرم افرزاری با بازی های خشن
سرعت عالی بدون هنگ
شما چی پیشنهاد می دین؟تا سقف 500؟ممنون

ادامش....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینا هم سوالاتی در باره ویو......زیاد از این وین مو بلد نیستم می ترسم.....

حالا این گوشی با گارانتی اصلی چنده؟تا 15 مهر چن می شه حدودا؟من خودم جت دارم زیاد برنامه حالیم نیس دوس دارم برنامه هام پر گرافیک باشن در عین کم بودن....

20-30 تا بازی پر گرافیک می خوام
50-60 تا برنامه خوب
صداشم که فک کنم از جت بیشتره نه؟کیفیتش چه طور؟استریوـه؟
اینترنتش که مثل جت ناقص نشون نمی ده که؟اپرا براش هست؟
من اینا رو می خوام.....دوس دارم با گوشی زیاد ور برم و باطریه عالی داشته باشه.....در کل یک باشه این خوبه دیگه؟مالتی تسک داره؟توی صفحش بک نداره؟بک از کجا می ره؟می شه منو هاشو شفارشی کرد؟خیلی ضایست...3*4 به 4*4 نمی شه؟فارسی هست از نمایندگی بگیرم؟الان با گارانتی اصلی چن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممممممممممممممممممممنونhttp ://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

biostar
14-09-2010, 00:21
HD2 گوشی خیلی خوبیه.
صفحه نمایش بزرگش به کار میاد. 500 واقعا می ارزه

در کل فکر کنم برتری اصلی ویو همون صفحه نمایشش هست البته 3.3 اینچ بنظرم کمه.

tired friend
14-09-2010, 10:39
اتفاقا صفحش همینقد خوبه...تو جیب جا شه ماستی نشه:31:صفحشم که سوپره خوبه.راس می گن تا یه ماه دیگه میاد؟با گارانتی رو می گم.:10:چنده؟

golmohammadi
14-09-2010, 10:41
اچ دی 2 تائید میشه

tired friend
14-09-2010, 10:52
ممنون دوست من.اسفالت5 وشیفت و برسلی و از این بازیا مثل ویو داره؟:10:

tired friend
14-09-2010, 11:01
برا ویو جی پی اش و مسنجر و مرور گر خوب پیدا می شه؟:13:اینا پیدا بشه تا یه ماه هم برا اومدنش می صبرم!:10:

Honradez
14-09-2010, 11:27
من فکر کنم گوشيهايي مثل HTC Desire و Sony Ericsson Xperia X10 هم هستن ولي خب تو بازه 540 تومن. آخه HD2 هم ظاهرا همون قيمته.

tired friend
14-09-2010, 11:43
من از دیز و ایکس10 خوشم نمیاد.ولی از این و اچ خیلی خوشم اومده بین اینا یکی رو می خوام بگیرم.:46:

ولی به نظر من این ویو رو با گارانتی اصلی بگیرم448 بهتره تا بدون گارانتیه اچ بگیرم!نه؟من زیاد نمی خوام برنامه نصب کنم همین حدود 130-40 تا برنامه نصب کنم کافیه برام.صدای ویو چند برابر جت کیفیت داره؟:10:این ویو دوباره کی میاد؟با گارانتی رو می گم.چرا تا یه ماه دیگه نمیارن؟امکانش هست تا یه ماه دیگه کم بشه یا زیاد؟:13:چون توی سایت های گوشی شاپ و دی جی کالا و غیره قیمتاشون بیشترم شده از قبل.چرا؟:13:

Honradez
14-09-2010, 12:10
من از دیز و ایکس10 خوشم نمیاد.ولی از این و اچ خیلی خوشم اومده بین اینا یکی رو می خوام بگیرم.:46:

ولی به نظر من این ویو رو با گارانتی اصلی بگیرم448 بهتره تا بدون گارانتیه اچ بگیرم!نه؟من زیاد نمی خوام برنامه نصب کنم همین حدود 130-40 تا برنامه نصب کنم کافیه برام.صدای ویو چند برابر جت کیفیت داره؟:10:این ویو دوباره کی میاد؟با گارانتی رو می گم.چرا تا یه ماه دیگه نمیارن؟امکانش هست تا یه ماه دیگه کم بشه یا زیاد؟:13:چون توی سایت های گوشی شاپ و دی جی کالا و غیره قیمتاشون بیشترم شده از قبل.چرا؟:13:
خب ديزاير و X10 سيستم عاملي دارن که سابقه بيشتري نسبت به ويو داره و بهمين خاطر هم برنامه و بازي براش زياده. ولي براي ويو هم زياد ميشه. مثلا الان 1000 تا برنامه و بازي براش اومده که بيشتر برنامه‌ها و حدود 60 درصد بازيها رايگانه.

صداش تا اونجايي که تو همين فروم شنيده‌ام خوبه. قيمت هم من پرسيدم گفتن زياد قرار نيست بشه. اوني که تو سايتها مينويسن، بي گارانتيشه. چون با گرانتيش نيست و به عبارتي نايابه، مغازه‌دار هرچقدر ميخواد ميکشه روش.

من يکبار ديگه اين نکته رو که از دوستان ياد گرفتم عرض ميکنم که اگر روش نوشته بود Made in korea by samsung بخرينش، ولي اگر Made by samsung بود و اسمي از کره نبود، چينيه و چينيها خوب قطعاتشو سر هم نميکنن.

:10:

Dark.Life
14-09-2010, 12:42
اینترنت با داشتن هیلتر شکن....داشته باشه عالیه
مسنجر عالی
صدای شفاف و بلند
صفحه ی اگه خازنی
دوربین خوب که خاطره رو بتونه ثبت کنه یعنی فیلمش نسبتا عالی باشه
تی وی اوت بدون کم کردن سرعت
باطریه خوب .یعنی بتونه با استفاده من 2 روز دووم بیاره من زیاد آهنگ می گوشم..
ساپرت نرم افرزاری با بازی های خشن
سرعت عالی بدون هنگ

اینترنت هر دو خوبه ... واسه فیلطر شکن میتونی از اپرا مینی تو هر دوتاش استفاده کنی
ویندوز موبایل مسنجر های بیشتری داره ... برای ویوم گیر میاد
صدای ویو هم تو هدفون هم اسپیکر قویتره
هر دو خازنی هستن
مطمعنن عکس و فیلم ویو بهتره ... فیلم برداری hd 30 فریم تو هر گوشیی پیدا نمیشه
hd 2 که اصلاً خروجی tv نداره در حالی که ویو داره
مطمعنن باتری ویو خیلی بهتره
ویندوز موبایل 1 دونه بازی با گرافیک بالا هم نداره ! در حالی که ویو تو این مدت کمی که اومده کلی داره
سرعت ویو به خاطر سیستم عامل سبکتر و سی پی یو قویتر بیشتره و هنگم نداره

به نظر من خرید ویندوز موبایل پایینتر از 7 کاملاً اشتباهه و اصلاً دنبالش نرو
تو خرید ویو شک نکن

maziarzar
14-09-2010, 13:43
الان ویو عالیه ولی جدیدا فروشنده ها می گن که خیلی خرابی داده قبلا هم چند تا از کاربرا گفته بودن این مسئله رو

tired friend
14-09-2010, 13:48
مرسی از همه دوستان.من خودم عاشق ویو بودم دیگه باید بخرمش.:31: رفتم مغازه مغازه داره شاسکول به من می گه اچ صفحش بهتره.:31:نصب نرم افزار روش سخته لینک نصب برنامه های ویو رو می زارین؟:13:

tired friend
14-09-2010, 13:54
رفتم بازار می گفتن ویو بگیری بهتره.:حالا بین ویو و ویواز موندم.ویواز نصبت به قیمتش خیلی عالیه.ولی ویو از همه نظر عالیه نظر شما چیه؟ویواز پرو کیبردش به کارم خیلی میاد.نظر شما چیه؟ویواز پرو بخرم یا ویو؟من هم با ویو و هم با ویواز حال می کنم.من خودم جت دارم.با گارانتی اصلی الان نیست؟کی میاد؟

rawen.west69
15-09-2010, 15:39
شما ويو بخر از هر نظر عالي تر از ويوازه:20:

tired friend
15-09-2010, 16:40
ویو تا یه ماه دیگه دوباره میاد ایران؟چرا کمیاب شده؟:13:

bibak_fa
16-09-2010, 21:18
به نظره منم اچ دی2 گزینه ی بهتریه و با انتظارات شما جور در میاد

maziarzar
16-09-2010, 22:35
درکل بهتره که ویو بگیری فعلا به دلیل تحریم ویکسری مسایل دیگه کمه ووارد نشده