PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای درج smile یا شکلکها

maxor
13-09-2010, 09:04
سلام
من یه نرم افزار برای قرار دادن :20: شکلک اضافه تو تالار گفتگوی سایت ها میخواستم شکلک خود سایت خیلی کمه:grrr:

چند تا پیدا کردم اما فقط با IE کار میکنه من از مرورگر OPERA یا Firefox استفاده میکنم
نرم افزار POST smile رو تست کردم جواب نداد
راستی با ویندوز 7 مشکل نداشته باشه

ممنون میشم اگه کمکم کنید:thumbsup:

maxor
13-09-2010, 20:11
کسی نمی دونه :19:
سایت هم سراغ نارین:8:

***Spring***
13-09-2010, 22:59
سلام ...

اینکه کدوم برنامه با تمام شرایطی که شما لازم دارید مثل : ویندوز 7 و مرورگر OPERA هماهنگی داشته باشه نمیدونم ... ولی برنامه های پایین رو داریم ، که قابلیتهای مختلفی دارند ... ورژن جدید بیشتر اونها با 7 باید هماهنگ باشه با Internet Explorer هم که 100% هماهنگ هست ، ولی اپرا رو نمیدونم ...

GetSmile دنياي شكلكها / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار اسمایل و شکلک Pic4Me ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شهر شکلک - مجموعه ای کامل از اسمایل ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Quick Smile / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلکسیونی از شکلک های زیبا برای استفاده در برنامه های اسمایلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

استفاده از شکلکهای زیبا و متعدد در محیط های اینترنتی با PostSmile / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شهرک ریزه میزه (کلکسیونی از شکلکهای بامزه مناسب برای انجمن) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

maxor
14-09-2010, 13:19
وای چقدر زیاد همشون رو تست میکنم:8:
مرسی مرسی مرسی:thumbsup:

black.assassin
14-09-2010, 13:53
شهر نمکدون رو هم تست کن . خیلی باحاله . استفادشم بره فروماس و خسلی راحته حتی تگ [img] رو هم خودش اضافه می کنه .
namkdoon.net

popowoody
14-09-2010, 17:36
سایتی دارای 600 شکلک متفاوت با قابلیت استفاده در تمامی فروم ها و ایمیل ها در یاهو میل و وبلاگ ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در 15 صفحه هر صفحه 40 شکلک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر نمی توانید از سایت استفاده کنید با دانلود نرم افزار زیر می تونید به تمام شکلک های آن سایت دسترسی پیدا کنید ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود از سایت RapidShare

دانلود از سایت MediaFire

حجم فایل : 8 مگابایت
موفق باشید ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]