PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل یا user accunts .......به داد برسین

sina1415
12-09-2010, 19:26
سلام ........رفتم تو قسمت user accunts

اول guest رو فعال کردم ........یعد یه accunt جدید به نام sina ( براش پسورود گذاشتم )ساختم....یعد log off کردم ......خب الان 3 تا user وحود داشت

1- administrator

2- sina

3- guest

یا guest وارد شدم.........چند دقیقه بعد log of کردم .......با sina وارد شدم بعد از دادن پسورد .دوباره log of کردم با administrator وارد شدم رفتم تا guest رو خاموش کنم ارور داد گفت guest هست log on نمی تونین خاموش کنین ........
کامپیوتر رو shut down کردم ..وقتی می خواست وارد ویندوز بشه 2 تا یوزر بیشتر نیود :

sina

و

guest

یا sina وارد شدم رفتم تا guestو sinaرو پاک کنم تا فقط administrator داشته باشم دیدم sina جای administrator نشسته فقط تونستم guest رو غ فعال کنم...حالا فقط sina وجود داره که جای administrator نشسته ..همه فایل ها رو دسکتاپم پاک شده کلی فایل داشتم اعصابم داغونه ............دیسکتاپ خالی شده همه pdf هام پرید .سرچ هم می کنم نیست ...
رفتم اسم sina رو یه administrator تغییر بدم تا شاید درست بشه و مثله قبل ولی این ارور میاد .......

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ترو خدا کمک کنین .........دیگه نمیتونستم بهتر از این توضیح بدم .....

Masоud
12-09-2010, 21:10
سلام

به Run رفته و عبارت control user passwords2 رو نوشته و Enter بزنید.

در پنجره ای که باز میشه میتونید تعداد اکانت ها رو کم یا زیاد کنید یا پسوردهاشونو بردارید .

موفق باشید :40:

sina1415
12-09-2010, 21:51
سلام

به Run رفته و عبارت control user passwords2 رو نوشته و Enter بزنید.

در پنجره ای که باز میشه میتونید تعداد اکانت ها رو کم یا زیاد کنید یا پسوردهاشونو بردارید .

ممنون ولی چیزی نشد .اصلا چیزی باز نشد.......

administrator از بین رفته و یه یوزر دیگه جاش تشسته .این چکار یه پسورد داره........

بازم ممنون

Masоud
12-09-2010, 23:52
ممنون ولی چیزی نشد .اصلا چیزی باز نشد.......

administrator از بین رفته و یه یوزر دیگه جاش تشسته .این چکار یه پسورد داره........

بازم ممنون
سلام

ببخشید حواسم نبود توی اون عبارت یک Space اضافه گذاشتم .

عبارت درست اینه : control userpasswords2

منظورم اینه که کلا" میتونید اکانت ها رو مدیریت کنید.

hassanshaikhi
13-09-2010, 00:26
یوزر administrator پاک نشده و هنوزم وجود داره و همه ی فایل هاتون سره جاش هست
در حالت عادی یوزر administrator مخفی هست ولی چون دفعه اول فقط همین یوزر رو داشته بودینه اسمش توی صفحه logon بوده و بعد اینکه یوزر جدید ساختین مخفی شده.
برای اینکه واردش بشین log off کنید و دکمه های ctrl+alt+del رو بزنید و اسم یوزر administrator و پسوردتون رو وارد بنویسید.
میتونید از طریق رجیستری هم از حالت مخفی درش بیارید.
توی رجیستری به این مسیر برو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و مقدار administrator رو 1 کن. اگه اسمش نبود همونجا راست کلیک کن و new dword value رو بزن و اسمش رو administrator بزار و مقدارش رو 1

sina1415
13-09-2010, 11:53
خدا خیرتون بده .دمتون گرم .درست شد..............

حالا وقتی تو قسمت یوزر اکانت میرم دوتا یوزر دارم به نام :

sina

administrator

که هر دوتاش زیرش توشته computer administrator

مثلا بخوام sina رو حذف کنم چکار کنم چون از یوزر اکانت نمیشه ؟ فقط از راههایی که شما گفتین میشه غ فعال کرد ؟

hassanshaikhi
13-09-2010, 12:00
مطمئن هستید حذف نشد؟
توی یوزر administrator برید و یوزر sina رو حذف کنید(یوزر sina باید logoff باشه)

sina1415
13-09-2010, 12:04
یه سوال دیگه :

چه طور می تونم مثلا من یه فایلی تو یکی از یوزر هام تو مثلا درایو D دارم می خوام مثلا اگه کسی با یوزر دیگه وارد شد نتوته فایل رو ببینه ودسترسی بهش داشته یاشه ....باید اونو بریزم رو دسکتاپ؟

---------- Post added at 01:04 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

مطمئن هستید حذف نشد؟
توی یوزر administrator برید و یوزر sina رو حذف کنید(یوزر sina باید logoff باشه)

نشده ......الان 2 تا دارم ادمین...........وقتی ریست می کنم 2 تا یوزر میاد واسه وارد شدن

aliupdate
13-09-2010, 12:46
یه سوال دیگه :
چه طور می تونم مثلا من یه فایلی تو یکی از یوزر هام تو مثلا درایو D دارم می خوام مثلا اگه کسی با یوزر دیگه وارد شد نتوته فایل رو ببینه ودسترسی بهش داشته یاشه ....باید اونو بریزم رو دسکتاپ؟

سلام
درايو ها رو نميتونيد روي هيچ يوزري ببنديد ميتونيد اون رو بريزيد توي My document يا بريزيدش توي يه درايو ديگه بعد از يه سري نرم افزار ويژه براي اين كار استفاده كنيد مثل Folder Lock

hassanshaikhi
13-09-2010, 23:03
یه سوال دیگه :

---------- Post added at 01:04 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

نشده ......الان 2 تا دارم ادمین...........وقتی ریست می کنم 2 تا یوزر میاد واسه وارد شدن

ابتدا توی folder option بورو قسمت view تیک آخرین گزینه use simple file sharing رو بردار.
بعد روی هر درایو یا پوشه ای که دلت خواست راست کلیک کن و وارد properties شو قسمت security روی add کلیک کن بعد advanced و find now رو بزن حالا از توی لیستی که ظاهر شده یوزری که میخای محدودش کنی رو انتخاب کن و تیک deny رو بزن این طوری اون یوزر نمیتونه به اون فایل ها دسترسی داشته باشه.
بهتره یوزری که میخای محدودش کنی از نوع standard باشه نه administrator تا نتونه تنظیماتش رو تغییر بده که بتونه فایل ها رو ببینه.
(درایوهات حتما باید ntfs باشند)

با یوزر administrator وارد شو و روی mycomputer راست کلیک کن و manage رو بزن به قسمت users بورو و روی یوزر sina راست کلیک کن و Delete رو بزن.

هشت بهشت
02-10-2010, 22:05
سلام .

من روی ادمین ، پسورد گذاشتم

اما وقتی کامپوتر را خاموش روشن میکنم ، ازم پسورد رو نمی پرسه . ولی وقتی که کامپیوتر را Hibernate میکنم و دوباره روشن میکنم ، ازم پسورد میخواد .

چیکار کنم که همیشه موقع بالا اومدن ویندوز ازم پسورد را بپرسه ؟

ممنون

shahedi
02-10-2010, 22:22
سلام .

من روی ادمین ، پسورد گذاشتم

اما وقتی کامپوتر را خاموش روشن میکنم ، ازم پسورد رو نمی پرسه . ولی وقتی که کامپیوتر را Hibernate میکنم و دوباره روشن میکنم ، ازم پسورد میخواد .

چیکار کنم که همیشه موقع بالا اومدن ویندوز ازم پسورد را بپرسه ؟

ممنون
به این مسیر برید

Control Panel/Administrative Tools/Local Security Settings/Minimum Password Length/Reduce it to

اگر عدد 0 را به 1 تغییر دهید

حل نشد بدین صورت عمل کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sina1415
13-10-2010, 23:45
یه مشکل دیگه :

2 تا یورز دارم ادمین و guest

وقتی پسورد ادمین رو میزنم تا وارد بشم مینویسه : پسورد شما 14 روز دیگه تموم میشه ابا میخواین عوض کنین؟

( از 14روز شروع شده الان 12 است1ماه میشه پسوردرو گذاشتم روش )

اصلا چرا این میاد ؟ خب وقتی میزنم اره تا پسورد رو عوض میکنم و ok میرنم ، میزنه ویندوز نمیتونه پسورد شما رو عوض کنه ......

وقتی هم از طریق کنترل پانل میرم تا عوص کنم باز میزنه ویندوز نمیتونه پسورد رو عوض کنه؟

چیکار کنم ؟

sina1415
18-10-2010, 00:31
کسی نیس مشکل مارو حل کنه //////////////

6 روز دیگه مونده

Masоud
18-10-2010, 15:58
کسی نیس مشکل مارو حل کنه //////////////

6 روز دیگه مونده
سلام

برو به Run و عبارت زیر رو بنویس و Enter بزن :

control userpasswords2

از سربرگ Advanced در بخش Advanced user management روی دکمه ی Advanced کلیک کن.

در پنجره ای که باز میشه در سمت راست وارد پوشه ی Users شو و روی Administrator کلیک راست کن و Properties رو بزن.

سپس در پنجره ی جدید که باز میشه تیک گزینه ی Password never expires رو فعال کن.

سپس تمام پنجره ها رو OK کن.

sina1415
19-10-2010, 01:14
سلام

control userpasswords2

در پنجره ای که باز میشه در سمت راست وارد پوشه ی Users شو و روی Administrator کلیک راست کن و Properties رو بزن.

سپس در پنجره ی جدید که باز میشه تیک گزینه ی Password never expires رو فعال کن.

سپس تمام پنجره ها رو OK کن.

ممنون درست شد.......

2تا سوال دیگه : اگه اینکارو نمیکردم بعد از مدت تعیین شده چی میشد:(پسورد حذف میشد )

-----------------------------------------------------

می خوام پسورد رو عوض کنم میزنه : windows cannot change the password
جرا ؟ مشکل ابن چبه ؟(از طریق کنترل پانل )

ولی از روشی که گفتین میرم ووقتی رو Administrator کلیک راست می کنم از طریق set password میشه عوض کرد ولی از طریق کنترل پانل اروری که گقتم میده ...........چرا؟

بازم ممنون از کمکتون

Masоud
19-10-2010, 14:03
ممنون درست شد.......

2تا سوال دیگه : اگه اینکارو نمیکردم بعد از مدت تعیین شده چی میشد:(پسورد حذف میشد )

-----------------------------------------------------

می خوام پسورد رو عوض کنم میزنه : windows cannot change the password
جرا ؟ مشکل ابن چبه ؟(از طریق کنترل پانل )

ولی از روشی که گفتین میرم ووقتی رو Administrator کلیک راست می کنم از طریق set password میشه عوض کرد ولی از طریق کنترل پانل اروری که گقتم میده ...........چرا؟

بازم ممنون از کمکتون
سلام

بله حذف میشد.

دوباره همین مسیرو برو :

control userpasswords2

سپس در پنجره ی جدید که باز میشه تیک گزینه ی User cannot change password رو غیرفعال کن.

sina1415
24-10-2010, 13:54
سلام .یه مشکل دیگه :18:

دو تا بوزر دارم یکی administrator و guest

با administrator وارد شدم .

با کلیک راست رو my com وگزینه manage وارد قسمت user شدم ورو administrator کلیک راست و propertie .و accunt is disabled رو تیک زدم و خارج شدم( هدفم این بود که وقتی میخواد ویندوز بالا بیاد فقط یوزر guest نشون داده بشه و از طریق ctrl+alt+del بشه وارد ادمین شد)

.log off کردم خب الاان فقط ایکون بوزر guest داشتم ..ctrl+alt+del رو زدم تا از طریق ادمین وارد شم .ولی مشکل اینجاس این ارور میده : میگه این یوزر disable است لطفا از طریق administrator وارد بشین.........
چیکار کنم ؟؟؟/تا دوباز ادمین برگرده ..
چه جوری با ادمین وارد شم تا تیک رو حذف کنم...

با guest هم که وارد می شم اجازه نداره وارد قسمت properties ادمین بشه تا تیک کنار accunt is disabled رو وردارم ...........
===================================
امیدوارم منظورمو رسونده یاشم........

دیگه غلط کنم با این یوزر ها ور برم

Dew Drop
24-10-2010, 16:47
سلام
برین تو safe mode از اونجا administrator رو از همون راهی که disable کرده بودین
تیکش رو بردارین و ok کنید.

اگه نتونستید وارد safe mode بشین به خاطر غیر فعال شدن یوزرتون.
تو همون صفحه safe mode
alt+ctrl+del رو بزنید تو قسمت user بنویسید administrator و ok کنید.
بعد دوباره همون راه رو برای برداشتن تیک disable برین.

sina1415
30-10-2010, 10:54
ممنون دوستان...درست شد....

این مشکل واسه یکی دیگه از دوستان پیش اومده ولی هرکاری میکنم نمیشه با safe mode بیایی بالا .....

مگه غیر از F8 از طریق کلید دیگه ای هم میشه رفت ؟؟؟؟؟؟؟؟

Dew Drop
30-10-2010, 16:30
ممنون دوستان...درست شد....

این مشکل واسه یکی دیگه از دوستان پیش اومده ولی هرکاری میکنم نمیشه با safe mode بیایی بالا .....

مگه غیر از F8 از طریق کلید دیگه ای هم میشه رفت ؟؟؟؟؟؟؟؟

احتمال اینکه ویروس دارید و ویروس نمی زاره وارد safe mode بشید هم هست.
این کار رو بکنید که مستقیم وارد safe mode بشید.
تو run بنویسید msconfig بعد تو تب boot.ini تو قسمت پایینش
یه گزینه ای هست safe boot اون رو تیک بزنید و apply کنید و ok.
که بعد از حل مشکلتون می تونید تیک گزینه رو بردارید و اون رو به حالت اول برگردونید .

sina1415
31-10-2010, 09:47
احتمال اینکه ویروس دارید و ویروس نمی زاره وارد safe mode بشید هم هست.
این کار رو بکنید که مستقیم وارد safe mode بشید.
تو run بنویسید msconfig بعد تو تب boot.ini تو قسمت پایینش
یه گزینه ای هست safe boot اون رو تیک بزنید و apply کنید و ok.
که بعد از حل مشکلتون می تونید تیک گزینه رو بردارید و اون رو به حالت اول برگردونید .

سلام ممنون بابت جوابتون

راستش من administrator رو disable کردم و guest رو فعال کردم وقتی صفحه لاگین ویندوز میاد و ctrl+alt+del رو می زنم تا وارد ادمین بشم ارور میده که disable است ..اینو واسه سیستم خودم هم دستکاری کرده بودم تا اینکه دوستان گفتن از طریق safe mode وارد شم و تیک disable ادمین رو وردارم و همین کارو کردم درست شد...ولی واسه سیستم دوستم هر کاری می کنم وارد safe mode نمیشه...

سیستمش هم ویروسی نیس چون هنوز 2-3 روز نیست که سیستم رو بسته ...از طریق run هم که شما گفتین اجرا کردم ولی چون با guest وارد میشه ارور میده که امکان دسترسی ندارین و از طریق ادمین وارد شین

حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟چطور از safe mode وارد شم؟
چه جوری وارد ادمین بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟تا تیک disable رو وردارم؟

sina1415
02-11-2010, 19:11
سیستم ها مال کافی نت هست ... سیستم های کلاینت

چه جوری وارد safe mode شون شم؟

یکی از دوستان گقتن از طریق نرم افزار deep freezer چطور؟ این نرم افزار که ندارم؟

jax2
02-11-2010, 22:10
دوست عزیز
شما از کجا میدونی که ویروسی نیست
این که 2 3 روزه سیستم بسته دلیل بر ویروسی نبودنش نمیشه

چون ویروسی مثل سالیتی سیف مود رو از کار میندازه

نرم افزار ddep freez هم کارش وارد شده به سیف مود که نیست
کارش ایزوله کردن سیستم در برابر هر تغییریه
بعد هر ریستارت همه چی بر میگرده به حالت اول

sina1415
03-11-2010, 08:12
دوست عزیز
شما از کجا میدونی که ویروسی نیست
این که 2 3 روزه سیستم بسته دلیل بر ویروسی نبودنش نمیشه

چون ویروسی مثل سالیتی سیف مود رو از کار میندازه

نرم افزار ddep freez هم کارش وارد شده به سیف مود که نیست
کارش ایزوله کردن سیستم در برابر هر تغییریه
بعد هر ریستارت همه چی بر میگرده به حالت اول

دوست عزیزم حالا چرا میزنی:31:

اخه می دونی هیچ کدوم از کلاینت ها وارد safe mode نمیشه .... 8 تا کلاینت هست یعنی 8تاش ویروسیه؟؟

فک کنم به خاطر شبکه بودنشون باشه....نظرتون چیه؟