PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدنویسی برنامه کوچک واسه run کردن فایل ppt

pc.MSC
13-09-2010, 00:02
سلام

با پاور پونت یه پروژه درست کردم که می خام وقتی تو cd رایت شد اتوران اجرا بشه.

خوده پاور پونت 2007 این امکان رو گذاشته که هنگام save کردن پروژه از گزینه publish > package for cd یک فولدر تولید میکنه که یسری dll بعلاوه bat file و exe که بهش viewer power point میگن و در نهایت خوده ppt و ملحقات پروژه که به تو پروژه استفاده کردیدی مثل فیلم وجود داره که کاره AUTORUN رو انجام میده.

چون این روش برای من بدرد نمیخوره به دلیل اینکه تو پروژه از فیلم استفاده کردم حجم ppt درمیاد 500 mb و فولدر ویدئو محتوی فیلم ها میشه 700 mb که تو cd جا نمیشن

چیزی که میخام اینه که چند خط کد که فرمت exe یا bat باشه اینکارو بکنه که فایل test.ppsx رو run کنه. و واسه این exe یه autorun .inf بزاریم که این exe رو open کنه.

god of war 2
13-09-2010, 10:57
سلام.

چیزی که میخام اینه که چند خط کد که فرمت exe یا bat باشه اینکارو بکنه که فایل test.ppsx رو run کنه. و واسه این exe یه autorun .inf بزاریم که این exe رو open کنه.
فکر نمیکنم به فایل exe نیاز داشته باشید.
این دستوراتو داخل یک فایل به نام autorun.inf ذخیره کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فقط در هنگام رایت CD فایل test.ppsx و فایل Autorun.inf باید در کنار هم و در شاخه اصلی (Root) رایت شوند.
خط سوم هم برای نمایش آیکن هست که اگر نخواستید میتونید حذفش کنید(اگر هم خواستید استفاده کنید باید آدرس یک آیکن رو بهش بدید)

اگر مشکلتون حل نشد فایل exe رو با autorun.inf براتون میزارم.

pc.MSC
13-09-2010, 12:24
این کاری که شما می گید رو امتحان کردم جواب نداد. اگه میشه exe رو بزارید

god of war 2
13-09-2010, 17:23
محتویات فایل bat:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای فایل autorun.inf هم میتونید از همون پست بالایی استفاده کنید.(فقط بجای test.ppsx نام فایل bat رو بنویسید)

pc.MSC
13-09-2010, 18:16
دمت جیز god of war2 .جواب داد.