PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب بعد از تغییر سرور

mohamad_a226
13-09-2010, 18:50
من سرور خودم رو عوض کردم ولی متأسفانه یه مشکل عجیب پیش اومده.
کسایی که با adsl میان، بعد از حدوداً 2ساعت که تو سایت هستن بعدش همش ارور page can not رو می بینن و حتی آدرس دوم سایت هم دیگه واسشون کار نمیکنه. بعد اینکه چند ساعت دیسکانکت بشن و بیان مشکلشون رفع شده اما بازم چند همون 2،3 ساعت بیشتر دووم نمیاره و دوباره همون مشکل پیش میاد.

مشکل از چی میتونه باشه؟

sayanermia
13-09-2010, 19:25
شاید مشکل از کش باشه!! معمولا وقتی سرور عوض میشه شماره ای پی هم عوض میشه!! البته زیاد سر در نمیارم ولی قبلا که منم تغییر سرور دادم مسئول سرور اینطوری به من گفت که هنوز بعضی شرکت های اینترنتی با این سرور ست نشدند و طبیعیه!! این توضیح اجمالی و کلی و به من داد و جالب اینجا بود من تا یک هفته این مشکل و داشتم!!

mohamad_a226
13-09-2010, 20:03
آخه من از adsl استفاده نمیکردم و تازه همین چند ساعت پیش با adsl کار کردم ولی این مشکل واسه خود منم پیش اومد. منم فکر میکردم مربوط به کش باشه ولی وقتی تا حالا از adsl استفاده نکرده بودم مشکل کش بعید میدونم که باشه. :41:
آخه اولشم مشکلی نیست و همه راحت استفاده میکنن اما کاربر بعد از چند ساعت خود به خود وارد هر صفحه ای میخواد بشه این ارور رو میبینه حتی وقتی میخوام به کنترل پنل هاستم برم این مشکل هست.

یکی از دوستان بهم گفت که احتمال داره از فایروال سرور باشه که وقتی یه صفحه زیاد رفرش بشه، اونو حمله d das احساس میکنه و آی پی رو واسه چند ساعت می بنده.:41:

sayanermia
14-09-2010, 10:03
پس احتمالا برای خود سرور هستش!! برخی سرور ها فایروال دارند درسته!! خب چرا از یک شرکت درست حسابی هاست نگرفتید!!

mohamad_a226
14-09-2010, 11:30
شما شرکت خوبی رو سراغ دارین؟ ترافیک سایتم تقریباً بالاست و 4000تا5000بازدید روزانه داره.

میخوام سرویسی باشه که جوابگوی این ترافیک سایتم باشه.