PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در نصب Photoshop CS5 ME

Jeff hardy M
13-09-2010, 23:30
سلام
من فتوشاپ CS5 ME ‌رو خريدم كه رو كاورش (قابش) زده "زيتون" !!! ... اسم شركته كپي كنندشه
حالا من وقتي رو نصب ميزنم يه چيز مياد بدونه هيچ پرسيدن سوالي نه چيزي همينجوري خودش نصب ميشه (نزديك 2 GIG از حجم درايو بردش) و تو درايو C (درايو ويندوز ) نصب شد كه بعد اتمام هم چيزي نيومد ... من رفتم تو درايو ديدم اصلا هيچي نيست و برنامه هم نصب نشده و بعد چند دقيقه كه درايو رو چك كردم ديدم 2 GIG فضا خاليه (يعني كلا 2 گيگ رو الكي خالي كردم :41: ) ... مشكل از كجاست ؟ بايد CS4 رو داشته باشم كه رو اون نصب شه ؟ يا طور ديگه ايه ؟ .... لطفا كمك كنيد ... اين برنامه رو لازم دارم ... ممنون :40:

Jeff hardy M
14-09-2010, 13:20
سلام
فتوشاپ نصب شد و كامل پر شد ولي حالا نه فضايي رو پر كرده و نيستش كلا ..چرا اينجوريه ؟ پر ميشه درايو رو انتخاب ميكنم دوباره يه چيز ديگه مياد و بعد 20 دقيقه پر ميشه ولي بعد اتمام هيچي نصب نشده ... !!

Jang Bogo
14-09-2010, 20:34
عزیزم اگه میتونی عکس بذار.
اینجوری کسی متوجه نمیشه.

Jeff hardy M
15-09-2010, 10:19
عزیزم اگه میتونی عکس بذار.
اینجوری کسی متوجه نمیشه.
عكس از چي بگيرم ؟ نصب ميشه هيچي نمياد ولي فضاي درايو رو گرفته :19::41:

joe_satriani
15-09-2010, 21:18
عكس از چي بگيرم ؟ نصب ميشه هيچي نمياد ولي فضاي درايو رو گرفته :19::41:

با سلام
خوب يه چك بكنيد ببينيد كه مخفي شايد شده فايلهاش

موفق باشيد.

Jeff hardy M
16-09-2010, 07:20
چك كردم نبود/ فقط حجم درايوم رو با نصب اين برنامه الكي پروندم :41:

Jeff hardy M
16-09-2010, 14:57
سلام
يه عكس زير ميزارم ببينيد چيه اين ؟ ..... من cd رو ميزارم رو گزينه نصب برنامه ميزنم بعد بدون هيچ سوالي اين مياد پر ميشه تو درايو ويندوز (من دفعه اول 2 گيگ جا داشتم اين عكس زير رو گذاشتم تا اخرش پر شد بعد يه نصب ديگه واسه cs5 اومد كه اونم تو يه درايو ديگه نصب كردم ولي الان تو هيچ كدوم از درايو ها چيزي نيست و درايو ويندوز كه اين خود بخود نصب شده بود الكي 2 گيگ پر شده در حالي كه چيزي نصب نشده و من نميتونم اون 2 گيگ رو برگردونم )
راهي نيست اين برنامه رو نصب كنم ؟ خرابه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید