PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعويض ويندوز لپ تاپ DELL

KING iMAN
13-09-2010, 11:27
سلام.
ميخوام ويندوز XP يه لپ تاپ رو با ويندوز7 تعويض كنم.يعني ويندوز 7 جايگزين XP شه.لازم به ذكره كه ويندوز XP لپ تاپ اورجينال نيست.يعني قبلاً تعويض شده.
طريقه ي تعويض ويندوزش با سيستم دسكتاپ فرقي داره؟لطفاً راهنماييم كنين.من طريقه ي نصب ويندوز روي سيستمهاي دسكتاپ رو كاملاً بلدم.فقط تا حالا ويندوز يه لپ تاپ رو عوض نكردم و نميدونم آيا تفاوت داره يا نه.

aliupdate
13-09-2010, 11:36
سلام
خير من كه تا حالا چند تا ويندز لپ تاپ دوستانم رو عوض كردم هيچ فرقي نداشت.

anahita2002_anahita2002
13-09-2010, 11:38
بسته به نوع هاردت داره

تو لپ تاپهاي سوني سري هاي جديد كه مي خواهيد xp نصب كنيد بايد يك dll خاص كه تو سايت شركت سوني هست رو دانلود كني به cd win xp با نرم افزار خاصي mount كني تا cd موقع بالا اومدن هارت رو بشناسه.

اما براي نصب ويندوز 7 اينطوري نيست فقط قبل نسب داريورها ي 7 رو دانل.د كن

KING iMAN
13-09-2010, 12:16
ممنون.الان دارم عوض ميكنم.ببينم چي ميشه.

KING iMAN
13-09-2010, 12:25
اي ول.درست شد.ممنون.

Mohammad King
13-09-2010, 12:28
سلام

توی فهرست انجمن لپتاپ میتونی آموزش های مورده نظرت را پیدا کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

KING iMAN
13-09-2010, 14:04
تعويض كردم با موفقيت.ممنون.

shahryar1986
16-11-2013, 01:40
سلام
من اولین باره میخوام ویندوز یه لپ تاپ DELL رو عوض کنم.2 تا سوال دارم
اول اینکه چه جوری میتونم بفهمم ویندوز اورجیناله؟
دوم اینکه اگه اورجینال باشه(که فکر می کنم هست) از کجا باید این کارو انجام بدم؟ هرچی گشتم چیزی برای عوض کردن ویندوز پیدا نکردم!

FerineFast
17-11-2013, 01:34
شما یک تاپیک که ماله 3 سال پیش هست رو بهتر هست بالا نیارید!

شما می تونید با گشتن در رو یا پشت لپ تاپ یک سریال پیدا کنید اگر اون سریال با سریالی که در ویندوز استفاده شده بود یکی بود ویندوزتون ارجینال هست.
برای تعویض ویندوز به ورژن جدیدتر می تونید از سایت های دانلود استفاده کنید یا اقدام به خرید سریال ارجینال از مایکروسافت بکنید.

shahryar1986
18-11-2013, 03:01
شما یک تاپیک که ماله 3 سال پیش هست رو بهتر هست بالا نیارید!

شما می تونید با گشتن در رو یا پشت لپ تاپ یک سریال پیدا کنید اگر اون سریال با سریالی که در ویندوز استفاده شده بود یکی بود ویندوزتون ارجینال هست.
برای تعویض ویندوز به ورژن جدیدتر می تونید از سایت های دانلود استفاده کنید یا اقدام به خرید سریال ارجینال از مایکروسافت بکنید.

شما فرمودین : "شما یک تاپیک که ماله 3 سال پیش هست رو بهتر هست بالا نیارید!" ولی نگفتین که باید کجا سوال رو مطرح میکردم!

ممنون از توجه و جواب دادن ولی برای تعویض ویندوز منظورم خرید نبود! منظورم این بود که از داخل خود ویندوز از کجا میتونم ویندوز DELL رو عوض کنم. مثلا برای sony vaio از vaio recovery center ویندوز عوض می کنم ولی برای dell چیزی پیدا نکردم.
سپاس